Фейсбук 2

  • 1 272 510
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 3 810
  • Мнения: 4 841
Попаднах на това, и реших да го споделя с вас, макар и да е малко извън темата за взаимопомощ с настройките: http://hicomm.bg/internet/sigurnostta-na-facebook-e-pod-vypros.h … Hicomm_Newsletter

# 3 811
  • Мнения: 179
Знаете ли как да се докладва на администратор във ФБ, за лични снимки които са правени от фотограф и след това той ги качва в неговия профил без твое съгласние и знание?


Правата върху снимките ти принадлежат на фотографа, който ги е снимал /освен ако преди това не си направила договор, в който да е казано друго/ и той може да ги ползва, където намери за добре. Единствено ако с ползването им, уронва доброто ти име и авторитета ти, то тогава, можеш да го съдиш за това.

# 3 812
  • Мнения: 1 210
Имам следната питанка:
искам временно да деактивирам профила си, но имам администраторски права в дадена група...след като се завърна след временното спиране, тези админски права автоматично ли се възобновяват?

# 3 813
  • София
  • Мнения: 1 357
И аз имам питане:
От вчера имам следния проблем. Влизам във ФБ нормално. След няколко секунди компютърът ми е като замръзнал. Не реагира нито на мишка, нито на клавиши, нито на плъзгачите отстрани на страницата. Налага се да рестартирам компютъра. Това, обаче, не ми се случва с нито една от останалите страници в нета.
Взеха да ме преследват разни теории на конспирацията...

# 3 814
  • Мнения: 3 990
bodra, при мен е същото но само на единия компютър  Rolling Eyes

# 3 815
  • София
  • Мнения: 1 357
bodra, при мен е същото но само на единия компютър  Rolling Eyes
С какъв браузър си?

# 3 816
  • Мнения: 121
Имам следната питанка:
искам временно да деактивирам профила си, но имам администраторски права в дадена група...след като се завърна след временното спиране, тези админски права автоматично ли се възобновяват?

Да.

# 3 817
  • Мнения: 121
bodra, при мен е същото но само на единия компютър  Rolling Eyes
С какъв браузър си?

И при мен само на едното PC, а съм с ГХ и на двата.

# 3 818
  • Мнения: 1 210
Имам следната питанка:
искам временно да деактивирам профила си, но имам администраторски права в дадена група...след като се завърна след временното спиране, тези админски права автоматично ли се възобновяват?

Да.
Благодаря   bouquet

# 3 819
  • Мнения: 3 990
И на двата съм с ГХ

# 3 820
  • Мнения: 838
Направих си нова фен страница и искам само жителите на определени държави да я виждат и съм си направила съответната насройка.Как обаче стои въпросът с тези,които не са обявили местожителството си?Те ще я виждат ли?

# 3 821
  • Мнения: 46
Момичета разприятелих се с една личност от листата си, Simple Smile)))
но нейните статуси  излизат в моите новини..това на какво се дължи newsm78 ....

# 3 822
  • Мнения: 2 602
Момичета разприятелих се с една личност от листата си, Simple Smile)))
но нейните статуси  излизат в моите новини..това на какво се дължи newsm78 ....

И на мен ми се случи,когато се разприятелиш оставаш абонирана за него-нея.Просто отиди в профила на човека и се отпиши от абонамента.

# 3 823
  • Мнения: 28
Да ви се е изгубил "Unfriend Finder"?

# 3 824
  • Мнения: 54 822
Да ви се е изгубил "Unfriend Finder"?

Отдавна .
2 пъти си го инсталирам , все ми изчезва .

Общи условия

Активация на акаунт