Прочистване на организма от паразити

  • 887 060
  • 1 333
  •   1
Отговори
# 645
  • Бургас
  • Мнения: 6 941
Аз в крайна сметка си купих ето това масло от риган:

http://www.swansonvitamins.com/swanson-premium-oregano-oil-150-mg-120-sgels

Имаше го в една билкария в центъра. Не ми се поръчваше от интернет. Още не съм започнала да го взимам.

# 646
  • София
  • Мнения: 291
От години ме интересува темата за паразитите. Правила съм и яки прочиствания на дебело черво, черен дроб и жлъчка, и специални антипаразитарни програми (няколко, по различни методики) , и ходих на различни алтернативни изследвания: квантов анализ, анализ с тъмнополеви микроскоп на капка кръв (вътре се вижда какво ли не), и на биорезонансна диагностика - при това с 2 вида различна апаратура и при различни специалисти.... и все не вярвах, че нямам паразити (това даваха изследванията). И продължавах да изследвам Simple Smile)))
Е, както каза приятелката ми - намери си ги Simple Smile)))) Преди 2 дена бях на изследване с биорезонансна диагностика при Алексей Скворцов - основателя на център ДАР. И ми намери куп паразити, гъби, но повечето под контрол, само 2 вида са в огромно количество - % бяха над допустимото. Сега ще обсъждаме какви мерки да предприемем, защото методите са много и е добре да се избере метод, който е ефестивен и ми допада (не е лесна работа, някои методи тотално ги отхвърлям). Г-н Скворцов има семинар "Живот без паразити" и там разказва 7 метода за справяне с парзитите. Ако искате, ще разкажа впечатления на по-късен етап от моето "развитие" Simple Smile

# 647
  • София
  • Мнения: 568
Не искам да те засегна, но този господин Скворцов надежден ли е? Може да те лъже.  newsm78

# 648
  • София
  • Мнения: 291
Апаратът даде какви паразити има и кои органи са засегнати, проблемите са леки, но излязоха и болките по ставите, и дисбаланса в бъбреците, и всичко, което чувствам някъде, че не е наред. Тук човекът е да компилира резултатите и да прецени какво да правим, диагностиката е изцяло работа на апарата.

# 649
  • София
  • Мнения: 291
Аз до тук съм правила доста неща - Коловада (няколко пъти), прочистване на черен дроб и бъбреци със зехтин и лимон (на пълнолуние), Трихелм, Био-клинсинг комплекс + Анти - Оксидант (това са специални билкови продукти против паразити, има ги в аптеките вече, включват тройчатката, мравчено дърво и куп още неща). След всеки от тях съм по-добре, никога не съм имала запек от нещо от тях. И разбира се АЛКАЛИЗАЦИЯ на организма - сурови зеленчуци, най-вече зелени салати (спанак), редовно пиене на силно алкална вода (жива вода) и т.н. ММС не съм пила и няма да пия, това изобщо не ми харесва. Но ето че след всичко това някои паразити са под контрол (те не могат да изчезнат съвсем, но може да са в нормални граници), а други два са доста. Г-н Скворцов каза, че билките не влияят на всички фази на развитието на паразитите, т.е. доколкото разбрах не влияят на яйцата, т.е. трябва да се пият вероятно дълго. Има начин да се справя с двата паразита чрез апарат - излъчва вълна, която влиза в резонанс с вълната на паразита (тя е точно определена за всеки паразит и се знае) и го убива.

# 650
  • София
  • Мнения: 137
Ако е сигурен в проблем, ако е сигурен в диагнозата, ако е сигурен в лечението, значи е сигурен и в крайния резултат - истинският лечител.
Та по това да го познавате. Да, почти ги няма. Но само почти.
Останалите общи приказки от ссорта - то при всички действа различно.... и от тоя порядък са проветряване на устата и залъгване, колкото да ти вземат все същите пари /нищо, че резултатите не стават и за кофата ..../
Аз лично се впечатлих от семинарите и интервютата на Андреас Калкер. И това е само един от по-истинските изследователи /а не от онези тенденциозни, високо титуловани платени мошеници/. Доста реалности открива на масовия потребител, като за няко от тях и в затвора го тикнаха за известно време. Че кой е той да врътка кранчето на милиардите на световната мафия-фармация ...

# 651
  • София
  • Мнения: 568
Светлина, би ли споделила цените в център Дар какви са?

# 652
  • София
  • Мнения: 291
Той в момента приема на друго място, където води йога - йога студио Урусвати, близо е до пл. Журналист в София. Цената е 50 лв., подобни изследвания на друго място и с друга апаратура са около 100 лв. На мен човекът ми харесва, иначе няма да ида Simple Smile))) - много мек, благ, приемащ, енциклопедия за природни методи, не налага своето мнение, изслушва, не съди, не вкарва във вина и страх. Всъщност ето го на видео: Видео: Светоусещане на храненето - Алексей Скворцов http://www.cluburusvati.com/statii.html

# 653
  • София
  • Мнения: 136
radi_0201, виждам, че вие имате най-ярък практически опит. Внимателно изчетох постовете ви по тази и сходни теми и си позволих да обобщя информацията за пречистването, но ако вие видите, че не съм я публикувала правилно, напишете ми на лични, за да я редактирам.
Иска ми се да направим нещо систематизирано, за това как и в какви дози, последователно да се приемат средства за пречистване. Цитирам radi_0201:

Етап 1 - ежедневно
Рецепта Джинджифил: 500грама джинджифил+500грама домашен мед .Джинджифила се рендосваи се смесва с меда.Хапват се 3-4 чаени лъжички през деня.Лъжичките да не са метални --в мед не се бърка с метална лъжица.
Приема се около 2 месеца всеки ден по 3-4 лъжички, ако имате здрав стомах

Етап 2 - на пълнолуние - /следващото е в нощта между 5 и 6ти декември, с/у събота така че е удобен деня/
Рецепта за прочистване с ликьор:
Какво ни е необходимо:
2-3 супени лъжици сладък ликьор качествен
2 пакета английска сол или 60 мл рициново масло
леген с топла вода

Подготовката:
Добре е в деня преди процедурата, да си прочистим червата от съдържанието им за по-лесно и бързо излизане на паразитите. Може да пием някакъв билков чай  с разхлабващо действие, който да ни подейства през деня. /например сена - като тя действа бавно затова я пийте от сутринта.

Процедурата:
В 2 часа през нощта (тогава паразитите се активират и пробуждат) ставаме и изпиваме сладкия ликьор. Паразитите обичат сладкото, а алкохола ще ги „опияни“, те ще се отпуснат от стените на червата ни и ще започнат да се реят свободно в тях. Затова точно 30 минути след изпиването на ликьора трябва да вземем очистително с незабавно действие. Това може да е или английска сол или рициново масло. Но добре е всеки да пробва преди процедурата дали тези 2 очистителни имат незабавно действие (на някои хора дори не им влияят). Очистителното ще избута навън всички реещи се паразити. Желателно е да седнем в леген с топла вода, защото паразитите обичат топлото и натам ще се насочат. Когато очистителното ни подейства, може да разгледаме фекалиите, за да видим дали сме отделили паразити. Ако имаме, ще ги видим как шават.

Етап 3 - Тройчатка - капсули или тинктура?
А тройчатката е комбинация от тези съставки и тя ще действа едновременно на всичко.И направи правилната доза.

По-здрави  Simple Smile

# 654
  • София
  • Мнения: 136
Здравейте отново,

Да споделя, новите ми опитности с пречистване. Аз съм вегетарианка от над 12 години. Не ям също риба и яйца. Храня се що годе здравословно, без джънк фуудс и подобни. Общо взето по-слаба рискова група. Висока и слаба съм, напоследък супер изтощена и лесно уморяема. Започнах да подозирам, че това не е само от напрегнатото ми ежедневие.
Започнах гореописаните чистения. Щом дори аз изкарах острици тия дни при чистенето, значи може да си направите сметката, че е напълно вероятно болшинството от хората да си имат нежелани приятелчета, които им пият силиците.

Мислих си внимателно за хигиената, която ще спазвам в бъдеще, и за мен извода е, че в семейство с малко дете, е невъзможно да се спазва идеална хигиена. В крайна сметка децата си играят всеки ден навън, не могат да спазват строги хигиенни норми. За хората, които нямат малки деца, при ръкостискане или целувка с познат, не знаят какво ще им донесе това докосване. Вие само си помислете като пипате някой дръжка в офис или магазин, където са пипали стотици или хиляди хора. За каква хигиена говорим. Дрехите ни не са стерилни, а влизаме с тях в дома си. Докато си измием ръцете пипаме тук таме. Аз поне си мисля, че е илюзорно да си мислим, че сме стерилни. Още повече като прочетох, че определени видове яйца на паразити могат да се разпространяват от вятъра, подобно на спорите на гъбите и да ги вдишваме.

Затова всъщност важното е да не се плашим и фрустрираме, а да взимаме постоянни мерки. В крайна сметка чистим дома си един два пъти седмично, а вътрешното чистене не е ли също така важно!? Затова аз смятам оттук натам след основно чистене при пълнолуние, всяка седмица в един от дните да приемам някоя от противопаразтните билки, във вид на чай или директно. За да не свикне организма. За да не ровите по нета, ще изброя тези билки и средства, които аз се сещам -
билката ниим кора за пиене и клизми, пелин - може да се хапва, да се пие и за клизми, карамфил за хапване, тиквено семе за редовно хапване в суров пасиран вид, джинджифил настърган с мед по 1 до 3 чаени лъжички дневно, сладка папрат чай, кори от нар чай в малки дози, токсична е билката, чесново масло, чесън суров нарязан на ситно с кисело мляко, чесън на прах с кисело мляко, канела на прах или капсули, куркума на прах ии капсули, орехови обелки на капсули или тинктура / орехите не са подходящи при заболявания на щитовидната жлеза /. Глина на бучки, без значение от цвета / без каолин, освен ако също не е на бучки, непреработван/. Приема се една от билките или комбинация от няколко, не всички заедно. Просто изброих тези средства, които аз знам.

Надявам се това споделяне да е било полезно за вас и да ви стимулира да опитате и вие. Да подчертая, че чистенето трябва де се провежда за цялото семейство. Подбирайте си правилните храни, измивайте ги добре. Също при всяко пране е добре да се добавя по малко подходящ дезинфектант, според цвета на дрехите. Във водата за пода също добавяте подходящ дезинфектант.

Ще пиша по натам относно това, дали вече имам повече енергия и жизненост. Засега, определено мога да кажа да, но нека не избързвам и да видя трайния резултат.

Също да вметна, че в момента е благоприятен момента за прочистване на черния дроб със зехтин и лимонов сок. Повече прочетете в земя назаем, но си трябва и подготовка. И не забравяйте да пиете лимона през сламка, че направо кърти емайла на зъбите.
Да добавя, че следващото пълнолуние е след Нова година на 5 януари. Който желае, може да се подготви физически и психически за чистене по това време.

Успех и здраве на всички  Peace

Последна редакция: пн, 15 дек 2014, 14:10 от jiva

# 655
  • Мнения: 1 274
жива, би ли споделила каква точно процедура приложи при прочистването, с което си изкарала острици?

# 656
  • Мнения: 131
Може ли това прочистване да се прави и на деца 7  и 10 години,голямото ми дете има камък в жлъчката и мисля да и приложа зехтина и  лимона ,но в много малки дози,някой има ли информация как се правят тези процедури?

# 657
  • Sofia
  • Мнения: 26 487
не мислих че и малките деца страдат от камъни в жлъчката....имало ли е кризи,болки?
не го правете това със зехтина и лим.сок,и аз съм с такъв проблем,но не смея да предприема това...

# 658
  • Мнения: 2 492
А какъв сладък ликьор използвахте?
Пълнолунието е на 05 01, в 7 сутринта, кога е добре да се направи процедурата?

# 659
  • Мнения: 49
Ликьор с повече градуси на алкохолно съдържание,няма значение от какво.Три супени лъжици няма да Ви напият

Общи условия

Активация на акаунт