Подсъзнанието може всичко 3

  • 56 829
  • 581
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 793

Nessa, за съжаление има хора, които искат промяна, но не промяна в тях самите, а в нещата около тях!
На мен ли го казваш - до скоро и аз бях от тях. Казвах си - много искам да съм такава и такава , но как ми пречи всичко ... И отричах всички алтернативни начини без дори да знам за какво става въпрос. Затова сега приемам спокойно недоверието на околните към моите убеждения. Е понякога някои хора просто прекаляват с епитети и прочие, но това са нашите духовни учители все пак. Това ни го казаха на курса на Норбеков - ако някой човек ни дразни особено много то той е един от нашите духовни учители  Laughing

# 466
  • Мнения: 3 376
mimina кажи моля те откъде си поръча този структуризатор Praynig

Някой беше питал за пречистване на пространството.Аз не съм го правила още,но чакам да ми пристигне звънчето,което си поръчах от интернет,ще използвам него/всъщност може и всякаква друга камбанка с приятен звън/.

По-късно като приспя Бам-бам ще ви напиша как се прави ако искате.

*Nessa*  Hug
Междудругото и аз се улавям от известно време,че избягвам новините...всъщност телевизията като цяло.Наскоро се преместихме в ново жилище и решихме да не си слагаме кабелна или цифрова телевизия.Всички много ни се чудят      Joy

# 467
  • Мнения: 10 687
*Nessa* , и аз от много време не гледам новини по телевизията... Информирам се изцяло от интернет, в който и живея  Wink
А пък напоследък като цяло гледам рядко телевизия. След един-два часа телевизия се чувствам като интоксикирана  Confused
По отношение на телевизията в последно време ми прави впечатление, че хората около мен са сякаш на два полюса - едните /определено по-старото поколение/ гледат изключително много телевизия, а другите /по-младите/ все по-рядко и по-рядко имат такава потребност. Мисля, че е свързано именно с промяната във вибрациите ни. Аз лично съм стигнала до степен на физическа непоносимост към телевизионни предавания особено от рода на реалити шоута, Сделки или не и прочее "продукции".

*Nessa* моля те, да пуснеш линк към книгата на Дорийн Върчу. Аз нещо не я откривам в Спиралата...     bouquet

# 468
  • Мнения: 10 687
EASpirit , да, моля те да опишеш как точно се прави енергийното пречистване   bouquet
Ще чакам, че утре нали е новолуние  Wink

# 469
  • Мнения: 793
цък Виртю е написано името и затова не я намираш.

# 470
  • Мнения: 957
И аз вече не гледам телевизия, докато преди го правех с часове.

Цитат
Е понякога някои хора просто прекаляват с епитети и прочие, но това са нашите духовни учители все пак. Това ни го казаха на курса на Норбеков - ако някой човек ни дразни особено много то той е един от нашите духовни учители   

Nessa, това ми хареса Hug
Добре ще е обаче все пак да не налитат на бой! Joy

# 471
  • Мнения: 258
Здравейте момичета, виждам, че се интересувате от енергийно почистване реших да ви изпратя нещо като стенограма на постовете от фън шуй темата, има няколко мнения, и особено това на Svetlina_8, тя е професионален експерт по фън шуй и радиестезия, вече съм ви разказвала за нея.
Моят метод не можете да го проложите този месец, защото се прави съботата преди Новолуние, а то е утре, но можете да приложите някой от другите методи. Прочетете по-подробно:


Svetlina_8
Хммммммм ....... я сега да ви питам нещо

Вие сигурно си прочиствате дома от ненужни вещи ........ а правите ли енергийно чистене? Нали си представяте, какъв енергиен боклук носим със себе си вечер след работа? И какво остава след един семеен скандал? Сещате ли се това да го чистите или търпите няколко дена докато нещата се поуталожат? Лични наблюдения - щом ремонтът не върви, още повече ако нещата се правят по два пъти, трябва спешно енергийно чистене!!!!! Кажете какво правите по въпроса, пък после аз ще споделя какво правя аз.

shoshi
svetlina_8, добре че ме подсети!
Вече 2 месеца сме в този апартамент, а още не съм направила енергийно пречистване. Методите, които съм чела са ми адски сложни за изпълнение и отнемат много време. Аз съм си избрала по-лесен начин. Първо правя разбира се почистване на дома. Избирам си хубав слънчев ден и винаги го правяс малката ми дъщеря, защото винаги е много усмихната и страшно се кефи на това, което прави. Голямата ни гледа с пренебрежение и я изключваме от тази дейност. Та аз взимам една свещ, а малката - едно кристално звънче и тръгваме от входната врата по посока на часовниковата стрелка обикаляме целия апартамент, като се застояваме малко по-дълго в ъглите и по-тъмните места. Това е.

Svetlina_8Супер! Остава да се включи само намерението, изказано на глас. Нещо от типа на "Нека този дом да бъде благословен със сила, здраве, живот, любов, добри приятели ........"

mimina
Здравейте!
Да споделя един начин за простичко, но много ефикасно енергийно почистване, което знам от своята баба. Седмицата преди новолуние, в събота се поръсва цялата къща, вкл. тавани, мазета, тераси със смес от три лъжици сол+три лъжици захар, в неделя се мете и мие и новата луна идва на чисто.

Svetlina_8Много интересно! mimina, не бях чувала за такъв метод. Благодарим, че го сподели! . Тогава няма сила за започване на нови неща, енергията е насочена навътре. И вероятно затова бабите са избрали такъв период за енергийно чистене. Сол и захар ......... хмммммм , чувала съм поотделно. Солта има способноста да попива негативната информация. Захарта също попива информация (леля Ванга е гадаела на захарче, върху което е спял човека).
Единствено бих добавила: гледайте солта+захарта да не престояват повече от 24 ч. в дома (дори 12 ч. стигат), не ги пипайте с голи ръце, когато ги съберете, ги изхвърлете веднага! навън - най-добре в течаща вода, компромисно в кофите. Ако чистим с прахосмукачка, изхвърляме веднага торбичката. Ясно защо, нали - така както са попили негативното, така и може да го излъчат обратно. И още нещо - може и с по-повечко сол + захар.

mimina
Svetlina_8, благодаря за анализа. Правя го години наред, без никога да съм се замисляла защо точно така трябва. Баба ми беше много мъдра жена и някак си успяваше да живее по-близо до природата. Понякога ми липсва, била съм почти дете, когато си отиде. Мир на душата и. Мога да споделя и други бабини съвети, ако ви е интересно. По темата за фазите на луната-моя близка приятелка е забелязала, че винаги, когато си купи нова придобивка във фаза на разпад, т.е. последната четвърт, тя се оказва неудачна, примерно поврежда се бързо или има скрит дефект...
Може би не важи при всички хора, но нейните случаи са толкова фрапиращи, че и аз започнах да поглеждам фазите на луната, когато ми предстои съществена покупка.

Svetlina_8
mimina, на мен ми интересно да споделиш още бабини съвети.
Това с лунните фази си е много вярно. В първите две четвърти на лунния цикъл, луната расте, добро време за нови начинания, за нови планове,за покупки, за начало на строителство ..... След пълнолуние (3 и 4 фаза на луната) започва спад на енергията, добре е за довършване на нещата, за диети ..... Има 2-3 книжки по тия въпроси: "Лунно съвършенство" и "Точното време (как да прилагаме лунния календар във всекидневния живот)". Там пише кога е най-добре да садене на цветя, за чистене, за постригване и т.н.
За да довършим темата с енергийното чистене - най-силно е окадяване с тамян. Добре е да се ползват и звънчета и църковни свещи като друг вид енергийно чистене. Ако пръскаме със светена вода, тя трябва да е "прясна" - на 1-2 дена, след това губи информацията и трябва сами да си я направим светена чрез четене на молитви. Със светена вода се пръска в друг ден, не заедно с тамяна.
Някой ще сподели ли още бабини тайни за енергийно чистене на дома?

Дано тази информация да ви е от полза Hug Hug Hug

# 472
  • Мнения: 258
EASpirit, структуризатора още не съм го поръчала. Ще го направя след Новолуние, защото всички важни придобивки ги правя тогава.  Grinning Grinning Grinning Този имейл е даден за допълнителна информация и заявки.
e-mail: jiva_voda@mail.bg

# 473
  • Мнения: 258
Момичета, аз също не гледам телевизия, преди три месеца по някакъв мистериозен начин ни се скапа антената, дадох си сметка, че телевизията въобще не ми липсва, особено пък тези плитки "риалитита", които вървят в момента - нещо като гладиаторските битки от времето на Римската империя, ама по-цивилизовани. Гледам си само специални филми на DVD-то и се чувствам много по-добре! Blush Blush Blush

# 474
  • Мнения: 258
Цитат
Мимина,разкажи,моля те, пове4е за твоето дете! Hug


За моето дете специална тема мога да отворя. Joy Joy Joy Сигурна съм, че вие също! За индиговите деца и децата кристали има две теми в бгмамма, ще потърся линк, въпреки че аз спрях да влизам там - има много полезна информация, но и много негативизъм и спорове. Все се намира някой "отворко" да се заяде, а хората просто се опитват да си споделят разни тревоги и притеснения, защото не е лесно в сегашното ни общество детето ти да е толкова "различно", системата не е подготвена да работи с "децата на бъдещето". Хубавото е че все повече психолози и лекари признават, че има такова явление и се опитват да си приспособят методите към него.
Дъщеря ми се казва Мария и е кръстена специално на Света Богородица. Знаех от самото начало, че ще е момиче и си дойде с името. На 5 години е и говори странно т.е. на "мимишки". Бях се разтревожила, ходихме по психолози, невролози и пр. -лози и всички ми казаха, че няма отклонения, че е "характерова особеност", така казват винаги, когато не могат да го класифицират. Тогава реших, че не търся отговорите на правилното място. Започнах да чета литература, влязох в темите, за които ви споменах и разбрах, че дъщеря ми е кристал и трябва да направя всичко въможно да я съхраня. Ако някой има конкретни въпроси , да ми пише на лични.   bouquet

Последна редакция: ср, 26 ное 2008, 17:41 от mimina

# 475
  • Мнения: 3 674
Леле момичета, колко си приличаме... Embarassed И аз не гледам новини...и много рядко телевизия. На медиите не вярвам 100%, всичко е пропаганда. Особено в Щатите така хубаво промиват мозъците на хората, че е просто ужас. Горките хора  Rolling Eyes


Наскоро имах разговор с една девойка, която каза, че тези, които не  не гледат телевизия, били  безучастни към трагедията в света.  Laughing Този неин  извод, ме накара да се усмихна вътрешно, защото разбрах, че се е заблудила и не знаеше абсолютно нищо за духовните закони. Такива хора се изказват неподготвени... защото не знаят истината. Попитах я..тя като гледа всеки ден новини и обсъжда новините  със мъжа си всяка вечер, мисли ли че прави нещо конкретно за света...? Отговора и след кратко мислене беше.."Амииии... всъщност не...  Embarassed"

Много накратко и разказах за това, как и по какъв начин може да се помогне на света...без да се гледат новини. Laughing Мисля, че беше  доста шашардисана, и не готова за тази информация. Не  можеше да повярва,че нашите мисли  могат да имат такава сила...за да творят реалността около нас. Laughing

Една обща молитва,  изпратена от милиони хора в едно и също време  ще има невероятна енергийна сила  да пречисти злото. Колективната медитация е много могъща, но се използва от много малко хора...за съжаление.

Хората които служат на тъмните сили са много и успяват да подмамят къде с  лукавство и коварство... много хора. За това нашата Земя боледува и страда,защото в момента властва Злото, което скоро ще бъде заменено от Светлината. Sunglasses

mimina...много е интересно това че,  за нашата планета е типична четиристранната симетрия, докато петстранната спада вече към петото измерение - който е един "по-висш свят.

*Nessa*.... Hug

Цитат
Е понякога някои хора просто прекаляват с епитети и прочие, но това са нашите духовни учители все пак. Това ни го казаха на курса на Норбеков - ако някой човек ни дразни особено много то той е един от нашите духовни учител

Верно има логика...досега не се бях замисляла newsm78 Чрез тези хора, явно ни се показват качества, които и ние имаме...и трябва да премахнем, като работим върху тях. И явно такива хора са около нас..за да се изпита търпението ни... Joy

Ако някой ни дразни, значи има нещо в нас,  с което ние дразним другия, и затова той се държи така с  нас.  Thinking
[/b]

# 476
  • Мнения: 1 351
*Nessa* , къде и кой курс си изкарала на Норбеков и кой води лекциите? Praynigза отговор
Момичета ,това за енергииното пречистване на дома ми звучи странно newsm78.
Аз си мисля , че ако хората , които живеят в него , са духовно чисти то от какво ще се замърси? Е вярно идват ни на гости приятели роднини , но те ще идват , защото им е приятно да са заедно с нас ,а аз лично не бих си помислила  нищо лошо на човек , който харесвам.
Все пак не е зле да се прави , макар и "профилактично" , но аз лично не бих го направила.
Пък и има нещо друго - ако повярваш , че като напръскаш всички помещения със светена вода или с вода , на която си и предал любов и благодарност, то няма ли да има същият резултат ?
Аз дори си мисля за разни "врачки и гледачки " , които развалят магии. Човек отива там и ТЯ му казва " ако направиш това и това - всичко ще се оправи " , и човечецът изпълнява всичките и заръки .....и нещеш ли нещата са се оправили. , но това всъщност не се дължи на нейните способности , а  на силата на собствената ти мисъл, защото ти си убеден , че всички тези странни неща -изпълнени точно по - казаният от гледачката начин , ще оправят нещата. Още и бабите са ни казвали , че ако човек си внуши че ще умре - той умира.
Май нещо не го обясних правилно - но поне опитах. Wink

# 477
  • Мнения: 793
*Nessa* , къде и кой курс си изкарала на Норбеков и кой води лекциите? Praynigза отговор
В София - 1во и 2ро оздравително ниво. Водеха ги Моника Балаян и Симана - две наистина невероятни жени. Не мога да опиша с думи какво състояние създават в залата. Тази вечер бях на 1во ниво - водеше го някакъв друг преподавател - Миша, аз не стоях на цялото занятие (не мога да се сетя по-подходяща дума). Симпатичен човек, но не знам аз нещо бях с блуждаещ ум и не ми се получиха добре нещата. Но да се изкара някой от курсовете при Моника и Симана горещо препоръчвам - те просто вибрират на други честоти ако мога така да се изразя и най-важното - предават ти го и на теб.

За духовните учители - това могат да са не само близки хора, с които се виждаме всеки ден - може и да е продавачката в супера  Simple Smile Казаха ни в такъв случай да проверим кога е на смяна въпросната жена и да ходим все когато тя е там (например)  Grinning

# 478
  • Мнения: 3 376
klem4e дома се замърсява енергийно,така както се появяват паяжини например по ъглите,така става и с енергията в дома,обаче ние не я виждаме.Но пък се усеща най-вероятно.
Аз ще потърся книжката/Карън Кингстън е авторката/,която имам за по-достоверна информация,защото не искам да карам така наизуст,все ще пропусна нещо и ще ви пиша. Peace  Тя е взаимствала много от културата на о-в Бали,малко не ми харесва това,че трябва да има и откъснати цветя,но.. Thinking Може и да ги пропусна,ще видим.
И докато все още говорим за това-да споделя.Новодомци сме от 2 месеца,а все нещо се чупи.Я уредите,я теч някъде..винаги нещо не е в изправност.Ето утре ще ни разбиват банята,че голям проблем там с тръбите.Изобщо аз мислех да го правя на работа първо,но май вкъщи е по-наложително така като гледам.

mimina ,много е интересно това,което си постнала,благодаря ти Hug Иначе като спомена за книгата направих асоциация с  "По пътя на спиралата" на Нина Ничева. Grinning

# 479
  • Мнения: 2 084
От бабините "неща" ми се е запечатало "Ела, Боже, да спим". Всъщност каквото и да започваше да прави казваше това. Двора и улицата пред къщата метеше. Слагаше запалена свещ на входната врата на къщата /не помня на какви дни/. Прикадяваше с тамян. Миеше нилицата със светена вода.Тя беше хаджийска внучка и имаше много правила. На Бъдни вечер слагаше слама под масата, но това май не е по темата.

Общи условия

Активация на акаунт