Едногодишни от всички страни, добре сте дошли!

  • 22 496
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 907
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ ЧУЖБИНСКИ МАМИ И ТЕХНИТЕ ПРОПЪЛЗЯВАЩИ, ПРОХОЖДАЩИ, ПРОГОВАРЯЩИ ДЕЧИЦА!!!


Ако очаквате бебе, голям отбор весели шкембета ви чакат в
Бременни майки в чужбина

A ако детенцето ви е над 2 годинки, заповядайте в
Деца отглеждани в чужбина



Ето и нашите българчета,
родени в чужбина през последната една година.

2012



Александър на мама MilaB - 22.07.2012 - Швейцария

Aприл :

Джорджи на мама Eli-I-Djodji - 22.04.2012 - Швейцария
Виктория Елизабет на мама varnagirl - 22.04.2012 - Англия
София на мама megipo - 14.04.2012 - САЩ
Доминик на мама localgal - 03.04.2012 - САЩ

Март :

Петър на мама Jvd - 30.03.2012 - САЩ
Йоан на мама Bruxelles1 - 04.03.2012 - Белгия
Виктор на мама Zelkata - 03.03.2012 - САЩ

Февруари :

Емануел на мама ЕМА ES - 27.02.2012 - Испания
Емма-Никол на мама bibilyana - 22.02.2012 - Испания
Кайл на мама lyuckanova - 22.02.2012 - САЩ
Марти на мама geryto_vlc - 22.02.2012 - Испания
Моника на мама SUNDAE - 19.02.2012 - Германия
Красимира на мама vasiliika - 13.02.2012 - Испания
Ивет на мама buci - 05.02.2012 - САЩ
Филип на мама • Ambitious • - 03.02.2012 - Канада

Януари :

Моника на мама Чебурашка - 31.01.2012 - САЩ
Самюел на мама Rapuntzel - 19.01.2012 - САЩ
Иван на мама ir74 - 19.01.2012 - САЩ
Андрей на мама тити - 15.01.2012 - ОАЕ
Александра на мама Blueberry. - 11.01.2012 - Англия
Давид на мама Peregrina - 09.01.2012 - Англия
Йоана на мама Danny Milanova - 09.01.2012 - Кипър
Тим Матиа на мама asyalein - 07.01.2012 - Германия
Николета на мама Lumia - 05.01.2012 - Словакия
Петър на мама Григ - 04.01.2012 - САЩ
Фредерик Николай на мама Кора - 01.01.2012 - Холандия

2011

Декември :

Азиз на мама Lily Trifonova - 27.12.2011 - UK
Лаура на мама Lara8 - 24.12.2011 - Испания
Стефан на мама zana333 - 17.12.2011 - Канада
Емили на мама Мимето* - 13.12.2011 - САЩ
Стоян на мама mars 82 - 10.12.2011 - Франция
Алексей на мама Kalalily - 09.12.2011 - САЩ











Последна редакция: сб, 23 мар 2013, 14:22 от тити

# 1
  • Мнения: 279
Тарааааа,ихааа аз съм първааааа!!!!Тити мени тенкс:))))
На мен  пък хи4 не ми пука как изглежда първата страница Embarassed.....аз като  Зелиту влизам с пълна сила с катуна Mr. Green

# 2
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 748
     Аз пък втора, Люцканова, как само ме изпревари!
     Тити, браво на тебе, докато подканим за нова тема и ето, че ти я направи  smile3525 smile3525 smile3525 .
     А аз и в двете ли да пиша, а да се записвам ли при децата, отглеждани в чужбина? Простете, разсъждавах на глас, пък и взех, че го написах  Laughing Laughing Laughing.
     Айде да върви всичко по вода в новата тема и само хубави и позитивни постове да я изпълват!

                        

# 3
  • Мнения: 18
Честита нова темичка, радвам се, че не сте ни забравили, въпреки, че се по изгубихме. Все хубави работи да се пишат в новата темичка. 

# 4
  • София
  • Мнения: 204
Браво бе, кога успяхте да се наредите!? Crazy
И аз тук-да не се пропусна!  Mr. Green
То, и нашия катун не е за подценяване ... Joy
Тити, благодарности, добре, че си ти, да ни организираш!
Hug

# 5
  • Мнения: 17
 Здравейте Simple Smile

Запис за да ви следя Simple Smile Ние имаме още 4 месеца до годинката пък и гледам сте се спряли до април 2012 та ще почакаме да станем на 9 месеца да се запишем сред вас. Но със сигурност ми е приятно да ви чета. Пък и няма да се отървете лесно от мен и Блонди Simple Smile то и ние сме с голям катун хаха едно четитрикрато, две пернати, едно 14 годишно тресящо го пубертета и мм прилично закръглен в разцвета на силите си хахаха бая крака и крила Simple Smile

Поздрави от нас и честити годинки и месечинки на всички бебоци Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4
А добрутро и от нас. Тити, браво на тебе..докато се канят другите ти си сложила нещата в ред. Докато изпишеме тази, аз мога да се подготвя със следващата. Хайде по вода да ни върви и тук.
Калалили, ще гледам скоро да те включа за поръчка, само да изпълня някои проекти които си бях планирала. По принцип играчка се плете за 3-4 часа, но трябва да се наканя да я почна. А изненадите от малките човечета са постоянни и много приятни (е като не броя дяволийките им). Ники например започна най-после да проявява интерес към кубчета - имаме тия трите на Фишър Прайс с различните занимавки по тях и най-после се научи да направи кула от тях. Вече и към дървените започна да е по-снизходителна и не ги хрърля ами се опитва и тях да построи. Но от много ентусиазъм се опитва да направи кула и от топчета и после почва да ги мятка навсякъде като не се получава Laughing Само ние ли сме толкова нервни като не ни се получават нещата?
Зелче, аз плета за Ники и за подаръци. По принцип съм се замисляла за продаването, но като стигна на етап да имам в повече ще видя за варианти. Всички които видяхте на снимките са вече подарени Simple Smile
localgal, при вас веселото е гарантирано като слушам. Малкия мушморок се проявява като характер.
Отивам да помагам на чедото да подрежда - за пореден път смъква всички книжки от рафта и после ми ги подава да ги прибирам. Това сигурно ще го правим следващия час и половина... Mr. Green до скоро

# 7
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен  Simple Smile  Страшни сте! Heart Eyes Казахте и я пуснахте темата! Много сте бързи! Mr. Green И аз ще се включвам вече редовно  Wink
Калалили, няма приятелчета тук, с които да ходи на градина. Лятото си имаше 1-2 деца, с които играеше редовно, въпреки че не говори немски. Но те са в друга градина и тя не ги е виждала от месеци. Дано бързо да свиква  в градината Sad
А защо вземат кръв на бебоците? В БГ  вземат от пръстчето на 6 месеца. Тук още не са ни вземали. Милия Лекси, дано бързо му минава ръчичката.
Аз искам да отбивам малката мишона. Вече ми идва в повече. Имунната ми система взе да сдавава багажа. Сега се мъча да я откажа първо от нощното кърмене. За сега нямаме особен успех  Whistling Три вечери се опитвам да пробутам вода. Издържаме до към 4 сутринта. После обаче явно е гладна. Тази сутрин към 4 й дадох да суче, не издържах, то си беше с едночасово мрънкане преди това. Доста посука   Mr. Green  огладняло й беше д..  Мисля за тази вечер да й приготвя айрян , поне да я засища малко. Четох по-назад в старата тема, че давате соево мляко след годинката. Точно мислех да купувам и вчера попаднах на една статия, постнах я във ФБ групата. Ето я http://coconutoil.com/how-soy-might-decimate-the-health-of-your- … ture-generations/. Исках да ви попитам какво мислите? В голяма чуденка съм какво мляко да давам след като я отбия. Приемам съвети  Hug
Как сте майчета от Чикаго? Калина беше постнала видео, в което говореха за много ниски температури при вас Shocked

# 8
  • UK
  • Мнения: 134
Тити, супер си   bouquet Да ни върви по вода новата темичка, да се пълни с тропащи крачета и щастливи зъбати усмивки. Всички мами са все катуните им са добре дошли  Peace
Моето син е замязал на индийка от вчера. Дръпна висящото кабелче на една колонка и тя му се стовари на тиквичката и му ожули челото точно между веждите и сега си има петънце като индийска точка. Тити, в отговор от предния ти пост наистина е вълнуващо прохождането и от ден на ден задобрява, а на мен изведнъж мъчно ми стана осъзнавайки че момчето ми расте и скоро съвсем ще забрави лазенето и ще заизлиза от бебешката възраст. А като си мислех в началото като новороден как исках да порасне...

# 9
  • Мнения: 9 907
а ние остригахме Андрей и вече е обикновено момченце  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 4
а ние остригахме Андрей и вече е обикновено момченце  Rolling Eyes
Ама покажи го деее, ние и обикновен искаме да го гледаме Mr. Green

# 11
  • София
  • Мнения: 204
а ние остригахме Андрей и вече е обикновено момченце  Rolling Eyes
Ама покажи го деее, ние и обикновен искаме да го гледаме Mr. Green
И аз на опашката-искаме снимки... Heart Eyes

Но от много ентусиазъм се опитва да направи кула и от топчета и после почва да ги мятка навсякъде като не се получава Laughing Само ние ли сме толкова нервни като не ни се получават нещата?
И Йоана е така-не се притеснявай, от възрастта е.
Всичко, което виждат от нас-искат да копират, а не са дорасли. Mr. Green
Разбира се, не знаят как да си помогнат и хвърля или се тръшкат ... ooooh!
не е лек този период, но всеки ден научават нов номер и задобряват в уменията си.
Моята калпазанка не може да строи кули-аз редя конструктор, а тя разваля. #Crazy
Не иска да говори (да повтаря), иска да се гоним и да пищи,
да гони котката, да се катери-дива като коза. Joy
Знам, че момченцата са по-добри в моториката, а момиченцата-в лексиката.
Само, че Йоана ме опроверга-всяко правило с изключение ...
... точно, па моето дете се случи ... Crazy

Айде, стига от нас-може би до утре!
Hug

# 12
  • USA
  • Мнения: 1 323
Не съм ви чела само бързам да се запиша   tiptoe Тити темата е супер много ти благодарим  bouquet

# 13
  • Switzerland
  • Мнения: 86
айде и аз да се запиша да ви следя  Hug

# 14
  • Мнения: 1
Здравейте, айде и ние тук  Grinning
Тити, благодарим за темичката. Ей, дай на заетия още работа и той ще я свърши!   Sunglasses
Не сме много по кубчетата май, но пък да обикаляме по мебелите - нямаме грешка. В този ред на мисли исках да питам Люци какви занимания да му измислям, защото се прехласва като чуе песничка по ТВ?  Въобще не се впечатлява от детското, но дойде ли време за песничка и спира да играе и се заслушва.
Приятен ден  Hug

Общи условия

Активация на акаунт