Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 5

  • 36 743
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 759



Всички оферти за колективно пазаруване на едно място
          
без оферти от Грабо
     
оферти от няколко сайта, но не всички
OfertiraiMe


Сайтове за колективно пазаруване
                                                                     ASSA.ME


Предстоящо
            Exclusive


Сайтове с талони:
   


Начини за плащане:
                         

Плащанията в брой стават на каса на Изипей.
Пейпал - помощ!
За плащане по банков път се заплаща такса за превод, която е различна е в зависимост от банката, в която е открита сметката, по която се превеждат пари.
Колектива, Assa.me … не поддържат плащане през Изипей.
Нито един сайт не поддържа плащане през ДСКДирект.
Различните сайтове поддържат различен набор от начини за плащане.

Ваучерите
След плащане на ваучера, различните сайтове имат различна практика - някои пращат ваучерите по мейл, други не. Във всички сайтове ваучерите могат да се разпечатват от персоналния профил.
В условията на всяка оферта се посочва срокът, в рамките на който може да се ползва закупеният

Последна редакция: чт, 30 авг 2012, 14:49 от sparkling eyes

# 1
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 758
Първа.
И да не е спам, дебна добри оферти за хапване.

# 2
# 3
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 758
Мерси, Воденицата ми е под носа. Ще взема един ваучер и после ще споделя Simple Smile

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Някой да е ходил на педикюр тук, за да даде отзиви - http://namaleno.bg/team.php?id=815
Объркали са обаче датата на валидност на ваучера - Ваучерът е валиден до 24.05.2012г  Thinking

# 5
  • Мнения: 1 759
Междудругото да кажа пак за ТОни 2000 в Кършияка- снощи пак бяхме там с ваучерите - пиците бяха много много по-хубави от предния път,НО едвам ги режех,толкова тънички,препечени(обичам де),но като цяло беше по-хубаво от предния път определено!

# 6
  • Мнения: X
Да не Ви изтърва,че от тук доста идеи ми идват/особенно като ме мързи да готвя Embarassed/.
Аз да питам,някой пробвал ли е офертата за плато пържена риба от "Сентрал Парк",че нещо рибно  ми се яде......,а не ми се умирисва кухнята?

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Сачът във Воденицата определено заслужава внимание! Кухнята им е вкусна! Дано да е ок и с ваучер.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Да не Ви изтърва,че от тук доста идеи ми идват/особенно като ме мързи да готвя Embarassed/.
Аз да питам,някой пробвал ли е офертата за плато пържена риба от "Сентрал Парк",че нещо рибно  ми се яде......,а не ми се умирисва кухнята?

в сентрал парк на младежкия хълм скоро ядохме пресни миди - страхотни бяха , дано и рибата да е така  Peace

# 9
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Ние ходихме в Тони 2000 /в Тракия/ в сряда. Беше спокойно, пиците си бяха същите, както първия път - вкусни, топлички, точни като поръчка. Обслужването - не мога да се оплача, дори напротив. Отново бяхме на маса, обслужвана от сервитьора Здравко /дано съм започнила правилно/. Постара се момчето, никакви забележки към него.

В Моник спа планирам да отида другата седмица и едва тогава ще мога да дам второ мнение за салона. Много момичета не го харесваха, защото им миришело, не било чисто ... аз такива впечатления от посещението ми там през зимата не съм имала. Тогава ми хареса и за това отново купих ваучер сега.

О, забравих - днес ползвах ваучер за сандвич от Кошиям + фреш диня. Беше страхотен /сандвича/. Динята си е диня - до момента не я бях пробвала на фреш, но е симпатична дори в този вид. Поръчах си сандвича със сьомга и авокадо ..... мммммм ще повторя само да пуснат оферта.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 6
Аз скоро не съм взимала нищо от сайтовете, но се оглеждам за почивка във Велинград.

# 11
  • Мнения: 5
 Peace и от мен.
Страхотна тема   bouquet

# 12
  • Мнения: 0
Аз скоро не съм взимала нищо от сайтовете, но се оглеждам за почивка във Велинград.


Ето: http://namaleno.bg/team.php?id=820

# 13
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Някой да е ходил на педикюр тук, за да даде отзиви - http://namaleno.bg/team.php?id=815
Объркали са обаче датата на валидност на ваучера - Ваучерът е валиден до 24.05.2012г  Thinking
Не съм ползвала услугите на това момиче, но имам доста добри отзиви за него.  Peace

П.П Поправили са валидността до 30.09.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт