Смучат ли си вашите бебета ръцете

  • 11 938
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 398
И ние сме така, въпреки бибата и цицата, понякога предпочита юмручето. Чакам вече да си обръща по-голямо внимание на ръцете.  Wink

# 16
   И моята почна да лапа каквото й падне - ако й махна ръката, почва да смуче пелената. Този рефлекс е силен през определена част от денонощието, не през цялото време при нас. Обикновено е веднага след сукане и докато чакам да оригне.
И при нас е горе-долу така. Явно ръцете са по-интересни. И е много доволен ако успее да остави само палеца в устата.Опитвала съм да му извадя ръката и да си сложа собствения пръст - нахвърля се като куче на кокал и стиска здраво Laughing. Но в същото време отказва гърдата или биберона - значи не е глад.

# 17
  • Мнения: 2 467
Започна се от пал4ето. Като съвсем беб4е осмукваше всички пръсти докато открие кое е палчето. После се научи да свива юмруче и само палчето стърчи и с засилка в устето  Laughing Сега вече е хит цялата ръка (докъдето влезе, че още неможе да я навре цялата).
Като е гладна започва яростно гризене на ръката. Като и се спи смуче палче или каквито там пръстета набара. Като я сърбят зъби гризе и вие. Като и е скучно - палеца... Та все има повод да е  устата и аз гадая  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 106
Моето дърто магаре все още си лапа ръцете. Омазани, надраскани, инарисувани - все чопли нещо в устата с пръсти. Пръст никога не е смукала, но явно удоволствието да си лигавиш ръцете е огромно, съдейки по факта, че понякога се опитва и петте пръста на набута едновременно  Laughing.

# 19
  • Мнения: 2 271
Не питай!Това ни е болна тема!Прьстите са й червени и с грапава кожа.Вси едно са срастнали с устата й,като Делонги мултивак е! smile3511

# 20
  • Мнения: 2 614
Ох, моята бебка си смуче пръста от корема ми още Joy, видяхме я с УЗИ-то. А сега като се събуди  се опитва до китките да ги натика в устата си и се усмихва като и ги махам - голям майтап е с тези ръчички и пръстчета

Общи условия

Активация на акаунт