Октомврийки 2013 - очакваме ви! Добре дошли!

  • 23 655
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 832



Добре дошли, мили момичета!

Точно преди година ние започнахме да се събираме в тази тема, в която споделяхме най-щастливите си моменти с трепет и огромна радост!
Година, през която видяхме така жадуваните две чертички, чухме пулса на нашите съкровища, усетихме първите ритничета, а накрая държахме в ръце най-сладките малки същества - бебчетата, които носихме 9 месеца под сърцата си.
Няма по-незабравим момент в целия живот на една жена от раждането на нейното дете!

Желаем ви и на вас най-прекрасните 9 месеца, споделяйте тук, помагайте си и вървете напред заедно!




Скрит текст:
frosted
Jolina Boris
natal 03
arscho
ilen83
aani4kap
yanitka_
ГоКо
lopo - октомврийски татко
Resse
anet4e1
gincheto_1
mimi_merry
ira13
mimi_merry
Elitsa Ivanova
sana...
tedyp
Madam S
nevena
qsenne
baby1
lgeorgieva
Evgenia_a
White_Orchid
Dessy_Emilova
vig
MarinaVlady
_Didkata_
eli70o0
star83
miratoneva
white lilac
Miss M
Janet85
dessy737
dessittta
mimozkam
eni_zlat
Grace ♥
mi6on4i
diveto
Kati_Skarlet
krasy_alex
shivacheva78
ina_lemon
melinda calisto
Miss M
Melodiya
emma666
troia
Гъбчо
giuli
Аничка Дребосъчето
miluvka_bg
espri84
poison91

[/color][/b]

Последна редакция: пн, 18 фев 2013, 12:27 от dion

# 1
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!Добре дошли и от мен!Благодарности на dion за темичката.Пожелавам ви леко бременеене и много приятни емоции и завързване на нови приятелства тук във форума!

# 2
  • София
  • Мнения: 7 992
Много късмет, лека и безпроблемна бременност и от мен! Simple Smile

# 3
  • Мнения: 100
На добър час момичета и много сладки бебчета на финала  Wink

# 4
  • Мнения: 6 718
Благодаря, dion, че направи темата за новите октомврийки!  Hug

Момичета - октомврийки 2013, желая ви лека бременност и здрави бебета на финала! Изживейте с радост бременността си, наслаждавайте се на всеки миг, в който малкото човече расте във вас, пейте му, говорете му, то ви разбира. Споделяйте радостта от бременността си и не се тревожете излишно! Леко раждане и хубави и здрави бебета!  Hug

# 5
  • Мнения: 40
Бременността е изключително важен момент за всяка една жена. Животът придобива нов смисъл, раждат се нови емоции и чувства заедно с рожбата.Лека и безпроблемна бременност.

Благодарности на dion за темата.   

# 6
  • Мнения: 29
Прекрасна тема за бъдещите октомврийски бебоци и техните мами Grinning
И аз пожелавам на всички вас бъдещи мамчета лека и безпроблемна браменност и леко раждане  и на ръце с най-прекрасните бебета !!!!Аз видях своя първи положителен тест на 06.02.2012г. ,след дълго чакане Heart Eyes и това беше втория най-щастлив миг на положителен тест в живота ми!!!На всички които желаят октомрийче 2013 желая да им се сбъдне!!!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 966
Браво, dion   bouquet Еееех, кога отлетя цяла година  Simple Smile

Момичета, пожелавам ви лека бременност и раждане, наслаждавайте се на тези 9 месеца, радвайте се на новия живот, който сте създали, обичайте още от сега малкото човече, смело вървете заедно напред  Hug Hug Hug На добър час!

# 8
  • Мнения: 0
Направо настръхнах като видях темата на бъдещите октомврийки. Толкова е невероятно и прекрасно да си бременна  preggo . Пожелавам на бъдещите мамчета лека бременност и да не слушат разни баби, дето ще им казват да ядат като за двама , защото това са пълни глупости rotfImbo . Не спирайте да вършите ежедневните си работи, защото те ще ви подържат във форма и с тонус. Все пак сте  бременни, а не болни.Момичета, носете си коремчетата с гордост и бъдете здрави!  babydust7

# 9
  • Мнения: 87
dion браво за новата тема. Пожелавам на бъдещите октомврийки 2013 лека бременност  preggo и най-вече леко и бързо раждане. Ех спомени направо не ми се вярва, че мина една година, когато реших да имам второ дете и как стана от първият път. Както казваме с мъжът ми беше месеца на любовта Two Hearts. И като си помисля, колко тестове за бременност направих  rotfImbo и как нямах търпение и първият положителен тест си го направих в 4ч. сутринта. Толкова приятни моменти и емоционални.

# 10
  • Мнения: 116
Леле чак ми се насълзиха очите, като видях темата .....толкова красиви спомени...много късмет на бъдещите майки

# 11
  • Мнения: 168
Поздравления за прекрасната темичка, дано ви хареса и на вас мами - октомврийки 2013!  bouquet
Желая ви лека и прекрасна бременност, още по-леко и безпроблемно раждане и накрая прекрасно бебче у дома newsm30

# 12
  • Мнения: 2
Лека бременност на новите бъдещи октомврийски мамчета! Насладете се на тези прекрасни месеци, които ще ви донесат безценен подарък.

Май още е рано за първите записи....аз разбрах хубавата новина на 30.01. Чакаме Ви, момичета!
 Hug

# 13
  • Мнения: 25
Включвам се и аз да Ви честитя прекрасната новина, бъдещи Октомврийки. Няма по-прекрасни моменти в живота на една жена, очакването да станеш майка е невероятно и Ви желая да изкарате една много приятна и лека бременност. Нека резултатът надхвърли Вашите очаквания, a сигурна съм така ще е. Успех!

# 14
  • Мнения: 16
Здравейте, момичета и прекрасни и позитивни мамчета Simple Smile Направих си тест, който е с мнооого бледа втора чертичка Simple Smile. Днес е деня в който, трябва да ми дойде и ако не дойде, утре пак ще правя тест. Стискайте ми палци и да остана тук още 9 месеца  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт