Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 155

  • 41 094
  • 738
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 218








ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   







ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!



Н О В И Н И  


ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 218

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте.
Понеже вече не качат епизодите с бг аудио реших да не чакам тия от БТВ да го точат 100 години и започнах да го следя с бг субтитри,Стигнах до 63 епизод(след малко го пускам),но намерих 1 гаф и реших да го споделя с Вас.В края на 62(оригинален) и 63 епизод е.Асу(Хаджер) влиза в ресторанта на Фатмагюл при видимо зимно време,по дърветата има много сняг,вали,а след 10-20 мин. излиза и какво,вече няма сняг и времето е слънчево.  Laughing

Препоръчвам на всички да започнете да следите епизодите,които са с бг субтитри.
Определено докато го следях по БТВ ми беше скучно,нали имаше дълга почивка и след това тръпката не беше същата,но след като ги гледам целите епизоди без рязането и без чакането да излъчат 1 епизод(оригинал) на седмица ми е много по-добре!  Naughty

# 3
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 4
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 5
  • Мнения: 4 966
Здравейте.
Понеже вече не качат епизодите с бг аудио реших да не чакам тия от БТВ да го точат 100 години и започнах да го следя с бг субтитри,Стигнах до 63 епизод(след малко го пускам),но намерих 1 гаф и реших да го споделя с Вас.В края на 62(оригинален) и 63 епизод е.Асу(Хаджер) влиза в ресторанта на Фатмагюл при видимо зимно време,по дърветата има много сняг,вали,а след 10-20 мин. излиза и какво,вече няма сняг и времето е слънчево.  Laughing

Препоръчвам на всички да започнете да следите епизодите,които са с бг субтитри.
Определено докато го следях по БТВ ми беше скучно,нали имаше дълга почивка и след това тръпката не беше същата,но след като ги гледам целите епизоди без рязането и без чакането да излъчат 1 епизод(оригинал) на седмица ми е много по-добре!  Naughty

Здравей, "забранен плод" Wink Нали никът ти  е оригиналното заглавие? Simple Smile Аз също намирам, че кърцането на епизодите по Бтв е безобразно. Да не говорим за прекъсването с реклами на всеки 10 минути. Най-добре си е да си изгледаш сериите с кеф, както са направени в оригинал.

Този гаф не съм забелязала, но тук сме обсъждали др. дребни гафчета. Нищо - нека имат кусури, да не им е уроки. Wink))

Марианка, благодаря за темичката! Simple Smile   bouquet Хаирлия да е - да донесе новини! Simple Smile

# 6
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 218


Здравейте.
Понеже вече не качат епизодите с бг аудио реших да не чакам тия от БТВ да го точат 100 години и започнах да го следя с бг субтитри,Стигнах до 63 епизод(след малко го пускам),но намерих 1 гаф и реших да го споделя с Вас.В края на 62(оригинален) и 63 епизод е.Асу(Хаджер) влиза в ресторанта на Фатмагюл при видимо зимно време,по дърветата има много сняг,вали,а след 10-20 мин. излиза и какво,вече няма сняг и времето е слънчево.  Laughing

Здравей. Този гаф в темата за КВФ го забелязахме още при онлайн гледането. Дори слагахме снимки за сравнение. Улавяли сме и други подобни моменти. Например когато Енгин се е подстригвал и на това като Керим не е обръщано внимание - краят на 44 и началото на 45 епизод. Правили сме сравнения с филми - има такива рублики по тв.
По отношение на сериите със субтитри - дано изпиташ удоволствие и от гласовете на актьорите.  

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 34 218


http://www.ayakligazete.com.tr/haber/beren_saat_misir_da_belgesel_olacak_.htm

Египетката тв канал - там са гледали 'Fatmagül'ün Suçu Ne' и  "Aşk-ı Memnu" с Берен - искат да направят филм за нея. От "Türkiye'nin Yıldızları" - "Звездите на Турция" до момента.

# 9
  • Мнения: 4 966
И понеже все още сме на преговор АБО-13, няколко стоп-кадъра като акценти...





Пореден опит, пореден отказ, Нарин вече принадлежи на друг...

# 10
  • Мнения: 4 966

Египетската тв канал - там са гледали 'Fatmagül'ün Suçu Ne' и  "Aşk-ı Memnu" с Берен - искат да направят филм за нея. От "Türkiye'nin Yıldızları" - "Звездите на Турция" до момента.

Ха дано стане! Ако е като др. интервю с двамата, ще е супер - онова беше добро, но все пак кратко, а тук ще имат възможност за подробно разглеждане на творческата и биография.

# 11
  • Мнения: 4 966


Очите му сякаш казват: "Прости ми, Нарин. Знам. Но не мога да те оставя."




"Мога да чакам цял живот да ме обикнеш."

# 12
  • Мнения: 4 966


"Тук е ад за нас, Асил."





"Благослови ме, Асил. Тръгна ли, може никога да не се върна."

От разговора с Аслан бей в Дара: "Татко, аз обичам теб, приятелите си, земята си..."


# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 218
http://www.bursadabugun.com/haber/herkese-mutluluklar-116902.html

И тук:
http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/780590- … rkese-mutluluklar

Снощи е имало парти за премиерата на филм на съпругът на Туба. Питали са за  "20 минути" -  за нашият Енгин и Енгин  Алтан - ще и партнират ли, отговорът - все още нищо не е финализирано....

Скрит текст:
 

Последна редакция: пт, 28 сеп 2012, 15:27 от mariana51

# 14
  • Мнения: 4 966




"Ти така или иначе ще ме убиеш, Мустафа."

Общи условия

Активация на акаунт