Ийит Йозшенер в "Сълзите на пленения град"/ Esir Şehrin Gözyaşları - тема 115

  • 28 927
  • 738
  •   1
Отговори
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
* ESİR ŞEHRİN GÖZYAŞLARI *
* Yiğit Özşener *





* Ийит Йозшенер *
* СЪЛЗИТЕ НА ПЛЕНЕНИЯ ГРАД *


ПЕТЪК от 20:30 по  FOX TV
EŞG в YOU TUBE



Продуцент: KOLİBA Film/Ata Türkoğlu
Режисьор: M. Çağatay Tosun
Сценарист: Sevgi Yılmaz

С участието на:

Yiğit ÖZŞENER - FERHAT, Sedef AVCI - ŞİRİN, Fırat DOĞRULOĞLU - MEHMET
Erden ALKAN - NUH, Nail KIRMIZIGÜL - ORHAN, Ruhi SARI - İBRAHİM
Haldun BOYSAN - CUMALİ, Tolga EVREN- ŞAHİN, Zeyno ÜSTÜNIŞIK - CANAN
Alara BOZBEY - YASEMİN, Evren BİNGÖL - MURAT, Çağrı ŞENSOY - RIZA
Yasemin YÜRÜK - FİGEN, Seher TERZİ - FÜSUN и други










# 1
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
  bouquet     bouquet      bouquet

Благодарности за новата тема! 

# 2
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Страхотни сте newsm10

# 3
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Нух: Незиха, хареса ли ти изненадата ми?
Незиха: Много ми хареса, тате.

Мехмет: Ширин, би ли ме изслушала за малко?
Ширин: Защо? Всичко е ясно. Този, който говори тук, е баща ти. Ясно е. Той даде урок на разглезената си дъщеря. Разбрах посланието му.
Мехмет: Не разбирам на кого се сърдиш - на семейството ми или на мен?

Мехмет се изивини пред семейството си за ранното тръгване на Ширин, като използва за обяснение, че я е хванал стомаха и това сигурно се дължи на делото, което е поела наскоро.
Нух му каза, че семейството ще бъде единно и това включва Ширин.

Мурат каза на Нух, че двамата с Незиха искат да се отделят в собствен дом, но Нух не се съгласи - известно време всички ще живеят заедно.

На Мурат му предстои да се докаже пред семейството.

Ширин спря и излезе от колата си, каза на Ферхат да спре да я преследва, но той й отговори, че няма начин това да стане. Тя е годеница на Мехмет и това е нареждане на семейството. Каза й също, че вече нещата стоят другояче, а не както преди - каквото каже Ширин, това прави Ферхат. Не всеки е като Ферхат, който да направи всичко за една лъжкиня като нея.

Мурат поиска от Незиха да се върнат към старите дни, както са били нещата между тях преди. Каза също, че не може да понася начина, по който се държат към него братята й. Попита: "Аз зет ли съм в този дом?! Защото се чувствам като куче." Също, да не позволява сватбената нощ да помрачава нещата помежду им.
Незиха не се съгласи и излезе.

Малко пропуснах разговора между Феро и Шерито, но накрая той я попита дали майка й е жива. Тя каза, че я е задържала между живите.
Адем предложи на Ширин да избягат заедно... после й брои парите и другото го видяхте  Rolling Eyes

Фиген отиде да говори с Ферхат. Попита го какво се е случило с Ширин и дали може да му вярва.
Феро й каза: "Не."

Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 23:49 от geryka1

# 4
  • Мнения: 40
Благодарско на Късметчето и бързо оправяне на малкия  bouquet

# 5
  • Мнения: 233
Късметче, благодарянско ! Hug   bouquet Да се оправя юнакът!

Аз май ще чета Гери ,вместо да гледам.Гери , благодаря!  bouquet Hug

# 6
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
моля, моля  Hug опитвам се

# 7
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ох, Феро как я сряза Фигенчето  Joy Joy Joy

Ферхат, може ли да ти вярвам/ доверя?

Феро: НЕ!   hahaha hahaha hahaha hahaha

# 8
  • ÇapulcuLand
  • Мнения: 170
Ертуруул разказва на онзи другия (Ондер) какво се е случило с Каан. Е. се развика на О и попита къде е намерил зета на Карайелите. О. предложи да влязат вътре и да поговорят. О. шикалкави, че не знае как е намерил или по-точно кой му е дал Мурат.
О. казва, че не може да му каже. И накрая даде фира  #2gunfire #2gunfire

Малкият брат се оплаква, че само той е останал ерген в къщата и ревнувал като гледа щастливата семейна картинка. Орхан му каза да не се притеснява и че, като толкова иска жена му ще му намери някоя.

Мехмет даде нареждане на Феро да се маха от къщата на Ширин и че повече няма да я чака.

Семейният съвет се събра да решава какво ще прави с Ондер, защото веднъж станалият предател, си остава предател завинаги. Нух ги осведоми, че предишната нощ Ертуурул е гръмнал Ондер през къщата му. Също каза на синовете си да внимават и да са търпеливи.

Мурат отиде да се подмазва на Нух. Имало работа, която бил оставил недовършена и искал да я свърши.

Незиха разказва на Джанан, че с Мурат спят в отделни стаи, че не може да му прости нито да си помисли той да я докосне. Джанан я съветва да му прости, особено защото още го обича. Също, че ако не го направи мъжът й ще отиде в нечие друго легло.
Незиха: "Това не е толкова лесно."
Дж.: "Толкова е лесно."
Незиха й каза, че това не е задължително, за да спаси връзката им и даде пример със самата нея и Орхан. Как той й изневерява. Джанан се засегна...

Фиген иска да закусват заедно с Ширин, но Ширин й каза, че отива да види майка си в болницата. Също, че нищо особено не се е случило, а че просто са се посдърпали с Мехмет. Казала му, че не иска охрана, демек не ще Ферхат.
Фиген: " Как можеш да ми го причиняваш?! Да ме отдалечаваш от Феро?!"

Орхан подпитва Ибрахим дали не му е легнала някоя девойка на сърцето. Ибрахим отрича да има такава. После Орхан му каза да се позанимае малко с нощния клуб, че не го е правил от години, а все той се занимава с него.

Феро говори на майката на Ширин: "Само ти си спомняш Ферхат. Адем го предаде, Ширин го забрави. Но ти, макар че лежиш, като мъртва, не ядеш, не пиеш, си единствената помниш истинския Ферхат. Радвам се, че те видях."

Феро в спомените си към Ширин: "Дори нещо лошо да се случи, не ми връщай този пръстен. Дай го на този заради когото ще ме предадеш."

Ширин видя Феро при майка си и му каза да се маха. Феро й каза, че и той е направил нещо за нея, макар и да не е проработило. Също, че ще намери Адем и той ще си плати за стореното.
Феро казва на Ширин, че в продължение на 5 години идва при безжизнената си майка, че я гледа как лежи в леглото, но все още не е разбрала какво значи да се чака.

Нух разговаря със счетоводителя си. Предлага му план как да изперат някакви пари. Нух каза, че ако някаква си банка им даде по-добри условия, ще го направят чрез нея.

Мехмет си дойде вкъщи и пита Незиха как е. Тя му отговори, че е добре, както се очаква от нея да бъде. Мехмет я уверява, че всичко ще се оправи, но трябва да си даде малко време. Незиха му каза, че имат колкото искат време пред тях.
Мурат към Незиха: "Много жестоко ще си платиш, ако прекалиш с търпението ми."

Нух говори с Мехмет: "Никой не може да навреди на Карайелите... освен един от Карайелите."
Нух му казва, че най-много се тревожи за него, защото един влюбен мъж е слаб. "Някой губят, защото са силни, а другите - защото са състрадателни."

Феро се среща в музея "Миниатюрк" с полицая от 1. серия. Ченгето го пита дали не са го проследили. Феро каза, че не го е допуснал.

Феро изтрещя в затвора. Изнася реч...

Феро иска от полицая да му намери адреса на Адем. Ченгето го пита за какво му е. Каза, че ще помисли.

Феро си спомня среща с някакъв в лечебницата на затвора. Онзи му предлага сделка: да излежи само присъдата за обира, а не за убийството и да излезе по-рано срещу това да разкрие мафиотите, за които е работил баща му.

Преди да се разделят с полицая, Феро пак му повтори да не мисли, а да му намери адреса на Адем. Ченгето му каза да не забравя, че той му е шеф и че ако не е бил той е щял да изгние в затвора.

Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 23:45 от geryka1

# 9
# 10
  • Мнения: 485










Последна редакция: ср, 24 окт 2012, 23:19 от petan

# 11
# 12
  • Мнения: 233
От мен , лека на всички HugПуснах и фаровете за мъгла, но не става Mr. Green

# 13
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ми, каквото и да се каже за нашия идиот, ще е малко  Crazy

УНИКАЛЕН!   newsm20

как не сме знаели кога са снимали в Миниатюрка, да гледаме на камерите, бее! Ех, че ме е яд!

# 14
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
От мен , лека на всички HugПуснах и фаровете за мъгла, но не става Mr. Green

Лека, Ники  Hug

Общи условия

Активация на акаунт