Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 125

  • 44 197
  • 718
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)
 



Клипове направени от фенове в темата

           





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри





ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.



 
 





В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Мнения: 4 133
А най-секси сцената с Енгин, е в 44 серия, когато се къпеше по душа. Мммм, страхотна сцена.  Party Crazy

# 2
  • Мнения: 326
А най-секси сцената с Енгин, е в 44 серия, когато се къпеше по душа. Мммм, страхотна сцена.  Party Crazy
Ей,ама сте палави днес!

Мариана,благодаря за темата!
Ваня,благодаря за трейлъра! Благодаря и на преводачките!

Кой искаше да раздаваме Оскари? Моля,да заповяда!

# 3
  • Мнения: 4 133
Погледнете това клипче, страхотно е, има различни секси моменти с Керим, секси погледи, мятане на коси, мани мани...

# 4
  • Враца
  • Мнения: 6 672


Като продължаваме с любими моменти - 73 еп, - вечерта на къната

 

  

Керим на стълбите, наблюдаващ с насълзени от щастие очи! И безмълвното "Обичам те"




mariana51,   bouquet за новата тема!







# 5
  • София
  • Мнения: 2 642
От един трейлър имаме сърцебиене и ускорено дишане, пък какво ще бъде утре вечер, мале, мале... newsm03 newsm03 newsm03

# 6
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
От един трейлър имаме сърцебиене и ускорено дишане, пък какво ще бъде утре вечер, мале, мале... newsm03 newsm03 newsm03

да му мисли Хриси, 4е и репортажи от мястото на събитието има да пише  #Crazy #Crazy

# 7
  • Мнения: 1 047
+18 - само за ценители

Малък меден месец - мейкинг

Скрит текст:
Хотела в Сапанджъ (за справка:  там беше сватбата на Селим и Мелтем и медения ден на Мериам и Кадир – има договор за реклама до края на филма, заедно с хотела в Бейкоз).  

Вечер. Хотелска  стая.  Синя тишина.  Глуха светлина. Фатмагюл полегнала по халат. Керим само по дънки. Фатмагюл моли за чаша вода. Керим и носи. Фатмагюл взема чашата и я оставя на нощното шкафче. Задържа ръката на Керим. Придърпва го и му поднася устните си.
-Сигурна ли си? – пита Керим
-Не говори. – промълвява Фатмагюл.
Парещ дъх. Търсещи устни. Впити устни в устните и.
Оголено рамо. Устните целуват. Търсещи пръсти. Търсещи длани. Намират.
Вплитени пръсти в пръстите и. Ръце, които изгарят. Тела, по-топли  от огън. Звездна експлозия.
-Обичам те. Много.
-Обичам те, много те обичам.

Стоп камера....
-Енгииин, Берееен, казах стоп камера. Вие май не ме чухте, а?
Да. Стаята пак  е препълнена от народ.  Жени, мъже, с работа без работа. Всеки, който е можал тук се е наврял. Любовна сцена ще се снима. Това не се случва всеки ден. Даже не се случва всеки сезон. По веднъж на два сезона – не е за изпускане..
Хилал:
-Берен, Енгин, вие пак си знаете вашето. Аз каквото и да обяснявам, вие докато не го направите както сте си решили, въобще не ме слушате. Енгин, казах леко да оголиш рамото, а не да и съблечеш халата.  И ти Берен отдолу трябваше да си с бюстието – то да се вижда, а ти въобще не си си направила труда да го облечеш – дошла си ми само по халат. И трикото с телесен цвят не си облякла. Ела да видиш сега какво излезе на кадъра – вичко си се вижда най-натурално. Аз това няма  да го монтирам. После трябва да давам обяснения три дни пред който трябва и не трябва. Енгин, а ти защо си свалил и панталоните? Знаеш, че тези боксерки няма да ги покажем. И с твоите дълги пръсти, където, каквото можа – всичко пипна. То не, че Берен имаше нещо против де, ама аз да си го кажа. Обувай се и отовай да почиваш. И ти Берен се обличай бързи и изчезвай от погледа ми, че много ме ядосахте тоя път. Никакъв срам нямате.  И защо ви плащам две стаи, като не ги ползвате. Берен, не се опитвай да ми обясняваш, че си отишла сутринта по хавлия при Енгин само да си пиете кафето. Ключът ти снощи остана у мене. И Кенан ми звъня 200 пъти да ме пита, защо не му вдигаш телефона. Накрая се наложи да го излъжа, че си със страшно главоболие и си взела преспивателно.  То това преспивателно си има име и ние го знаем, а и Кенан ако реши ще разбере как се казва. Ти си мисли. И моля ви, сега  да не се мушнете пак на някой от двамата в стаята. Довечера правете, каквото щете. Тая сцена 2 дни я снимаме вече. Нека днес да я завършим, ако обичате. Моля ви концентрирайте се....

Последна редакция: чт, 31 май 2012, 09:40 от fantasya

# 8
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Погледнете това клипче, страхотно е, има различни секси моменти с Керим, секси погледи, мятане на коси, мани мани...



"Кат ме погледна и срце се запали.... Ньегове очи као жельезо....Оооооф,оф....." - така пеят в песента, да не си помислите нещо. Laughing Laughing Laughing Laughing Joy Joy Joy






Малък меден месец - мейкинг

Скрит текст:
Хотела в Сапанджъ (за справка:  там беше сватбата на Селим и Мелтем и медения ден на Мериам и Кадир – има договор за реклама до края на филма, заедно с хотела в Бейкоз). 
Вечер. Хотелска  стая.  Синя тишина.  Глуха светлина. Фатмагюл полегнала по халат. Керим само по дънки. Фатмагюл моли за чаша вода. Керим и носи. Фатмагюл взема чашата и я оставя на нощното шкафче. Задържа ръката на Керим. Придърпва го и му поднася устните си.
-Сигурна ли си? – пита Керим
-Не говори. – промълвява Фатмагюл.
Парещ дъх. Търсещи устни. Впити устни в устните и.
Оголено рамо. Устните целуват. Търсещи пръсти. Търсещи длани. Намират.
Вплитени пръсти в пръстите и. Ръце, които изгарят. Тела, по-топли  от огън. Звездна експлозия.
-Обичам те. Много.
-Обичам те, много те обичам.
Стоп камера....
-Енгииин, Берееен, казах стоп камера. Вие май не ме чухте, а?
Да. Стаята пак  е препълнена от народ.  Жени, мъже, с работа без работа. Всеки, който е можал тук се е наврял. Любовна сцена ще се снима. Това не се случва всеки ден. Даже не се случва всеки сезон. По веднъж на два сезона – не е за изпускане..
Хилал:
-Берен, Енгин, вие пак си знаете вашето. Аз каквото и да обяснявам, вие докато не го направите както сте си решили, въобще не ме слушате. Енгин, казах леко да оголиш рамото, а не да и съблечеш халата.  И ти Берен отдолу трябваше да си с бюстието – то да се вижда, а ти въобще не си си направила труда да го облечеш – дошла си ми само по халат. И трикото с телесен цвят не си облякла. Ела да видиш сега какво излезе на кадъра – вичко си се вижда най-натурално. Аз това няма  да го монтирам. После трябва да давам обяснения три дни пред който трябва и не трябва. Енгин, а ти защо си свалил и панталоните? Знаеш, че тези боксерки няма да ги покажем. И с твоите дълги пръсти, където, каквото можа – всичко пипна. То не, че Берен имаше нещо против де, ама аз да си го кажа. Обувай се и отовай да почиваш. И ти Берен се обличай бързи и изчезвай от погледа ми, че много ме ядосахте тоя път. Никакъв срам нямате.  И защо ви плащам две стаи, като не ги ползвате. Берен, не се опитвай да ми обясняваш, че си отишла сутринта по хавлия при Енгин само да си пиете кафето. Ключът ти снощи остана у мене. И Кенан ми звъня 200 пъти да ме пита, защо не му вдигаш телефона. Накрая се наложи да го излъжа, че си със страшно главоболие и си взела преспивателно.  То това преспивателно си има име и ние го знаем, а и Кенан ако реши ще разбере как се казва. Ти си мисли. И моля ви, сега  да не се мушнете пак на някой от двамата в стаята. Довечера правете, каквото щете. Тая сцена 2


 smile3525 newsm10

Дано не си останем само с тези сценарии!




Последна редакция: чт, 31 май 2012, 00:03 от mama_an_ji

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 34 221
Да сложим и в новата тема този прекрасен трейлър.



(77 еп.,  2-ри трейлър)

Каква е вината на Фатмагюл 77 - 2 трейлър на български. Превод от английски: Sofi_q, bebo_sn.

# 10
  • между морето и небето
  • Мнения: 885
 Hug,

Ех, много хубав трейлър имаме! Може би най-хубавия.
Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

Дами, много ми е приятна вашата компания, много ви харесвам,много ми се иска да съм сред вас, но в последните дни свободното ми време е изключително ограничено, не успявам дори да намеря време да изгледам последната преведена серия. Предполагам, че съм изтървала много интересни и забавни постове и превъзходни анализи на сериала.

Пожелавам ви приятен четвъртък. Прегръщам ви!

# 11
  • Мнения: 0
Айде момичета, изгорехме... Като гледам какви страсти разпали трейлъра, не ми се мисли утре след епизода.. Ще горим ние, ще горим.. и пожарната няма да ни спаси дори..  Mr. Green Mr. Green Ще чакам с нетърпение репортажите на Хриси- просто ще ме доразбият след серията..  Joy Joy Joy
И сега какво- тая нощ няма да спим заради трейлъра, утре вечер- след серията просто най- малко за сън ще мислим, и в петък сутрин ще сме  smile3507 smile3507 Който ни види, ще бяга като от дявола...  smile3521 smile3532

Благодарности за новата тема!  newsm51 newsm51

# 12
  • Мнения: 169


Благодаря за новата тема!

# 13
  • Мнения: 0

Малък меден месец - мейкинг

Скрит текст:
Хотела в Сапанджъ (за справка:  там беше сватбата на Селим и Мелтем и медения ден на Мериам и Кадир – има договор за реклама до края на филма, заедно с хотела в Бейкоз). 
Вечер. Хотелска  стая.  Синя тишина.  Глуха светлина. Фатмагюл полегнала по халат. Керим само по дънки. Фатмагюл моли за чаша вода. Керим и носи. Фатмагюл взема чашата и я оставя на нощното шкафче. Задържа ръката на Керим. Придърпва го и му поднася устните си.
-Сигурна ли си? – пита Керим
-Не говори. – промълвява Фатмагюл.
Парещ дъх. Търсещи устни. Впити устни в устните и.
Оголено рамо. Устните целуват. Търсещи пръсти. Търсещи длани. Намират.
Вплитени пръсти в пръстите и. Ръце, които изгарят. Тела, по-топли  от огън. Звездна експлозия.
-Обичам те. Много.
-Обичам те, много те обичам.
Стоп камера....
-Енгииин, Берееен, казах стоп камера. Вие май не ме чухте, а?
Да. Стаята пак  е препълнена от народ.  Жени, мъже, с работа без работа. Всеки, който е можал тук се е наврял. Любовна сцена ще се снима. Това не се случва всеки ден. Даже не се случва всеки сезон. По веднъж на два сезона – не е за изпускане..
Хилал:
-Берен, Енгин, вие пак си знаете вашето. Аз каквото и да обяснявам, вие докато не го направите както сте си решили, въобще не ме слушате. Енгин, казах леко да оголиш рамото, а не да и съблечеш халата.  И ти Берен отдолу трябваше да си с бюстието – то да се вижда, а ти въобще не си си направила труда да го облечеш – дошла си ми само по халат. И трикото с телесен цвят не си облякла. Ела да видиш сега какво излезе на кадъра – вичко си се вижда най-натурално. Аз това няма  да го монтирам. После трябва да давам обяснения три дни пред който трябва и не трябва. Енгин, а ти защо си свалил и панталоните? Знаеш, че тези боксерки няма да ги покажем. И с твоите дълги пръсти, където, каквото можа – всичко пипна. То не, че Берен имаше нещо против де, ама аз да си го кажа. Обувай се и отовай да почиваш. И ти Берен се обличай бързи и изчезвай от погледа ми, че много ме ядосахте тоя път. Никакъв срам нямате.  И защо ви плащам две стаи, като не ги ползвате. Берен, не се опитвай да ми обясняваш, че си отишла сутринта по хавлия при Енгин само да си пиете кафето. Ключът ти снощи остана у мене. И Кенан ми звъня 200 пъти да ме пита, защо не му вдигаш телефона. Накрая се наложи да го излъжа, че си със страшно главоболие и си взела преспивателно.  То това преспивателно си има име и ние го знаем, а и Кенан ако реши ще разбере как се казва. Ти си мисли. И моля ви, сега  да не се мушнете пак на някой от двамата в стаята. Довечера правете, каквото щете. Тая сцена 2

От твоята клавиатура в тази на Мелек и Едже....  newsm17 smile3501 smile3501 newsm20 Само дано Хилял бъде малко по- благосклонна и все пак я монтира сцената..  newsm48 newsm48 smile3521

# 14
  • Мнения: 697
Цитат
mal4eva1984
Скрит текст:
като четох за орхидеите и се сетих за 40 дни и 40 нощи, но не съм сигурна дали този филм имаш пред вид
 


а трейлърчето наистина е страхотно

Общи условия

Активация на акаунт