Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ с участието на Къванч Татлъту - 75

  • 31 275
  • 744
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 371
Добро утро ! Мрачно е, в унисон със събитията в Бостън от вчерашния ден ! Не мога да повярвам, че кошмарът се повтаря ! Бог да прости загиналите и да даде сили на близките им в това тежко изпитание ! Praynig Praynig Praynig



Снежка, Дафне,  Hug Hug Hug гледам да не пропускам постове, че да съм в час, дет се вика !  Laughing
Иначе, ще ме заболят краката от подскоци ! Wink

Само да вметна, че не знам защо продължава да се мисли, че Гюней е виновен за олмазите на Кузей ? Мина вече този филм, беше ! Гюней не заслужава заради него да страда, който и да е, но ...отдавна вече поведението на Кузей, не се определя от някакви задръжки, спрямо брат му ! Peace
Кузей го каза просто и ясно сам !  Peace

П.П. Софи, какво ще рече абривиатурата “ ОТК“ ? newsm78

# 76
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Госпожата, ОТК означава Отдел Технически Контрол  Mr. Green, или по скоро означаваше, когато бях малка  Laughing

# 77
  • Мнения: 3 371
Госпожата, ОТК означава Отдел Технически Контрол  Mr. Green, или по скоро означаваше, когато бях малка  Laughing

 Peace Т.нар. “качествен контрол“ ! Laughing

# 78
  • Мнения: 2 282
Ах, ах! Рускините смятат, че освен клептомания, Джемрето страда и от вид социофобия. Страх да не загуби любимия човек. Фрагманът подсказва раздяла. И затова предполагат, че след Самсун, Дж тръгва по пътя на самоунищожението. И по-добре да се застреля, отколкото да се мъчи.

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 84
Добро утро и благодарности за темата! newsm51

Зизу Hug, позволи да се изкъдря  Joy Joy JoyЩо се косиш ти така... newsm78

То сбъркани хромозоми, дал господ във филма..Кофти, че и в живота са налице..Те тия сценаристки не откриват топлата вода,я ...

Алиска,  bouquet newsm10 И аз го гледам този филм заради любовта. Ако историята се въртеше основно между семейните проблеми на братята, отдаааавна да съм го зарязала...

# 80
  • Мнения: 3 371
Дафне,  Hug това, че Джмре е обсолютно обсебена от Кузей, е факт, който няма как да бъде отречен . Peace Само че, аз на това не му казвам 100% отдаване на любовта .  Laughing

# 81
# 82
  • Мнения: 3 290




Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 10:54 от dterziiska

# 83
  • Мнения: 0
 HugДобър ден! Hug
Роминка,благодаря за темата  bouquet Hug
Гюней-има нещо сбъркано в него особено думите му в разговора с Кузей преди да замине"Значи,заминаваш заради мен,защото обичаш мен повече от нея"На мен това ми звучи сбъркано.Ревнува Кузей от Джемре,а също и Джемре от Кузей.Според мен той изпитва ревност и завист към всичко до което Кузей се доближава-майка им,бизнес,Али,разбира се Джемре.Абе,този Гюней,ревнува всички,които свен него обичат и някой друг! newsm78И затова според мен е най-виновна г-жа Хандан и неговото подхранване на лошия вълк/от притчата/. newsm78
Ох,дано се разбира какво съм искала да кажа!
 Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 371

Терзи,  Heart Eyes ама как да работя сега, джанъм ?! Crazy Heart Eyes Hug

# 85
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Алиска, честит професионален празник!   bouquet Днес празнуват всички юристи и е ден на българската конституция! Много, много успехи ти пожелавам!   bouquet Не цная в темата има ли други колеги, но ако е така - поздравявам и вас!

# 86
# 87
# 88
  • Мнения: 214
А самият клип с рекламата качен ли е някъде да го видим?  Sunglasses

Те в момента го презентират, ама аз бързам като пале пред майка си.

# 89
  • Мнения: 186
Благодаря ти, Софи !    bouquet  bouquet  bouquet
Честит празник и на теб !
Напълно бях изключила, но в работата днес се поздравяваме също.
Мисля, че Тинтири и Зизку също днес празнуват.


Госпожата е писала за Бостън, сега ще намеря да прочета...
Сутринта имах минутка време само за форума.
Пак, трагедия .....
Нещо е много сбъркано в този смят .....  Cry

Последна редакция: вт, 16 апр 2013, 11:33 от allisas73

Общи условия

Активация на акаунт