обадиха ми се за дете - какво се прави сега

  • 15 125
  • 190
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 731
Случайно попаднах на темата,но се радвам .
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН ДЕТЕНЦЕ!ДА СИ ГО ГЛЕДКАТЕ ,ДА РАСТЕ ЗДРАВО ,УМНО И ДОБРИЧКО,КАТО МАМА И ТАТИ!

  love001 Two Hearts Two Hearts newsm07
ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО ВИ ЖЕЛАЯ ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ!  txtloves

# 61
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодаря на всички и ви пожелавам много скоро и вие да се похвалите. Действайте в домовете има много хубави деца. Сега пред е най-трудния момент в цялата процедура - да си знаеш детенцето а да не можеш да си го прибереш веднага. Нищо ще сме в дома всеки ден а можем и да разпънем палатката пред него.

  bouquetедва сега се осмелявам да пиша в темата ти Sad
Честита рожба миличка,представям си колко сте щастливи Hug

Би ли ми казала от кой дом е слънчицето Praynig

# 62
  • Мнения: X
Честито и от мен.
Да ти е живо и здраво слънчицето, потърпи още някоя и друга седмица и ще се гушкате вкъщи!
Много е хубаво да си имаш бебенце!
 Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 1 098
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Хиляди рози! Много, много щастие на семейството. Целувам ви!!!!!

Защо не се отваря сайта - не знам. На ме н ми се отваря. Опитайте пак.
Ще пусна линк и тук: http://www.neznaiko.com/index.php?option=com_content&task=se … emid=20&lang=

# 64
  • Мнения: 5 289
Честита дъщеричката Димана, Мiraaaa  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51!!!
Цялото семейство се радваме за вас! Да нацелавуш мъничките розови петички от нас     love001 !!!


Dino, едно хубаво се наплаках. Децата ти са страхотни  smile3525  smile3525 smile3525 !!!

# 65
  • София
  • Мнения: 708
Честито и от нас! Много щастие и хубави мигове ти пожелавам!  bouquet

Бъди смела и се доверявай на себе си!

# 66
  • Мнения: 583
Dino, ако тези две слънчица са твоите мога да кажа,че ти си една щастлива мама! много целувки за тях Hugсега ще чакаме снимки от мира.ех, че хубави неща се случват понякога! Hug

# 67
  • Мнения: 2 784
Ей, че хубаво!!! Честита ви принцеса Димана!    bouquet

# 68
  • Мнения: 3 042
Сега попадам на темата, честита щерка! Да ви е здрава и усмихната малката Димана!
Много се радвам за вас и ви пожелавам щастливи дни с малката, дарете я с обич!

# 69
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
4естита принцеса Димана на мама и татко! newsm51 newsm51

# 70
  • Мнения: 358
Благодая на всички !!!!!!! Нямам търпение да си я взема и да пусна снимки за да видите моето бебече !!!!!!!!! Понеделник ще разберем кога ще е делото.

# 71
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодая на всички !!!!!!! Нямам търпение да си я взема и да пусна снимки за да видите моето бебече !!!!!!!!! Понеделник ще разберем кога ще е делото.

 Praynigдано е по-скоро  bouquet

# 72
  • Мнения: 358
Делото ни е на 28.02 вторник и ще можем да си вземем бебока на 8 март. Не е ли това най-хубавия подарък за мама !!!!!!!!!!!!!

# 73
  • Мнения: 583
е...е...е, страхоно! мира, твоята история наистина зарежда на всички ни много, ама много положително!  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 784
Наистина е най-страхотният подарък- на празника на майката да станеш майка!

Общи условия

Активация на акаунт