Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 167

  • 40 153
  • 722
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181







ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ - ПЛЕЙЛИСТИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 )  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 



Клипове направени от фенове в темата

       






   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


   








ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.







В ПОМОЩ - ДА ПРЕЖИВЕЕМ НАСИЛИЕТО!





ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181

# 2
  • Мнения: 3 217


Марианка,благодаря за новата тема-някакви новини?

# 3
# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Разбраха кой е счупил прозорците. Фатмагюл излезе права. На Керим му е неудобно, но сладурите пазаруват. Толкова са сладки двамата. Наистина имат най-хубавото екранно присъствие като двойка.

# 5
  • Мнения: 630



 Hug Hug  food010  food010

за новата тема    bouquet  bouquet

Скрит текст:
На работа съм в момента и скришом Ви чета. Hug  bouquet При нас тук сега около тръстиката се извършват  ремонтни дейности и работят турци. Извиках един от тях да ми каже за какво се приказва в интервюто, което постна  Ваня. Много бързо говорят, но това което схвана той е :
1. Берен и Енгин са много хубави и с голям ентусиазъм и вътрешна сила работят и се сработват много добре на снимачната площадка.
2. За Туба - че била притеснявана на снимачната площадка  много често заради децата си. Освен това имало напрежение в семейството й - мъжът й който в момента бил в Лондон имал проблеми с алкохола....
Ако мен са излъгали, то и аз сега Ви лъжа Praynig
трябва немедленно да напускам форума..... ooooh!

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181



Скрит текст:
На работа съм в момента и скришом Ви чета. Hug  bouquet При нас тук сега около тръстиката се извършват  ремонтни дейности и работят турци. Извиках един от тях да ми каже за какво се приказва в интервюто, което постна  Ваня. Много бързо говорят, но това което схвана той е :
1. Берен и Енгин са много хубави и с голям ентусиазъм и вътрешна сила работят и се сработват много добре на снимачната площадка.
2. За Туба - че била притеснявана на снимачната площадка  много често заради децата си. Освен това имало напрежение в семейството й - мъжът й който в момента бил в Лондон имал проблеми с алкохола....
Ако мен са излъгали, то и аз сега Ви лъжа Praynig
трябва немедленно да напускам форума..... ooooh!

Goni, специално....все е новина: http://media.msgplus.net/flashAnim/anim/b013.swf

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181
http://www.pressturk.com/medya/haber/108281/muhtesemden-ayrilir- … maz-is-buldu.html

Сега сме на вълна Енгин - Джансу. Те милите сигурно не знаят, но медиите им определиха ролите. Ей...стара, стара новинка все пак. А нищо....Аз съм извадила фритюрника, че тигана ще ми загори....рибата в морето, морето далече....

# 8
  • София
  • Мнения: 2 639
Марианка, за новата тема!



Скрит текст:
Ендер:  Мелтем, достатъчно, дъще. Плака по време на целия път. Не ме натъжавай, моля те.
Мелтем: Как може да се прикрива така? Все още се прави на невинен. Почувствах се още по-отвратена като ми повтаряше да му вярвам. Мразя и него и всичките му лъжи!
Ендер: Добре, ето ще се спасиш, веднъж да се разведете, после нека върви в ада!
Мелтем: Колко силно чувство боло омразата само. Потиска всички останали чувства в мен. Не чувствам нищо друго към Селим вече. Нищо друго, освен омраза.
Ендер: Моли се да не ни създадат трудности и да се спасим по-бързо от тях! Докато живееш в къщата аз и баща ти също ще отседнем там. Няма да позволим да бъдеш сама. Няма да те оставим.
Мелтем: Баща ми завъртя сериозен бизнес с тях. Ами ако навредят на баща ми заради мен?
Ендер: Не, мила, не се притеснявай! Те са тези, които трябва да се страхуват от баща ти.



Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 16:06 от Dilemi

# 9
  • София
  • Мнения: 2 639


Скрит текст:
Мерием: Ало? Г-н Кадир?
Кадир:  Добро утро. Дано не съм Ви събудил.
Мерием: Не,не…нали трябва да се поглижа за ресторанта…Станах рано. Даже започнах работа вече. Керим и Фатмагюл отидоха на пазар.
Кадир: Снощи стана късно и не исках да ви се обаждам. Късно вечерта говорих с Йомер. Прокурорът ще ви извика да дадете показания. Призовката скоро ще пристигне. Но исках да Ви информирам предварително. За да сте подготвена.
Мерием: Много добре сте направили, разбира се. Предполагам, че мога да отида сутринта и да се върна вечерта. Не би трябвало да е проблем.
Кадир: Не е само за Вас. Прокурорът призовава също г-н Рахми и г-жа Мукадес.
Мерием: И без това го очаквахме, нали?
Кадир: Разбира се.
Мерием: Ще им кажа тогава. Да видим кога иската от нас да сме там и ще отидем.
Кадир: Между другото, коя е Хаджер Оваджък?
Мерием: Хаджер Оваджък ли? Не знам. Защо питате?


Кадир: Йомер е видя името й в преписките по делото. Яшаран са я призовали като свидетел.
Мерием: Боже, боже, коя може да е?
Кадир: Мислех, че Вие я познавате.
Мерием: Може би някоя от родния ни град, но името й нищо не ми говори. Много съм любопитна да видя кой ще даде паказания за тях.
Кадир: Като получа адресната й регистрация, ще разберем коя е. Както и да е, няма да Ви отнемам повече от времето, имате работа.


Последна редакция: пт, 30 ное 2012, 15:29 от Dilemi

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Милият Рахми, спипа измамната Мукадес. Изгони я....

К: "Съжалявам. Нараних те. Наистина съжалявам. Фатмагюл, вчера не бях на себе си. Мисълта, че този мъж е около тебе ме подлудява. Обичам те. А и ме кара да ревнувам. Ето, затова бях избухлив вчера."
Ф: "Просто искаше да ме нараниш."
Н: "Някога бих ли те наранил?"
Ф: "Но го направи. Намери най-слабото ми място."
Н: "Пак започнахме."
Ф: "Какво?"
Н: "Няма значение."
Ф: "Тръгваш да казваш нещо и после спираш. Просто довърши това което искаш да кажеш."
К: "Все още се засягаш заради Мустафа. Не приемаш нищо отрицателно за него."
Ф: "Казах на Мустафа, че съм го забравила. Независимо дали ми вярваш или не, това си е твой проблем....."
К: "Достатъчно, не искам да слушав повече."
Ф: "Но аз слушах за твоята Кристин."

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Ф: "Слушах, когато и говореше на английски. Лесно говореше с нея и по телефона, тъй като и без това нищо не разбирам. Не се оплаках, че останахме в онзи хотел, където си отсядал с нея и преди. Дори приех да се запозная с нея. Позволи и да флиртува с теб по време на вечерята, на която бях и аз. Да ме чу да се оплаквам?"
К: "Да не изревнува?"
Ф: "Това какво общо има?"
К: "Но си изревнувала."
Ф: "Не... ти ми каза нещо... и аз ти дадох противоположната гледна точка."
К: "Няма нужда да го отричаш. Освен това.. ме прави щастлив."
Ф: "Просто казах нещо да се обоснова. Не си измисляй. Защо бих те ревнувала...."

# 12
  • София
  • Мнения: 2 639


Скрит текст:
Мерием: Рахми?
Рахми: Изгоних Мукадес от къщи.
Мерием: Какво?
Рахми: Все още се вижда с онзи. Неговата жена ни счупила прозорците.
Мерием: Боже Господи! Ела, седни тук.



Рахми: Казах й да се маха и тя си тръгна.
Мерием: Добре, а Мурат?
Рахми: Обадих се в училището и им казах, че освен мен никой друг няма да го взима. Иначе те са отговорни. Нарече ме идиот, но аз го превъзмогнах. Свърши се вече. Мукадес не съществува повече за мен.
Фатмагюл: Много ли закъсняхме? Батко?
Керим: Бате, ще ми помогнеш ли да ги внесем вътре?
Фатмагюл: Батенце, какво се е случило?
Мерием: Изгонил г-жа Мукадес от къщи.


# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Изслушаха одисеята на Рахми....Объркаха се плановете. Мукадес трябваше да даде показания по делото...
Фатмагюл приспа Мурат...Той пита за майка си....

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 34 181


Кадир и Мерием обсъждат новата ситуация.
К: "Ще я намеря и ще я убедя да даде показания."
Ф: "Не, не бива да правим нищо против волята на брат ми. Нека изчакаме до утре."
.....................
К: "Не я сваляй."
Ф: "Ще сложа нова."
.....................
Ф: "Дай."
К: "Остави на мен."
Ф: "Благодаря."
......................
Това си е направо любовна сценаааа.....Този поглед....

Общи условия

Активация на акаунт