Бургаски мамчета - 7 - ма тема

  • 29 394
  • 734
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 49
И от мен едни стисканти палци!

Аз до момента нямам контракции и не искам и да имам скоро Simple Smile. Да станат 38-39 седмица може, ама сега не!

# 271
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Ма как шъ бързам бе, 8 дни време ли е, тежи вече... Laughing , чувствам се като прасчо.Вечер като се обръщам в спалнята и мъжо се стряска и буди, щото го дърпам я за ръка, я за крак, иначе много гадно ми опъва кожата при завъртането.Не че тъй не боли и опъва, ама що само аз да се мъча  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 4
Здравейте,

Стиснати палчета и от мен Simple Smile
Аз имам въпрос - може ли да ми обясните кога се избира педиатър, които да следи детето и каква е процедурата за записването към съответния лекар/педиатър/ към който сме се спрели.  Тези неща хич не са ми ясни Rolling Eyes

# 273
  • Бургас
  • Мнения: 644
Пепсън, спираш се на някой, като се прибереш от болницата му се обаждаш да дойде на посещение и той взима епикризата на детето и нямам спомен друго да съм правила, може би и акта за раждане като излезе занесох копие.

# 274
  • Мнения: 4
Мерси за отговоря Simple Smile

# 275
  • Бургас
  • Мнения: 4
Добър вечер, сладурки!   bouquet
Имам питане относно гласуването за акушерка на годината. Понеже няма опция да избираш година на раждане на детето, само 2011 има като опция, това означава ли че не мога да гласувам, тъй като моят Димо се роди 2012?

# 276
  • Където морето целува небето...
  • Мнения: 2 654
vanya_v1 - да, ние живот и здраве ще гласуваме за акушерка на 2012. А ти кажи как е малкият, качи ли още грамчета?

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 4
Дааа Simple Smile Качил е още мъничко малкият ми разбойник, наближава 1900 гр. Добре е, спинка, папка... като че ли малко се е кротнал и не шава нонстоп. Вече нямам търпение да си го гушна Simple Smile

# 278
  • Мнения: 49
Браво ние го видяхме в петък и беше 1800 -1840 за 2 дни браво на мъника. Още малко остана - да продължава така, а в къщи още по-бързо ще качва Simple Smile

# 279
  • Мнения: 1 905
Ваня, ти ли му носиш изцедена кърма или е на АМ?

# 280
  • Мнения: 70
Здравейте,

Стиснати палчета и от мен Simple Smile
Аз имам въпрос - може ли да ми обясните кога се избира педиатър, които да следи детето и каква е процедурата за записването към съответния лекар/педиатър/ към който сме се спрели.  Тези неща хич не са ми ясни Rolling Eyes

Може и предварително да говориш с избрания педиатър, да не се окаже, че не приема пациенти и да се чудиш в последния момент какво да правиш.

# 281
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
За педиатъра трябва и копие от акта за раждане като излезе или поне ЕГН-то да му се даде, за да си регистрира детето в пациентите.

# 282
  • Мнения: 1 905
След колко време е готов актът за раждане?

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Добро утро!

Как сте всички?
Лек ден от нас!

# 284
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
След колко време е готов актът за раждане?
7 работни дни.

Общи условия

Активация на акаунт