Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-80 тема

  • 73 869
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 683










Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.


 


   


                       













   


Добре дошли
в новата 80 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

Последна редакция: пн, 23 сеп 2013, 17:57 от anna3com

# 1
# 2
  • Мнения: 290
Записче  Peace Peace Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 358
 Peace

# 4
# 5
  • Мнения: 560
Да следя.

# 6
  • Мнения: 90
Не знам кой се е захванал да превежда във вбокс, но му благодаря сърдечно   bouquet Да не прозвучи сега като мрънкане, но дано се правят субките на клипчета с една идея по-добро качество на картината занапред.  Разбира се съм безкрайно благодарна и на сегашните резултати   bouquet

# 7
  • Мнения: 445
Благодаря на Ани за новата тема  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 152
Здравейте на всички и от мен!
Много , много благодаря за превода. Изгледах една част и сега продължавам. Много съм щастлива, че я има преведена серията. Този труд е безценен и ако имах как бих помогнала на хората, които преведоха серията. Отлично са се справили.   bouquet  bouquet
Сега малко за филма. Още не мога да свикна с новата Хюрем, но нямам избор. Халит ме разплака с разказа за Джихангир и Мехмет. Толкова отлично го изигра, че ми се прииска да го прегърна. Баязид ми харесва много, и като игра, и като външност. Селим не толкова, но пък е избран отлично за героя си. Махидевран ми е станала още по-омразни заради Мехмет и не мога да я понасям направо. Гюлфем и нея, единствено съм щастлива, че Хатидже отсъства.  Още не мога да свикна напълно с новите персонажи и все едно гледам нов филм.
Още веднъж благодаря за превода.   bouquet

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 778
Да, новата Хюрем е много по-възрастна от другите и от "предишната" Хюрем.
Не се усмихва, някак "дървена" ми се вижда.

# 11
  • Мнения: 0
 Shocked къде мога да гледам 104 епизод с превод, моля помогнете newsm78

# 12
# 13
  • Сливен
  • Мнения: 145
Здравейте, аз почнах да свиквам с Вахиде, ще дам шанс на актрисата. Надявам се да ни пресъздаде добре образа. Очаквам с нетърпение превода, гледах малко в сряда. Благодаря на всички, които се трудят за нас!!! Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 141
Вместо запис, благодаря за превода  Hug и за новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт