Фейсбук 2

  • 1 271 208
  • 14 991
  •   2
Отговори
# 3 840
  • София
  • Мнения: 4 349
Мога ли да попитам , ако приятел си закрие профила намалява ли бройката на приятелите ти в листата  Rolling Eyes.....
 

Защо има награда за най-много приятели ли  Mr. Green

# 3 841
  • Мнения: 46
. Laughing защото непрекъснато варира +1...-1  newsm78

# 3 842
  • Мнения: 54 464
Намалява . Peace

# 3 843
  • Мнения: 2 229
Също, ако си закрие профила, като го търсиш в списъка си, изглежда така нали?



С името до празната снимка, де, изтрила съм го. Simple Smile

# 3 844
  • Мнения: 54 464
Да , всъщност профилът не се закрива , а се деактивира .
Дори би трябвало да ти изписва , че е деактивиран .

# 3 845
  • Мнения: 46
 Sad да.. да изписва, че профила е деактивиран...попитах ,защото първия ден като погледнах..бройката бе, която си знам Embarassed..но неговият профил бе изчезнал, а на другия ден и бройката намаля с 1... newsm78...благодаря на всички за отговорите .....целувам ви момичета и ви пожелавам хубава вечер  bouquet

# 3 846
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз пак с въпрос: Как става т.нар. включване на приятел? Напр. Х беше там, включва и Y?

# 3 847
  • Мнения: 6
Аз пак с въпрос: Как става т.нар. включване на приятел? Напр. Х беше там, включва и Y?

здравейте,

някой може ли да ми обясни, как да обозначиш къде си в момента и с кого? напр. "Х е в София с У." Гледам, че много често го правят мои познати във фейса и се чудя как  newsm78

Отиди на Обновяване на състоянието.
Там отдолу под прозореца за писане, има три иконки.
Първата е С кого сте?
Втората е Къде сте?
Третата е Избери снимка.

# 3 848
  • Мнения: 2 229
Sad да.. да изписва, че профила е деактивиран...попитах ,защото първия ден като погледнах..бройката бе, която си знам Embarassed..но неговият профил бе изчезнал, а на другия ден и бройката намаля с 1... newsm78...благодаря на всички за отговорите .....целувам ви момичета и ви пожелавам хубава вечер  bouquet

На мен не ми изписва, че е деактивиран, странно.  newsm78

# 3 849
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз пак с въпрос: Как става т.нар. включване на приятел? Напр. Х беше там, включва и Y?

здравейте,

някой може ли да ми обясни, как да обозначиш къде си в момента и с кого? напр. "Х е в София с У." Гледам, че много често го правят мои познати във фейса и се чудя как  newsm78

Отиди на Обновяване на състоянието.
Там отдолу под прозореца за писане, има три иконки.
Първата е С кого сте?
Втората е Къде сте?
Третата е Избери снимка.

Помислих си, че са различни функции  Embarassed Мерси   bouquet

# 3 850
  • Мнения: 46
   Изписва се следното...
This account has been deactivated. Only you can see.. on your  friends lists.
You have the option to unfriend...
или ме е блокирал ?

# 3 851
  • Мнения: 54 464
Не те е блокирал , деактивиран е профилът .
Ако си го активира след време , ще го виждаш нормално .

# 3 852
  • София !
  • Мнения: 1 240
Здарвейте !! Кажете има ли начин да блокирм определен човек да не може да ми коментира снимки ?? Да може само да си ги гледа , харесва евентуално , но не и да ги коментира ??

# 3 853
  • Мнения: 1 012
Здарвейте !! Кажете има ли начин да блокирм определен човек да не може да ми коментира снимки ?? Да може само да си ги гледа , харесва евентуално , но не и да ги коментира ??

Мисля, че няма такъв начин. Ако го блокираш за определени твои албуми, той въобще няма да ги вижда.

# 3 854
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Здравейте,как да направя,така че ,когато хора,които не са ми приятели в Фейсбука  преглеждат профила ми да им излиза само име,без профилни снимки и инфо от дневника ми ?

Общи условия

Активация на акаунт