Ийит Йозшенер в "Сълзите на пленения град"/ Esir Şehrin Gözyaşları - тема 111

  • 35 601
  • 735
  •   1
Отговори
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864



* ESİR ŞEHRİN GÖZYAŞLARI *
* Yiğit Özşener *





* Ийит Йозшенер *
* СЪЛЗИТЕ НА ПЛЕНЕНИЯ ГРАД *


СКОРО ПО  FOX TV



Продуцент: KOLİBA Film/Ata Türkoğlu
Режисьор: Çağatay Tosun
Сценарист: Sevgi Yılmaz
С участието на: Yiğit Özşener, Sedef Avcı, Fırat Doğruluoğlu, Bozkurt Kuruç,
Nail Kırmızıgül, Ruhi Sarı, Zeyno Üstünışık, Yasemin Yürük и др.










# 1
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Е, дойде време за следващия етап от нашето увлечение по играта и личността на Ийит Йозшенер.
Пожелавам на всички ни приятни мигове в темата и с новия му проект.  Hug

Изказвам специални благодарности на Jap 17 за помощта при създаването на новата тема.    bouquet     bouquet     bouquet
Справи се повече от блестящо с обработката на наличните снимки. Целувки, Жап!





# 2
  • Romania
  • Мнения: 1
Добър ден патета !  Hug
Мисля си кога ще се промени името на темата. Отговорът дойде много бързо. Поздравления Lacunababe&Jap, това е много хубаво.  newsm51

# 3
  • Мнения: 1 064
Лакуна и Жапче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Поздравления за оформлението на новата ни тема. Значи минаваме на нов етап, а?  Crazy Crazy
Дано в крайна сметка патронът не ни разочарова, въпреки подозрителните изходни данни на продукцията.
Петан, мерси за списъка. Така погледнато доста филми въртят, но малко от тях стават за гледане (по нашите височайши критерии хихихи).

Хайде, желая УСПЕШЕН НОВ СЕЗОН!

# 4
  • Мнения: 9 541
Здравейте и от мен, момичета. Вижда се, че хубави сънища сте имали, толкова хубаво е оформена новата темичка, благодаря на Лакунка и Жап17 Hug smile3525 smile3501

Тъй като не видях, че има нова темичка, писах в старата, но ще си постна мнението и тук Mr. Green

То височината не е от толкова съществено значение, зависи си от самочувствието и възприятието на самия мъж. Но Ийит ми се вижда по-нисичък поне с 2-3 см от Седефчето, та той може и да е около 1.70 - 1.72 м. Много важно, ама пък играе добре...

от статия:
Том Круз и Кейти Холмс

През 2005 г., когато двамата започнаха да излизат заедно, известен американски комик се опита да осмее двойката, наричайки влюбените „джуджето и данганачката“. Кейти обаче не позволи това да накърни връзката им: „Да, по-висока съм от Том. И какво от това? Той е супер секси“.

Круз (170 см.) и Холмс (175 см.) се запознали на парти, организирано от приятели на Том. Младата актриса заляла с шампанско ризата на известния сърцеразбивач, а той я поканил на среща... Няколко месеца по-късно Круз обяви на висок глас любовта си към Кейти в шоуто на Опра Уинфри: „Да! Да! Обичам тази жена! И искам целият свят да знае това!“. Връзката се разви с бесни темпове и това породи много слухове, че целият романс цели да развихри кариерата на Кейти. Но нещата се оказаха по-сериозни – през април 2006 г. се роди дъщеричката на двамата актьори – Сури.

Том Круз явно си пада по високите и стройни жени – ръстът на бившата му съпруга Никол Кидман, с която бяха заедно 10 години, е 180 см.



# 5
  • Мнения: 9 541
Бланка казва, че минаваме на нов етап. И ние ли?

# 6
  • Мнения: 0
Лакун, благодаря за новоетапната тема!  Hug  Heart Eyes
Айде да е на късмет! Hug 111 е хубаво число  Grinning

# 7
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Лиа, със сигурност няма да се въздигнем до ниво лебед  Mr. Green Еволюцията е дълъг и труден процес.  hahaha

Исках да ви питам, мислите ли, че има нужда от анкета?
Ако ви се иска, очаквам предложения.  Hug

# 8
  • Мнения: 654
Привет на всички! Аз също се присъединявам към новата тема и поредния предполагаемо заслужаващ вниманието на интелигентния форум филм!.
Ще бъда с вас Laughing

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте  Hug

Лакуна   Hug  jap17   Hug  благодаря  Heart Eyes

Малко ми е странно още с новата визия  Rolling Eyes 

Лакунче , Седеф е 1.80 см  , Джансу 1.75 см , а патрона 1.76 см  помня от старите теми на Езел  в дизито там това много го бяха коментирали .  Но въпреки това в Езел на никой не му правеше впечатление разликата в ръста  , защото си партнираха  всички супер  Heart Eyes
Аз май за сега се насочвам само към "Сълзите на пленения град "  . Ще погледна само информативно 'Черния вуйчо " , но няма да го следя   ,не ми е интересен  времевия период в който ще се развива действието , и от актьорите само Кенан ми е интересен  Peace
За анкета освен да се питаме какви са ни очакванията за героя на патрона  Thinking

# 10
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Може, може. Аз днес специално рових из нета за ръста им и намерих тези резултати. И на мен не ми пука кой кого ще надстърча  Mr. Green други неща са ми важни  Wink

Честно казано, смятам че е рано за анкета, но да ви питам. Може пък някой да има идеи.  Peace

# 11
  • Мнения: 40
Привет! Поздравления и благодарско за новата тема на Лакун и Жап!  bouquet Чакам с нетърпение, не съм още в час , писали ли сте от кога започват Сълзите? Аз този ще си гледам, не мърдам оттук

и от мен порция Нежо Hug
















# 12
  • Мнения: 485
Благодарско за новата тема и успех на сериала  Peace

Бройте ме и мен, аз съм вече на Колибата в очакване какво ще изскочи отвътре    Rolling Eyes
 Heart Eyes

# 13
  • Мнения: 9 541
Лакунка, ако ще правиш анкета, може ли първо да се спреш на филмите, които въобще влизат в по-тесния подбор /мисля, че Бланка в предишната тема накрая ги е изредила и ги е маркирала в червено/ да напишеш 5-6 думи за всеки, примерно - исторически 18 век, драма или криминален 60-те години, мафиотски, така, такива като мен, по-лесно биха се ориентирали при гласуването. Пък ако не правиш анкета Sunglasses, ще гледаме, каквото екипът - Бланчето, ти и всички подпомагащи ви - избере за нас! Аз поне мога да кажа, че не обичам лигава, разтеглена до безкрайност романтика и исторически филми /но пак си зависи от много неща/. Трудна ти е задачката newsm78 newsm51

# 14
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Лиа, аз имах предвид анкета свързана единствено с проекта на патрончо. Иначе тесен и широк кръг от сериали няма единен за всички, защото всяка патка си разнася интересите барабар с оперението  Joy Но ако те интересува нещо конкретно, за да решиш за себе си, мога да ти ги опиша. Само че засега е рано да се пише по сюжетите, защото всичко е на етап - завоалирано промо. Най-добре да изчакаме началото на сезона и тогава да се мислят тези работи.  Peace

Ето аз примерно като цяло ще проверя само дизито на Ийит + още едно максимум.

Виве, мерси за НЕЖния  Laughing Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт