Фейсбук 2

  • 1 270 887
  • 14 991
  •   1
Отговори
# 9 195
  • Мнения: 1 937
Страниците могат ли да виждат профилите на хора, които са ги харесали и респективно премахнали харесването?

Страниците, не, доколкото помня.

Странно, харесах страница без да искам, махнах харесването след като видях и ден по-късно, тя ми праща да я харесам.

# 9 196
  • Мнения: 660
Страниците могат ли да виждат профилите на хора, които са ги харесали и респективно премахнали харесването?

Страниците, не, доколкото помня.

Странно, харесах страница без да искам, махнах харесването след като видях и ден по-късно, тя ми праща да я харесам.

Ами това обикновено го правим всички собственици на страниците. Пращаме на всички заедно покана за харесване. Най-вероятно си била автоматично избрана, заедно с другите. Simple Smile

# 9 197
  • Мнения: 1 937
Ясно, благодаря!

# 9 198
  • Мнения: 6 529
Къде мога да видя кой следи профила ми? Пише следи се от 25 души и като искам да ги видя, ми излиза списък с всичките приятели...Преди имаше такава опция. Значи всеки може да ме следи , а аз дори не мога да видя кой е  Thinking

# 9 199
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Има си я още тази опция. Simple Smile "Профил" –> "Приятели" –> "Още" –> "Последователи". Ако боравиш през мобилната версия, не знам дали такъв е редът. Ако не се оправиш, пиши. Peace

# 9 200
  • Мнения: 6 529
   Има си я още тази опция. Simple Smile "Профил" –> "Приятели" –> "Още" –> "Последователи". Ако боравиш през мобилната версия, не знам дали такъв е редът. Ако не се оправиш, пиши. Peace


Благодаря...получи се  Hug

# 9 201
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Това дали е вярно, аз пробвах, но нещо не се получи: https://www.facebook.com/Spong3gar/photos/a.574131946098670.1073 … 722406292/?type=3
Аз все още нямам телеграф, от ноември 2015. Писах на поддръжката, четох, пробвах някакви неща - няма ефект.

# 9 202
  • Мнения: 838
Току що ми се случи нещо много странно. Обърках два символа от имейла, но въведох вярна парола и си влезнах в профила. Понеже не бях сигурна първия път дали правилно съм видяла, повторих и да - влязох с грешен имейл.

# 9 203
  • Мнения: X
Току що ми се случи нещо много странно. Обърках два символа от имейла, но въведох вярна парола и си влезнах в профила. Понеже не бях сигурна първия път дали правилно съм видяла, повторих и да - влязох с грешен имейл.

И на мен наскоро ми се случи нещо подобно, даже май бях писала. Сегашния ми профил е с имейл от mail.bg, а старият - abv.bg, никовете са същите. Един път без да искам обърках и въведох имейла на стария профил с паролата на новия и си влязох в новия профил.

# 9 204
  • Мнения: 6 529
Още един бъг....от телефона си виждам снимка, на която съм отбелязана, от компютъра снимката я няма нито на моята стена, нито на стената, на този, който ме е отбелязал

# 9 205
  • Мнения: 4 303
Някой ме е отбелязал като роднина. Може ли да не се вижда при мен, на моя профил?

# 9 206
  • София
  • Мнения: 8 113
Някой ме е отбелязал като роднина. Може ли да не се вижда при мен, на моя профил?


Преди, когато отбележиш някой като роднина, той трябваше да го потвърди. Сега не е ли така?  newsm78

# 9 207
  • Мнения: 6 529
Този фб съвсем се е бъгнал. Като ми пишат лично съобщение, часът излиза с 2ч30 мин напред, иначе на стената всичко е нормално. Гледах в настройките, не съм задала друг часови пояс. После ...някой ако ме е отбелязал на снимка или картичка , ми иска позволение без да съм го отразила в настройки, а като го добавя в дневника, картичката или снимката я няма или се появява след 2 дни  ooooh! #Crazy

# 9 208
  • софия
  • Мнения: 773
Сложих си картинка за корица и видях че са ми я харесали 2ма непознати ,които не са ми в приятели.Знам че корицата е публична , но как са я видяли?

# 9 209
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Сложих си картинка за корица и видях че са ми я харесали 2ма непознати ,които не са ми в приятели.Знам че корицата е публична , но как са я видяли?

   Или са ти последователи, или случайно са попаднали на профила ти. Peace

Общи условия

Активация на акаунт