Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 116

  • 57 455
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 064
За мен е чест да се запиша в тази еманация на нашето интелектуално развитие, довела ни пак докъде? До изконните ценности, валидни от Ева до Истанбул...  Mr. Green

Поздравявам двете авторки на оформлението за дизайна...   bouquet
Ники, с творчеството ти напред, нали така...   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 547
мацки, не знам за Левски на турската граница, ама вие на мен , с тая тема - от заглавието - до оформлението ми спряхте тока ...

 newsm51 newsm51

само се чудя с това привлекателно заглавие как ще ги овардим наш'те убавци от масово нашествие с цел разграбване
 Laughing Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 1 064
само се чудя с това привлекателно заглавие как ще ги овардим наш'те убавци от масово нашествие с цел разграбване  Laughing Laughing Laughing

Те пък щото много се дават. Виж ги, половината са целогодишно в нелегалност, а Нежо не знам за коя година вече...  Grinning

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Привет непрелетни птички в новото ви гнездо  Hug Да ви кацне и едно коте в темата за разкош  Joy Joy

Аз имам една питанка-преди време обикаляше един линк с филм на Фърат, доста горещичък изглеждаше  Blush Не ви ли се появи случайно желание да го преведете докато скучаете  Wink Embarassed Embarassed То всъщност май въпроса ми е към Бланчето  Hug

# 5
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Да се запиша и аз да следя ятото да не ми избяга!

# 6
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Еее, аз къде се моткам, бе  Crazy Я да се запиша и да си дойдем на думата  Joy

Късмет   Hug благодарско за новото местенце - суперско е  Hug

Злати, добре си ни дошла в гьола    bouquet   Така по темата за ОНЗИ филм, нямате грижи за превод, но ако някой го намери на видео и ми го предостави, ще стане. Търся го от една година и все още не съм успяла да го сваля. Или е адски неприличен и е дълбоко покрит, или аз не знам къде да търся. Това дето обикаляше беше само фрагман, ако разбира се говорим за един и същи филм. Признавам, че последния месец не съм пробвала  Peace

# 7
  • Мнения: 233
Ха така, след много лутане,
дойдохме си на думата, Grinning
напред и все напред Wink
с  младежки жар в комуната!
Party

Патки сладки занемели
след лошите момчета полетели Embarassed

Благодарско за темата прекрасна bouquet
и напред в теоремата неясна  Hug!



Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 22:50 от nikita1

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Самият той, Лакунчик  smile3521 Въх, аз не знаех, че това е проблема  Thinking Можете ли да пуснете линка поне, да видим дали някой ще успее да го изрови  Praynig

# 9
  • Мнения: 485
  bouquet за авторите на хубавата тема  Heart Eyes

Аз си прегърнах след бая напъни   Mr. Green едното лошо момче  Wink но не можах да си обуя чепиците с другото (ама пак ще се напъна Mr. Green)

за подписа ми са и не ги давам  Stop

# 10
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
вай беееее  Mr. Green 

# 11
  • Мнения: 233
Късметче, кво кайш, четно 10 не било на добро и 11 по-добре изглежда hahaha hahaha,пък и цигуларчо, дето ни е отколешна тръпка и той мина към лошите Joy Joy

# 12
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
накъде без Вуйче Simple Smile
и негови фенки прелитаха насамки  Mr. Green

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 23:11 от късметчето

# 13
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ееее, ето гo бе - най-лошото момче - Тунджел  Heart Eyes Пожелавам на десетте левента неговите успехи умножени по пет  Peace

Злати, заповядай http://www.imdb.com/title/tt2118573/

http://www.youtube.com/watch?v=41UR2tp7LLs

Като видя Беяз и веднага се сещам за Даж Simple Smile Тя зачезна нещо ... дано е за добро!

Последна редакция: ср, 28 ное 2012, 23:23 от lacunababe

# 14
  • Мнения: 20
Привет патета!!! wavey

как да не ви поздравя за новото гнезденце и, че не забравихте вуйчака Тунджел smile3525 smile3525 smile3525



Общи условия

Активация на акаунт