Мурат Йълдъръм в "SUSKUNLAR - Безмълвните" - в четвъртък по ShowTV - 22 тема

  • 26 653
  • 736
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240
   

всеки четвъртък от 20.00 часа по ShowTV

   
Сериалът може да гледаме он-лайн:

тук     тук     тук   и тук

   
В ролите:

         

       

       

Деца- актьори:


   

Това е историята на четири деца,
които нямат друго в живота си на което да държат, освен един на друг.
Четирима приятели. Четиримата повече от братя.
Те мислеха, че с годините ще пораснат, но някои деца порастват за един ден. Обикновени, невинни, направили една грешка...и се сбогували с детството си. От този ден нататък си дали дума. Да мълчат! И се разпръснали в четирите страни на града. Но един от тях не удържа на думата си. 
Години по-късно една несправедливост ги събира отново, за да довършат започнатото...
Сега всеки един от тях е съвсем различен човек. Единият е черноок скитник, друг успял човек на закона, друг въобще не е порастнал, едно голямо сърцато дете, и другия.. първия нарушил дадената дума.
Вихър се завихри от четирите краища на града и като четири вятъра излязоха на общ път. Зад тях е една любов, която не може да бъде споделена, пред тях е възможността да поискат сметка, и единственото оръжие, с което излизат от всяка война победители е приятелството.
Те с години мълчаха... Сега е време за говорене...

   

Екип:
1 сезон:
Режисьори: Çağatay Tosun,  Umur Turugay, Cagri Lostuvali
Сценарий: Pınar Bulut
Продуцент: Timur Savcı
Продуцентска къща: TIMS Production

Първи сезон - 16 епизода /от 1 март до 21 юни 2012 година/
Начало на втори сезон - 6 септември 2012 година

   

Оригиналните епизоди може да гледаме:

тук     тук  

и тук

   

Епизодите, преведени на български може да теглим от:



Екипът, благодарение на който епизодите стигат до нас:
 Превод - Невин Иванова
 Тайминг и субтитри - Dinah, Rina
 TVRip - DVDRiper

   
Епизодите, преведени на български може да гледаме:

тук   и тук

   
Официалният сайт на сериала:


   
Официалните страници на сериала във Facebook и Twitter:

             

   
Българската страница на Мурат Йълдъръм във Facebook:


   
Страницата на сериала на сайта на ShowTV:


   

Повече за сериала може да открием:

тук                 и тук:   

   

Трейлърите и песните към сериала може да видим тук:

   

   

   



Темите:



 






 


 


 


Сускунларите в шоуто на Беяз- 25 май 2012 година:





Добре дошли на всички почитатели на "Безмълвните"!
 

 

   
Три седмици ни делят от началото на 2 сезон!
Очакват ни промени в екипа!
Видяхме първите снимки, очакваме първия трейлър!
Да си пожелаем интересни новини от снимачната площадка,
а на екипа спорна работа!




 

   

# 1
  • София
  • Мнения: 1 385


Нова тема.  Всеки път различна и все  по-хубава.



Токущо изгледах "Телма и Луис"  Страхотен филм. 

Хайде момичета, къде сте?  Разкажете какво правите, къде ходите, неделя е, все е станало нещо интересно.

# 2
# 3
  • Мнения: 10 240


Кет,  Hug благодаря за ласкавите думи за началото на темата. Няма кой знае какви промени- цветови, някои нови колажи и украси и толкова. Дано скоро имаме материал за по-пълно обновяване!  Peace

# 4
  • Мнения: 10 240
Кет,  Hug хубаво би било днес, по случай празника да ни зарадват и с един малък въвеждащ трейлър!

# 5
  • Мнения: 9 541
Отново благодаря на всички Сускунларки за милото посрещане. Hug И като съм тръгнала да благодаря, да благодаря и за новата тема. Hug Алекс - постнала си един от любимите ми блусове Grinning Grinning Grinning
Хайде и аз да ви пожелая приятна вечер на всички с една релаксираща снимчица /гледкайте я с клипа на Алекс, моля!  - http://www.youtube.com/watch?v=_upipJdDmj0



# 6
  • Мнения: 12 831
Здравейте!

Намирам ви в нова прекрасно оформена тема!

Ринка, благодаря!

Лили благодаря за сладките и баклавата, преглъщам пред монитора, весел празник!






Лиа добре дошла при нас!

# 7
  • София
  • Мнения: 45
Привет, момичета Hug Hug

Ринка,
Благодаря, както винаги прекрасна!!!  newsm51 smile3525


Кет    love001
Направила си най-доброто - разходка в планината...., а ние - на нивата.... какво да разкажем  Mr. Green


lia-martin, страхотна снимцица. Аз правя асоциация с разходката на Кет в планината и ми става някакси супер розово Hug

Ели Hug

Целувки за сега, отивам да си припомням какво правиха Безмълвните в 1ви епизод Peace

Последна редакция: нд, 19 авг 2012, 21:42 от niki_k

# 8
  • Мнения: 12 831
Лили подсказка си ни превела,  Hug
Нови персонажи ще има, госпожата ще влюбва Гурур - дали ще настъпи промяна към по-добро, не вярвам!
Болестта е вродена, за излекуване няма надежда, освен да се откаже от отмъщението към Еджевит , но и това е Пънар работа.
Чакаме  трейлър, време е вече, макара че едва ли ще ни  просветли, но поне да има за какво да си тракаме клавиатурите
Joy Joy Joy



# 9
  • Мнения: 12 831
Кет  и аз бях на вън сред природата , но в и под  Балкана, прекрасно е сега  прохлада, зеленина и спокойствие



# 10
  • Мнения: 12 831


Лакуна благодаря на теб  и екипа осъществил превода и реализацията на филма с ВГ превод с участието на Сарп! smile3525 newsm51

# 11
# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 1 385
Скрит текст:
Има едно село, казва се Плана, както планината Плана,  не е много далеч от София, пътят е приятен, тук-таме завои и дупки,  но за нас това си е нормално. Та там има много хубави места за разходка и една стара кръчма,  съществува откакто се помня,  под едни огромни брези,  казва се "Брезите"  -  Та там бяхме.  Много хубаво беше.  А имаше много малко хора.  Мислех си,  колко много хора има, за които тази разходка би била разкош.  Стана ми тъжно, докъде я докарахме, страната ни е красива като рай, а ние на какво дередже сме.  Днес в интернет има нещо, което ме разстрои  наистина - един германец разказва  за Слънчев бряг -Лошо обслужване, мръсни стаи, износени мебели. Освен това - персоналът е нелюбезен, а храната - неприемлива.  А като си помисля, че едно време беше най-елитния ни курорт.   Ох, спирам, че ми става кофти

Ели,  гледам го този Мурат, гледам го и не мога да разбера какво има в него, дето ни побърка всички нас тук!?

# 14
  • Мнения: 48
ЗДРАВЕЙТЕ  МОМИЧЕТА и в НОВАТА  ТЕМА !!!  bouquet
Да я изпишете бързо и с вдъхновение !!!  bouquet

В старата тема ,с по -дълъг  пост   / последен в 50 стр. / Ви споделих
своите идеи за клипчета и бързата ми реакция,предизвикана от една
страхотна песен постната от Вас преди време , в музикалните паузи.
Отново ще Ви пусна линка ,за да я чуете в новата тема.Тази песен
я бях позабравила и на фона на сцените от 1-ви сезон с Аху и Едживит,
ме върна години назад!!!! Grinning

  "  ДОВИЖДАНЕ   ЛЮБОВ  "

http://vbox7.com/play:f688450936

  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт