Каква е вината на Фатмагюл? (Fatmagül'ün Suçu Ne ?) - Тема 129

  • 50 504
  • 745
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 220








 

ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)
 



Клипове направени от фенове в темата

       





   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри






ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.


 







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

Последна редакция: сб, 09 юни 2012, 07:08 от mariana51

# 1
  • Мнения: 109
М/Паркирам се и благодаря за новата тема  bouquet

леле никога не съм била първа  Joy  bowuu

И за да не е пълен спам

Цитат
Ама аз не мога да разбера-каква дипломатка искате да е едно момиче на 21,което почти нищо не бе видяло от любовта и от живота!
Нормална реакция! Ревността си е ревност! Thinking
+1

# 2
  • Мнения: 3 243
Бобя честито! Пу втора! Влизам усмихната в темата, пожелавам си да има позитивни коментари.

Мариана, благодаря за гостоприемството!

# 3
  • Мнения: 0
Момичета, и аз искам още и още романтични моменти между К и Ф, докосвания, трепети, целувки и прегръдки. Не гол секс, а добре загатната близост! Силни моменти между тях, а не караниците на Мукадес или нажалените очи на Рахми-  там няма нищо ново, за да му отделят толкова много време.
Вярвам в следното: всички ние, които влизаме в този форум, които гледаме десетки пъти повторенията на най-важните моменти, които се молим всеки път да съпреживеем все по-хубави и незабравими моменти от тази невъзможна уж, но съвсем реална любов между двама красиви и достойни един за друг млади хора, всички ние жадуваме за още, и още, и още романтика в нашия собствен живот!
И не  защото сме нещастни, самотни, наранени или оскърбени в живота си, а просто защото в живота романтиката никога не е достатъчна! Романтиката е едно от малкото неща на този свят, което и да в свръх количества, пак не ни достига!
Възхищавам ви се за постоянството и дръзновението да желаете романтиката в своя живот! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 109
Момичета, и аз искам още и още романтични моменти между К и Ф, докосвания, трепети, целувки и прегръдки. Не гол секс, а добре загатната близост! Силни моменти между тях, а не караниците на Мукадес или нажалените очи на Рахми-  там няма нищо ново, за да му отделят толкова много време.
Вярвам в следното: всички ние, които влизаме в този форум, които гледаме десетки пъти повторенията на най-важните моменти, които се молим всеки път да съпреживеем все по-хубави и незабравими моменти от тази невъзможна уж, но съвсем реална любов между двама красиви и достойни един за друг млади хора, всички ние жадуваме за още, и още, и още романтика в нашия собствен живот!
И не  защото сме нещастни, самотни, наранени или оскърбени в живота си, а просто защото в живота романтиката никога не е достатъчна! Романтиката е едно от малкото неща на този свят, което и да в свръх количества, пак не ни достига!
Възхищавам ви се за постоянството и дръзновението да желаете романтиката в своя живот! Simple Smile


Много красиво го каза момиче, евала   bouquet

# 5
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Цитат
Dimana-nova
Коте, напълно те подкрепям и те разбирам. Знам, че си права и изказваш правилно мислите си, защото разбирам как гледаш на сериала. Това очаквах да видя в решението на екипа и това видях, дори ми бе много приятно как леко наслагват положителните нагласи и възприятия у Фатмагюл и то бавничко и градивно. В това им е майсторлъкът на тези три жени- двете сценаристки и режисьорката. Колко умело те в ретроспекция показаха недоизказаните ситуации около героите и тяхното разрешаване в следващ етап. За това бе необходима и срещата с Кристин. В ретроспекция дадоха и на двамата спомените около Кристин. Никога няма да забравя партито на Кристин и песента, която пяха Керим и Фатма. За това м темата много се писа. Да не забравяме, че тогава се породи ревност у Фатма, ревност, която тласна любовта напред и която любов чрез Кристин осъзнаха и двамата и повече Фатма.
Не са случайни тези ретроспекции. Връщат назад и спомена за майката на Керим. Тя реши да кръсти детето си на майка му, в което отново има дълбок смисъл, който за мен е да изчистят и тази недоизказана ситуация. Всичко върви към изчистване на миналите негативни наслагвания и сдобряване с миналото. Остава да се сдобрят с най-лошото от миналото - фаталната нощ.
Сигурна съм, че авторките ще го направят по необикновен начин. Очаквам с нетърпение следващите четвъртъци.

 newsm10 newsm10 newsm10

Същите неща си мисля и аз. Всички неизказани неща ще се кажат до края. Всички прошки ще се дадат.  

# 6
  • Мнения: 3 243
Boni7 страхотно казано! Не сме век на романтика, дори ми се струва, че много хора се срамуват от нея, или се присмиват на романтично настроените. Не знаят какво губят!

# 7
  • Мнения: 326
Романтиката е много красиво нещо,но в това забързано ежедневие повечето са забравили за нея!
Аз гледам да не я забравям-имам си моите нежни моменти,начин без думи да кажа много неща на човека до мен! Поглед,трепет,целувка на нежно място... Това е много повече от дивия и първичен секс! Нежността в отношенията е много важна,докосване,сплитане на пръсти,сякаш случайно,невероятно е!

Марианка,благодаря за темата!   bouquet

Последна редакция: пт, 08 юни 2012, 17:30 от Агент 008

# 8
  • Мнения: 2 229
Така е,момичета!За съжаление в живота си срещаме твърде много грубост,пошлост и негативизъм ooooh!Затова всички някак инстинктивно сме привлечени от това кътче,където се загубваме в закачки,смях,стихове,песни и разбира се,сериозни дебати PeaceТо е като наркоза-искаш още и още и нямаш сили да излезеш-все си викаш още малко Joy Joy Joy
Да не се отплесвам,че ще забравя-Мариянка newsm51 newsm51 newsm51
На преводачките-чок тешекюлер,момичета!  love001  love001  love001

# 9
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 10
  • Мнения: 169
Момичета, и аз искам още и още романтични моменти между К и Ф, докосвания, трепети, целувки и прегръдки. Не гол секс, а добре загатната близост! Силни моменти между тях, а не караниците на Мукадес или нажалените очи на Рахми-  там няма нищо ново, за да му отделят толкова много време.
Вярвам в следното: всички ние, които влизаме в този форум, които гледаме десетки пъти повторенията на най-важните моменти, които се молим всеки път да съпреживеем все по-хубави и незабравими моменти от тази невъзможна уж, но съвсем реална любов между двама красиви и достойни един за друг млади хора, всички ние жадуваме за още, и още, и още романтика в нашия собствен живот!
И не  защото сме нещастни, самотни, наранени или оскърбени в живота си, а просто защото в живота романтиката никога не е достатъчна! Романтиката е едно от малкото неща на този свят, което и да в свръх количества, пак не ни достига!
Възхищавам ви се за постоянството и дръзновението да желаете романтиката в своя живот! Simple Smile
newsm74

# 11
  • Мнения: 427
 newsm51
Зравейте в новата тема  Hug

# 12
  • софия
  • Мнения: 1 052
Привет в новата тема!
много ми се иска  да се включа и аз еУегантно с коментар за серията, но първо ще трябва да я изгледам все пак....

приятен късен следобед на всички....
до по-късно тази вечер Hug

# 13
  • Мнения: 428
Здравейте,мили момичета.Благодаря за темите,за преводите,за коментарите,че ви има (то май заприлича на реч по случай спечелен Оскар,ама ще ме извините,така го чувствам).Много ми хареса серията,всички са щастливи,красиви и доволни,дори и тези в затвора.Финалът на практика започна и всичко ще разберем за него от разказа на Фатмето.Май ще преобладават разкаялите се и за Темида кой знае колко работа няма да има,комай един Мюнир остана.Аз съм доволна-от доста време имах притеснения,че след 25 г. брак и 26 г. съвместен живот нещо тръпката между мен и съпруга ми е попреминала,но гледайки и четейки,разбирам,че това било романтика Embarassed.Съжалявам,това в рамките на шегата Wink.Не ми бяха убедителни сцените на нежност,а като прибавим и сцените на ревност,наистина отидохме в друг жанр.За да ви обясня какво имам пред вид, ще дам само един пример-за мен първата целувка на Керим върху дланта на Фатмагюл или играта на ръцете в колата като го пуснаха от затвора имаха  по-силно емоционално въздействие от любовните сцени в хотелчето.
Мили момичета,направо сме за съжаление,толкова теми изписахме за Мукадес,а те нещата били от прости по-прости-детето и се разсърди,мъжът и се примири,останалите я съжалиха и добре,че е зълвата ,та да има някакво възмездие и за нея.Като ме ядосат първокласниците и аз така ги заплашвам,че ще им се разсърдя и няма да им говоря.В тяхната възраст определено имам успех.
С темповете,с които се развива действието на сериала от снощи,аз мисля,че ще видим край Керим и Фатмагюл да припкат и мънички Фахретин,Мерием и т. н. наследници,носещи имената на хората,с които родителите имат да си дават някаква прошка.А пък ако темповете бяха такива и през цялото време,вече щяхме да стягаме сватбата на някоя внучка и те да припомнят на неромантичните млади собствената си любовна история.
Мили момичета,очаквам една хубава салатка,защото наближава ракиеното време Laughing

# 14
  • Мнения: 23 347

Честита нова тема момичета !


Мариянка благодаря отново за това чудесно виртуално кътче, което винаги правиш за нас !

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт