The Vampire Diaries season 3 - Лош,лош Стефан... - 20 юбилейна тема

  • 31 792
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Мока, аз гледах Immortals  Tired много зле беше, нищо не ми хареса освен двама-трима  Mr. Green а Клаус е много неприятен там, играе предател и е голяма гад, но в лошия смисъл  Joy

# 721
  • Мнения: 2 790
Мока, аз гледах Immortals  Tired много зле беше, нищо не ми хареса освен двама-трима  Mr. Green а Клаус е много неприятен там, играе предател и е голяма гад, но в лошия смисъл  Joy

Той тука нали е цветенце Joy Ами аз не само за него, по принцип ми се гледа филма, ама и Джо го харесвам  Heart Eyes

# 722
  • на пистата
  • Мнения: 5 840
днес няма ли серия newsm78

# 723
  • Мнения: 2 790

Не, 5ти януари.

# 724
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

пак ли "цепнаха" филма!!!  ooooh!
Това вече на нища не прилича!  Naughty
Даже и в БГ няма такива изцепки  Crossing Arms

# 725
  • София
  • Мнения: 6 219
За какви изцепки става дума. Навсякъде по света сериалите ги дават с почивки.

# 726
  • Мнения: 52
miss_devil23, добре дошла, от кой започваш?

мерси за гостоприемството:))след като няма да има скоро серийка с Деймън,мисля да започна с True blood,дано да не сбъркам

# 727
  • Мнения: 2 790
Каква е изцепката? Започват почивката по-рано защото наваксват със снимките а освен това другите сериали ще се върнат в края на януари или чак февруари, а те още на 5ти.

# 728
  • Мнения: 1 331
miss_devil23, добре дошла, от кой започваш?

мерси за гостоприемството:))след като няма да има скоро серийка с Деймън,мисля да започна с True blood,дано да не сбъркам

О, няма, нямаааа! Ще видиш там за какъв мъж става въпрос. Уникален вампир. А аз също съм луда фенка на Деймън, макар че имам детенце. Много е тъпо това схващане, че само тийнейджърките го харесват.

# 729
  • Мнения: 26
Някой ще ни направи ли нова темичкаа?  newsm78  Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 6 219
Трайкова или мокка. както са се разбрали.

# 731
  • Мнения: 2 790
Трайкова или мокка. както са се разбрали.

Аз си го мислех вчера, защото нея скоро не съм я засичала. Ще направя, дано не се разсърди нещо.

# 732
# 733
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
ами аз тъкмо се бях наточила, че ще гледаме няколко месеца без прекъсване цял сезон

но нещо...не ме огря

малко серийки бяха тоя път...
може да съм се заблудила аз, но на мен така ми се стори ...


сега чак през януари  Cry

Общи условия

Активация на акаунт