"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~6

  • 46 675
  • 736
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 381
Естествено, свърши....толкова от този танц  ooooh!...да им ...имам рекламите, то нямаха ..край...25 мин, от филма....толкова и рекламите!  hahaha hahaha hahaha

# 226
  • Мнения: 36 750
Певицата е Фунда Арар ...супер ...в дует с Кърач са ....

Много млада тук  Peace
Дали няма клип с тази песен и кадри от сериала  newsm78 Не съм срещала май....

# 227
  • Мнения: 36 750
Мелих ...отнесе един у корема...сгафи, горкият... обхвата му..отиде по дяволите! hahaha Joy Joy Joy
Здравейте и аз..гледам...вече! newsm78


Ох как ще го завърнем Мелих не знам...Дано по-скоро да бъде...Липсват ми като двойка....Но страхливец е Мелих...Страх го е да се обвърже...днес с една утре с друга...но и това омръзва...Дано да му хареса от шефа и той да си седне на д....то  Praynig

# 228
  • Мнения: 2 116
Певицата е Фунда Арар ...супер ...в дует с Кърач са ....

А аз се чудих защо акцентираха на нея. newsm78


# 229
  • Мнения: 36 750

Споко Stop Stop Stop...няма да слагам повече снимки, докато вървят коментарите...Само тази с певицата...

# 230
  • Мнения: 5 723
....до 42:25 мин на оригиналния 19 епизод и част от !8-ти ...нямаше клъц,клъц..

Ахаааа, И Омерджим излъга  / за Мустафа и Джерен

Не само, че излъга, дори го хванаха, ама замаза положението...В тази еуфория едва ли Джерен е забелязала...но може и да е...Ще разберем утре вечер...тя нали всичко казва на Дияр...

Всеки си има ТАЙНИ...и се стреми да ги съхрани ,без достъп на други до тях ......

# 231
  • Мнения: 885
Привет момичета  Hug
Гледах от тук от там че племеничката ми е на гости и се занимавах с нея  Peace
Каквото и да е направил Меджит е страшно болезнено да знаеш че собственият ти баща иска да те предаде на полицията. Да Меджит донякъде си го заслужава но е болезнено. Сега чак ми се изясни за какво Зехра даде онези пари на онзи човек за да отмъсти на собственото си семейство. Може и да е права но всепак не я разбирам.
Джерен и Йомер ; Мериамдже и Мустафа бяха супер сладички  Heart Eyes
Мария излизе голяма к.......  Peace

# 232
  • Мнения: 2 116
На мен днес епизода ми дойде някак разпилян, но то е заради наште тв специалисти... Mr. Green

И Джейхан...много сцени с нея днес... ooooh! Crossing Arms

Мария ме изненада... Shocked

Тази моделка ме умори от смях...не ми е в компетенцията... Joy Joy Joy

Какво да направи Мелих като е мъж...действа на принципа....най-лесното е най-подходящо.
Но не смятам, че е страхливец...объркан е и уплашен. От чувства които досега не е изпитвал, а и не е планирал. Не е очаквал, затова и няма план за действие в ситуация с тях.

# 233
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 807
Тази вечер интернета ми е "девет дена...." докато ме прехвърли на отговор,докато го публикува, то ще дойде време за нова серия.Много ми хареса разговора между Джерен и Мериндже.Намериха се две сродни души-ако си "обединят детството ще се получи един добър спомен", за разлика от Гюлизар сигурно...

# 234
  • Мнения: 7 044
  Не мога да се начудя на тези турци.

  Във всички сериали лъжат, инатят се горделиви са и какво ли още не.

  Защо трябваше Мериемдже да лъже най-безогледно Джерен???? Нали вече тя е част от това голямо семейство....За какво да я лъжат???

  Нима тя няма да научи после???

 А пък и Йомер и той лъже Джерен...защо????? Той е толкова влюбен в нея, а пък ще я лъже????

Не им разбирам методите....не им разбирам културата.....не им разбирам похватите....

Има много да се пише по тази серия, но ще го изгледам още веднаж и тогава...

Най-важният герой тази вечер беше дядо хаджи Сефер.....изключително изигран от този артист....
Изключително трагичен и драматичен обрат за него......

# 235
  • Мнения: 2 116
Ресул и той...да не би да са обявили награда Асланбаш, че предаде сина си?
Защото само така си обяснявам поведението му.  newsm78
Иначе каква изгода би имал да заловят сина му-в момента враг на Асланбаш?
Предполагам щеше да търси полза за себе си от Халил за действията си./ако го бяха заловили Меджит/



# 236
  • Мнения: 7 044
   Тази вечер ще запомним още едно име - Кемал Коракоджак.....на Джерен брат й......

   Мисля, че в първите серии някъде много бегло го споменаха, но тази вечер го включиха в състава....

   Нашата неуморна Мама-Ан ни го сложи на първата страница още на първата тема под № 13  - Феиаз..

   Този артист дали не е умрял....я го вижте, момичета....защо пише на латински в Гугъл - ин мемориал....

  Аз си мисля, че е умрял.......

# 237
# 238
  • Мнения: 1 056
Привет!
Ресул и той...да не би да са обявили награда Асланбаш, че предаде сина си?
Защото само така си обяснявам поведението му.  newsm78
Иначе каква изгода би имал да заловят сина му-в момента враг на Асланбаш?
Предполагам щеше да търси полза за себе си от Халил за действията си./ако го бяха заловили Меджит/




  И аз се чудя на поведението на Ресул. Да предаде сам сина си, за да получи одобрението на Халил! Мижитурка! Жалко, че е загинал по-свестния брат, а мижитурката е останал.

# 239
  • Мнения: 2 116
  Тази вечер ще запомним още едно име - Кемал Коракоджак.....на Джерен брат й......

   Мисля, че в първите серии някъде много бегло го споменаха, но тази вечер го включиха в състава....

   Нашата неуморна Мама-Ан ни го сложи на първата страница още на първата тема под № 13  - Феиаз..

   Този артист дали не е умрял....я го вижте, момичета....защо пише на латински в Гугъл - ин мемориал....

  Аз си мисля, че е умрял.......

Kadir Kandemir

Doğum Yer :   Rize
Doğum Tarih :   1 Ocak 1980

Ето и два източника за инфо, ако имаше нещо трябваше да е отбелязано. newsm78

http://www.diziler.com/kisi/kadir-kandemir#ixzz2Z94VxbKe
http://sinematurk.com/kisi/13144-kadir-kandemir/

sisi55, не намирам нищо подобно за него...ти къде го видя това?

Общи условия

Активация на акаунт