Ийит Йозшенер и другите лоши момчета на турското кино - тема 118

  • 47 382
  • 742
  •   1
Отговори
# 1
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Влизам с любимия си пост - ЗАПИСВАМ СЕ ДА ВИ СЛЕДЯ  hahaha hahaha hahaha

късмет, чок мерсаж     bouquet

# 2
  • Мнения: 1 064
И аз си падам по лоши момчета, така че - ако ме извините, че нахлувам в темата, ще кажа едно ЗАПИС.   bouquet
Мерси на г-жа Късметова.   bouquet

# 3
  • Мнения: 233
Барабар патка с мъжете Grinning
Късмет (че)Wink Hug, ниво newsm10      bouquet

# 4
  • Мнения: 485
Запис и от мен  Naughty в очакване на появата на ИйиТ  Whistling

И да добавя, че едно от лошите момчета мина в отбора на добрите  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 064
Сега забелязвам, че темата ни е белязана с емотикон намигащо човече, какво ли ще рече това  newsm78

# 6
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Сега забелязвам, че темата ни е белязана с емотикон намигащо човече, какво ли ще рече това  newsm78

 Аз я белязах така. За по-веселко  newsm43

# 7
  • Мнения: 1 064
 hahaha hahaha hahaha

Много весело, наистина.   bouquet   Кой знае защо си помислих, че Тати и сие нещо са ни белязали  Laughing

Утре излиза по кината комедията Дневник на щастливото семейство. Получих 4 тв спота, но веднага са ги свалили от тубата, само това е останало

# 8
  • Мнения: 3 547
хоп - ето ме и мене... Laughing Laughing

да си призная що изчезнах от два-три дни ...открих топлата вода ! hahaha hahaha hahaha

не бях гледала 'Под прикритие' - ни една серия и сега за 3 дни - вече съм на трети сезон hahaha hahaha hahaha

аз в такъв подобен стил изгледах и Езел Joy

пък взех, че и един български 'лош' мъж харесах, та си позволявам малко родна конкуренция да вкарам в темата за турското кино hahaha hahaha hahaha

и е редно да я споделя с вас  smile3503 ...хубавото си е хубаво





пък от патрона без бой няма се отказваме де ...сега нали чакаме филм с Виго да прави - значи имаме си още надежда  Mr. Green

# 9
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ами и аз да обявя, че още искам да шляпам в гьолчето Hug Peace Късметче Hug Peace

Бланка, още го има това и мисля, че е фрагмант с добавени кадри към първия вариант, който по-рано гледахме. Освен ако се лъжа. Ама ето все пак:

# 10
  • Мнения: 233
Лорич Hug
Скрит текст:
Жената кокетно пита мъжа си:
- Сигурно в главата ти са се родили страшни подозрения след като изчезнах за цели три дни...
- Да, веднага си помислих, че ще вземеш да се върнеш...
Grinning Grinning Grinning
Бланче, ще го дочакаме и това, нали сме емблема за чакане Joy Joy Joy

А това, поздрав за всички
Скрит текст:
Говорят италианец и българин. Италианецът:
- При разкопки откриха кабели от времето на Август, значи в древен Рим е имало телефони...
- А при нас не откриха кабели, значи...
- Само не ми казвай, че древните българи са движили с gsm-и! - прекъсва го италианеца.
- Не бе, това значи, че в древна България е имало цигани!
Тук трябва да се смеете hahaha hahaha

# 11
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Досега не съм го правила, но и аз да кажа "Записвам се за да следя темата".

Да си сложа лошото момче.

Simple Smile MAA - DA SI MOJ...

# 12
  • Мнения: 233
 Joy Joy Joy Joy Joy А, така Ванче, давай лоши, те вече бая надвишават бройката на следящите- кеф hahaha hahaha hahaha

# 13
  • Мнения: 9 541
Хайде и аз идвам най-после да се запиша......Първо да благодаря на г-жа Късметова   Hug за прекрасната темичка !  newsm51
Второ да кажа за мое оправдание, че исках да довърша по стара традиция предишната тема, когато Петан Hug ме заби с една фотка на Ибрахим, и ме нокаутира с последващи други такива  на останалите актьори от Мерхамет box bash
Ванчето Hug хубаво си е сложила лошото момче, но аз още съм в потрес на какво са направили моето Sick
Отворих вече втора бъчвичка с вино Wink Mr. Green, мъка, мъка, но ще се съвзема де, време иска.... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Това е положението Ванинка Hug, след Мурат Й. окипазиха и Ибрахим Ч. Mr. Green Shocked

# 14
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Лиа  Hug, лоши работи за Мурат пиша само в темата за Мурат Joy Joy JoyПо другите теми - за Мурат или само хубаво или нищо. Така че момчето ми не е окепазено, то си се прави както си иска Peace

Аз да почерпя за смяната на дрешката с едно лека нощ, а ти ще добавиш нещо красиво Blush Laughing

http://www.youtube.com/watch?v=yMLk7fdAjZk

Последна редакция: пт, 08 фев 2013, 00:55 от vanina707

Общи условия

Активация на акаунт