Бебешка козметика?

  • 4 949
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Каква  козметика за новородено бебче препоръчвате мами ?

# 1
  • Мнения: 410
На мен ми препоръча една акушерка медицинската козметика на Севамед, била най-добрата. Но колко е така не знам. Нека кажат мамите с опит

# 2
  • Мнения: 28
Weleda. Според мен една от най-качествените (био) козметики. Говоря за бебета без кожни проблеми (макар че пише, че е подходяща и за деца с дерматит).

# 3
  • Мнения: 5 393
Klorane, Bubchen- с тях имам опит. Също Avene, A-Derma, Hipp има добри отзиви също.

# 4
  • Мнения: 27 524
Бюбхен ми се видяха големи боклуци, каквото и да взех, все се разочаровах. Хип - средна работа. Харесвам на Мустела  Simple Smile Клоран са чудесни, както и цената им  Crazy

# 5
  • Мнения: 1 040
Мустела Peace Само шампоаните на Мустела и Веледа наистина не лютят на очите и не съдържат разни парабени.Всички подобни реклами "без сълзи" на Нивея,Джонсън и др са голяма измама,лично съм ги пробвала върху моите очи-ужасно лютят! 

# 6
  • София
  • Мнения: 3 760
Мустела,Клоран,Чико/колкото и банално да звучи не са лоши/.

# 7
  • Мнения: 2 286
Себа мед, от Мустела се обрина.

# 8
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Себамед.

# 9
  • Мнения: 179
Ние сме на Бюбхен, шампоан за измиване от главата до петите и бебешко олио. И от двете съм доволна!

# 10
  • Мнения: 556
На мен ми препоръча една акушерка медицинската козметика на Севамед, била най-добрата. Но колко е така не знам. Нека кажат мамите с опит

И на мен така, ама започна да се бели зверски детето  Sad
За сега Нивеа а е добре.

# 11
  • Мнения: 8 919
Не съм ползвала много козметика.
За къпане - Мустела, Хип, А-дерма. За мазане - преварен зехтин в първите месеци и после нищо. Пробвах олиото на Хип, но получи лек обрив /всъщност май беше от претопляне/ и го спрях.
Измиващия продукт от бебешката серия на ДМ е също хубав и евтин. А Джонсън и Нивея дори не ми е хрумвало да пробвам, предпочитам Бочко пред тях.

# 12
  • Мнения: 200
Аз  да ви кажа се спрях на Мустела. Купих си шампоан- пяна за новородено, измиващ гел от първият ден и масажно олио за след баня. рем против подсичане имам вече. Смятам, че това ще ми е достатаъчно??? Ако изпускам нещо моля кажете ми да си го набавя?? Simple Smile

# 13
  • Мнения: 8 300
Не купувам козметика която се продава в суперите. Както за нас така и за детето. Ползвах Себамед. После известно време Веледа. Една абсоютно натурална си поръчвах от Англия сега ползвам за него Eucerin олио за баня.
yancheto1 мисля че това което си взела е абсолтно достатъчно.

# 14
  • Мнения: 200
Аз също не купувам от суперите, поръчах си я от специализиран бебешки сайт. Hope for Two благядаря ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт