ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 383 220
  • 5 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 6 323
Здравейте.Имам проблем с получаването и пращането на лични съобщения.Нито ми ги получават,нито аз мога да получавам.Моля да бъда насочена как да отстраня проблема,или съответно ако не мога аз-вие да го отстраните.Благодаря!

Не виждам съобщения за грешка.
За изпращане/получаване на съобщения към/от конкретен потребител ли става въпрос?

# 421
  • София
  • Мнения: 3 754
Няма ми го бутона за "отговори" в тази тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=763498.msg27346202#new.
Защо ли? newsm78

# 422
  • Мнения: 35 971
Tемата е в подфоум "Онлайн консултации"

Цитат
Този подфорум е от типа “Виртуален кабинет”, не е насочен към създаване на дискусии, а е предназначен за теми от вида "Въпрос-Отговор". Потребителите нямат право да публикуват мнения/отговори/въпроси в теми, публикувани от други потребители.

# 423
  • София
  • Мнения: 3 754
А,О.К.,аз влязох на темата директно от заглавната страница и не обърнах внимание в кой подфорум се намира. Hug

# 424
  • Мнения: 933
Здравейте.Имам проблем с получаването и пращането на лични съобщения.Нито ми ги получават,нито аз мога да получавам.Моля да бъда насочена как да отстраня проблема,или съответно ако не мога аз-вие да го отстраните.Благодаря!

Не виждам съобщения за грешка.
За изпращане/получаване на съобщения към/от конкретен потребител ли става въпрос?


Да,точно ...мисля,че съм го пратила,а всъщност никой нищо не е получил,както и към мен-и аз не получавам нищо.

# 425
  • Мнения: 6 323
Въпросът ми беше дали проблемът е само от/към един конкретен потребител.
Ако става въпрос за конкретен потребител, моля, укажете кой - възможно е проблемът да е от неговите настройки или в името му да се съдържат невалидни символи.

# 426
  • Мнения: 933
Въпросът ми беше дали проблемът е само от/към един конкретен потребител.
Ако става въпрос за конкретен потребител, моля, укажете кой - възможно е проблемът да е от неговите настройки или в името му да се съдържат невалидни символи.

Не е само към един,досега съм направила 5 опита към различни потребители.

# 427
  • Мнения: 6 323
Моля, изпратете за тест лично съобщение на Tatti.

# 428
  • Мнения: 933
Моля, изпратете за тест лично съобщение на Tatti.
Готово.

# 429
  • Мнения: 6 323
Получено. Получихте ли отговора?

# 430
  • Мнения: 933
Получено. Получихте ли отговора?

Не.

# 431
  • Мнения: 549
Вече взех да свиквам с новия вид на форума; но аз ли нещо не съм разбрала, или идеята е в него лентичките да не се виждат? Може би трябва да пипна нещо в настройките?

# 432
  • Мнения: 3 675
Fall , да, трябва да позволиш да се виждат подписите

Профил->
-> Настройки Изглед и Подредба
махнете тикчето от:
-> Не показвай подписите на другите потребители.

# 433
  • Мнения: 549
Благодаря   bouquet

# 434
  • София
  • Мнения: 22 786
Защо непрекъснато изтривате мои коментари в темата  Ясновидци/врачки? Нямаше нищо обидно в моя коментар! Изтрили сте коментари и на fr_aleks и zimma. В нашите мнения имаше много истина........ newsm78 newsm78 newsm78
Недоумявам как може да толерирате потребители с над 50 профила в този сайт и да оставяте техните обидни, заядливи и подигравателни коментари, а други потребители, които пишат и споделят мнение - да изтривате постовете им. Това не единичен случай!

Общи условия

Активация на акаунт