Фейсбук 2

  • 1 272 044
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 3 825
  • UK
  • Мнения: 3 959
В сайта им пише, че вече няма да го има.

# 3 826
  • Мнения: 28
В сайта им пише, че вече няма да го има.


 Shocked Еее, жалко, много беше удобен.  Sad

# 3 827
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мда, и аз го харесвах...

# 3 828
  • Мнения: 4
Аз използвам unfriendalerts - върши ми същата работа  Rolling Eyes

# 3 829
  • Мнения: 0
Здравейте.Някой може ли да ми каже как да си покажа пак онова клюкарниче отстрани,което показва кой какво харесва,коментира и т.н. Без да искам го скрих,и сега я няма дори стрелката с която се показваше и скриваше Simple Smile

# 3 830
  • Мнения: 28
Здравейте.Някой може ли да ми каже как да си покажа пак онова клюкарниче отстрани,което показва кой какво харесва,коментира и т.н. Без да искам го скрих,и сега я няма дори стрелката с която се показваше и скриваше Simple Smile


И моето беше изчезнало, но се появи само.  Laughing

# 3 831
  • Мнения: 0
Здравейте.Някой може ли да ми каже как да си покажа пак онова клюкарниче отстрани,което показва кой какво харесва,коментира и т.н. Без да искам го скрих,и сега я няма дори стрелката с която се показваше и скриваше Simple Smile


И моето беше изчезнало, но се появи само.  Laughing


Тогава ми остава да чакам и да се надявам  Grinning

# 3 832
  • София
  • Мнения: 30 206
здравейте,

някой може ли да ми обясни, как да обозначиш къде си в момента и с кого? напр. "Х е в София с У." Гледам, че много често го правят мои познати във фейса и се чудя как  newsm78

# 3 833
  • Мнения: 8 971
здравейте,

някой може ли да ми обясни, как да обозначиш къде си в момента и с кого? напр. "Х е в София с У." Гледам, че много често го правят мои познати във фейса и се чудя как  newsm78

Отиди на Обновяване на състоянието.
Там отдолу под прозореца за писане, има три иконки.
Първата е С кого сте?
Втората е Къде сте?
Третата е Избери снимка.

# 3 834
  • София
  • Мнения: 30 206
здравейте,

някой може ли да ми обясни, как да обозначиш къде си в момента и с кого? напр. "Х е в София с У." Гледам, че много често го правят мои познати във фейса и се чудя как  newsm78

Отиди на Обновяване на състоянието.
Там отдолу под прозореца за писане, има три иконки.
Първата е С кого сте?
Втората е Къде сте?
Третата е Избери снимка.

Стана, много благодаря   bouquet

# 3 835
  • Мнения: 17 546
Някой знае ли дали мога да махна някой групи стикери от тези новите за съобщения, че накачурих какви ли не, а сега ме тормозят. Embarassed

# 3 836
  • Мнения: 6
Някой случайно да знае , дали има начин при предложена страница да видиш кой ти я е предложил  Thinking

# 3 837
  • Пловдив
  • Мнения: 333
Ами то не ти ли изписва в известията-еди кой си ти предложи да харесаш неговата страница ?

# 3 838
  • Мнения: 6
Не , понеже страницата не е на човека който ми я е предложил .
Като натисна  на " начало" и най-отгоре ми се показва страница и пише  "предложена да я харесате "  .

# 3 839
  • Мнения: 46
 Мога ли да попитам , ако приятел си закрие профила намалява ли бройката на приятелите ти в листата  Rolling Eyes.....
 

Общи условия

Активация на акаунт