Седем часа разлика - сезон 3 : Любов и война - тема 14

  • 57 771
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 9 335
Здравейте! Дали мога някъде освен във войо да гледам последния епизод. Все пак мина доста време от излъчването, надявам се да го има някъде свободно. Във Vbox не го намерих  Thinking
Виж торент сайтовете

# 91
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
Uhuuuuu  Simple Smile  v nedelia shte se gleda
. Samo 3 dena oshte.

# 92
  • Мнения: 21
Тая неделя ли започвааа  Heart Eyes Heart Eyes

# 93
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078
 Тази неделя на войо  Simple Smile

# 94
  • Мнения: 0

Може ли да го свалиш и да го пратиш по skype като излезе първия епизод на седем часа разлика или да го качиш някъде в нета ?

# 95
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 078

Може ли да го свалиш и да го пратиш по skype като излезе първия епизод на седем часа разлика или да го качиш някъде в нета ?

Може ако ме светнеш как.  Simple Smile

# 96
  • Мнения: 0

Може ли да го свалиш и да го пратиш по skype като излезе първия епизод на седем часа разлика или да го качиш някъде в нета ?

Може ако ме светнеш как.  Simple Smile
Как да го свалиш ?

# 97
  • Мнения: 21
На последното промо, Милото кого ли се е запътил да убива? Имам чуството че Коцев и Пол са един отбор , а че Тео е разбрал нещо за Коцев, защото там на гробищата се беше запътил точно срещу него и Явор го дръпна нстрани  Shocked Shocked

# 98
  • Мнения: 1
Цитат
На последното промо, Милото кого ли се е запътил да убива? Имам чуството че Коцев и Пол са един отбор , а че Тео е разбрал нещо за Коцев, защото там на гробищата се беше запътил точно срещу него и Явор го дръпна нстрани   
Според мен, Милото се е запътил да убива Распутин, но като нищо може и Пол Станков да е мишената. Пол може и да е в един отбор с Коцев, поне докато не разбере истината от Таня или от някой друг, а ние знаем, че Таня не обича да му разказва за тези си контакти. А Тео най - вероятно е разбрал, или че Коцев има общо със смъртта на дядо му или цялата истина за връзката на майка му с него.

# 99
  • Мнения: 21
Цитат
На последното промо, Милото кого ли се е запътил да убива? Имам чуството че Коцев и Пол са един отбор , а че Тео е разбрал нещо за Коцев, защото там на гробищата се беше запътил точно срещу него и Явор го дръпна нстрани   
Според мен, Милото се е запътил да убива Распутин, но като нищо може и Пол Станков да е мишената. Пол може и да е в един отбор с Коцев, поне докато не разбере истината от Таня или от някой друг, а ние знаем, че Таня не обича да му разказва за тези си контакти. А Тео най - вероятно е разбрал, или че Коцев има общо със смъртта на дядо му или цялата истина за връзката на майка му с него.

Може и да е при Пол.. но интересно ако завари Коцев докато е при Пол  Laughing Thinking

# 100
  • España
  • Мнения: 1 279
Очаквам спойлер или на лични подробен преразказ за нас низвергнатите от Войо  в чужбина,моля! Wink

# 101
  • Мнения: 931
Пак настава времето на спойлерите ... Simple Smile Ама толкова го чакахме, няма да се оплакваме сега.

Тео не беше ли разбрал за връзката на Коцев с майка му още миналия сезон? newsm78 Мисля, че затова тръгва така към него. Ако беше разбрал за това, че убиец на дядо му, вероятно Коцев нямаше да е на свобода, а и Явор би тръгнал заедно с него, вместо да го отдръпва.

Анонсът, както винаги от известно време насам, е написан ужасно, почти безинтересно, но поне от него разбирам, че - на Мая нищо няма да й се случи със Слав, Таня бързо е се прибере вкъщи, а Распутин ще свали картите -тръпнем в нетърпение да видим доколко правдоподобна история са му измислили Simple Smile

А това Таня пътува в колата с Милото и дава пистолет ли? newsm78 Доколкото виждам обаче тя пътува до него в колата, и дава пистолета си на някой на предната седалка. Милото не ми изглежда да се упътил да убива някого.

Последна редакция: пт, 14 сеп 2012, 08:03 от Lulu25

# 102
  • Мнения: 63
Да Lulu25, Тео знаеше за връзката на майка си с Коцев. Научи още,
когато се върна от САЩ. Е, не в детайли. Всеки има право на своите тайни.
Майка му също не знаеше за връзката с Мая. Научи на по- късен етап. Мая
в това отношение живее в по- истински свят. Таня Стоева подхожда по- приятел-
ски с дъщеря си.

# 103
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
А Роки къде е?

# 104
  • Мнения: 0
Здравейте:) Честито на тези, които познаха че старта на трети сезон е на 23.09.  Simple Smile Чакам го с нетърпение. Гледайки последния анонс се ядосах  много на себе си. Как не се досетих, че Коцев и Пол са комбина. Те ни показаха ясно, че са в близки отношения. Сега въпросът за мен е защо Пол иска да прецака Таня? И започвам да си мисля, че ако наистиина Мая е негово дете, не би трябвало да мрази толкова майката на детето му. Той не поиска да се правят тестове за остановяване на бащанството. Какво мислите вие?

Общи условия

Активация на акаунт