True Blood s4 - Искаме кръв и зрелища - 45 тема

  • 25 810
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 040
Джейсън както винаги е президент.  Heart Eyes
Абе на ремаркенцето си заслужаваше боя Wink
Президент, президент, ма  и той е човек  Laughing. Шашна се тогава.

Аз да питам нещо - защо Анди и Деби станаха дроджъри, а Хойт и Суки например - не? Те двамата що вампирска кръв изпиха. И защо на Джейсън, миличкия като почна да се друса с Ви пишката му стана и така си остана, чак в болница ходи, а на Хойт нищо му нямаше?

# 721
  • Мнения: 1 517
Джейсън както винаги е президент.  Heart Eyes
Абе на ремаркенцето си заслужаваше боя Wink
Президент, президент, ма  и той е човек  Laughing. Шашна се тогава.

Аз да питам нещо - защо Анди и Деби станаха дроджъри, а Хойт и Суки например - не? Те двамата що вампирска кръв изпиха. И защо на Джейсън, миличкия като почна да се друса с Ви пишката му стана и така си остана, чак в болница ходи, а на Хойт нищо му нямаше?

Предполагам, че когато някой човек поема Ви, за да  му спасят живота, не се дрогира и не става зависим; надрусва се само ако пие без да има нужда; Анди не е имал нужда; Джейсън в 1 сезон също нямаше, а сега му спасяваха живота и не се дрогира.  А суки е фея - на нея човешките слабости са и чужди.

За епизода:
- феите са решили да се размножават явно - бляк
 - Бил и Ерик май имаха нещо предвид, не ми се вярва така лесно да се затрият, па макар и от голЕма лИбоФ
- Когато Ерик си пиеше "сърдечния" коктейл ми стана хем гнусно, хем се изкефих - почувствах пак старият арогантен и безочлив Ерик...липсваше ми
 - Пам и Джейсън -   bouquet
 - Таз Марниняма умиргане, тюююю ... на "мароканеца" дарбата хич не му помага май; да те обладават всякакви духове - баси  Sick
 - Аз като една милозлива душа, почувствах лек полъх на жал към Дебито; мъчно ми стана, щото тя в крайна сметка обича Алсид; а той беше намбър уан
 - Сам и Луна - дали ще оцелее любовта им след убийството на Маркъс?? На Луна май не и стана хубаво...

 - НЕ разбрах какво означаваше тази сцена: когато Бил и Ерик се гледаха (след като гътнаха МАрни), какво си шешекаха,  какво си мислеше Суки...нещо се уговаряха двамцата...кой ще я вземе ли, що ли  Thinking Ей туй ми е най-дерт

# 722
  • Мнения: 3 736
Фили, да, правилно предполагаш за Ви-то, и преди е ставало дума я в книгите, я в сериала, забравила съм.

Алсид изкърти посудата, Сам също, тва бяха Мъжете в тоя епизод, а мъжете в черно ми идеше да ги фрасна глава в глава.


Бум, ако под въдица имаш предвид онова нещо дето налази Анди - и на мен не ми харесва, аман!
И нея имах предвид бяха ги разкарали и сега да вземат да ги върнат отврат...
Подозирам, че ще закарат и Марни в следващия сезон

Искрено се надявам подозренията ти да не се реализират.  Confused

# 723
  • Мнения: 322
Това Марни е неизтребимо бе  Crossing Arms

# 724
  • Мнения: 1 558
Привет банда! Не съм гледала серията още и няма да ви чета.

Отивам да правя новата тема. Сега възниква въпроса "Кой на кого?" newsm78 Сещам се само,че Джейсън остана общ... Mr. Green

# 725
  • Мнения: 2 040
Филаделфия, благодаря за разяснението!  Hug

Алсид и Сам са страхотна комбина!  Heart Eyes Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 1 517
Трайкова, аз искам Бъки и Катерина  Crossing Arms
Може Нан или Софи-Ан... и Луна ако не е заета

Всъщност искам да започва следващият сезон...после шести и т.н. без да спират!!! Отдавна не съм се пристрастявала така  Mr. Green
И Суки и Бил да станат пак двойка искам!

# 727
  • Мнения: 1 558
Трайкова, аз искам Бъки и Катерина  Crossing Arms
Може Нан или Софи-Ан... и Луна ако не е заета.

Е,сега къде ме хвърли? Метни ми две снимки на тези Убавци,че хич не ги знам кои са... Whistling
За Нан и Софи-Ан Boomer те изпревари,но ако се раберете мога да редактирам до утре вечер. Peace

П.С А Лафайет? Никой ли не иска модната икона? Thinking

# 728
  • Мнения: 78
Уау, Ал-сид! Ал-сид!  Heart Eyes И Сам! Сам! САМ!
и Джей-сън! Джей-сън!  Heart Eyes

Честно казано, тази серия като че ли ми беше най-интересна от целия сезон, след петте серии льольоедуардски Ерик. Само дето Two Men and Fucking Sookie  Mr. Green  не ме изкефи, ама хич! И как така ББ Ерик предпочете Суки пред Пам, амаха!

Пам с "vintage Cartier" счупи мивките  Joy
 Гледам обаче, че не коментирате много, ще си запазя подробните коментари за следващата тема.

# 729
# 730
  • Мнения: 2 526
Гледам обаче, че не коментирате много, ще си запазя подробните коментари за следващата тема.
Лично на мен не ми се бише с ББ.
Серията си я биваше, но очаквах повече екшън.
Я ся кажете, кога свършва този сезон и кога ще почне другия.

Общи условия

Активация на акаунт