Парфюмни размисли и страсти - 176

  • 50 729
  • 667
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: X

 
Ще съм адски благодарна и на линк с отзиви за  Elie Saab Praynig

Ели Сааб трябва да се тества  PeaceОтзивите няма да ти свършат работа, особен е и не е сигурно, че ще ти хареса. Бели цветя (портокалов цвят и жасмин най-вече) с мед. Силен, траен и много, много главоболен, поне според мен. Смърт.

# 166
  • София
  • Мнения: 1 626
Candy Prada някак си не успя да ме впечатли .
Днес съм с Coco Noir ами  Heart Eyes , не обичам пачули, но то мен да  Grinning . Колкото и да го избягвах то ме преследва .
Интересувам се имали запозна ти с тези версии на YSL Parisennie L´Extreme и Yves Saint Laurent Parisienne L´Essentiel .
Понеже имах само YSL Parisennie , любим ми е, останали са две пръски и си ги пазя  Crazy
и се чудя кой от двата горе да поръчам за разнообразие
Не ми харесва как са вдигнали цената на YSL Parisennie  Crossing Arms

Аз пък се чудя, понеже моя Parisienne в ЕДТ вариант намалява /който между впрочем имам от размяна с една страхотна съфоумка  Heart Eyes /, а ми се ще да го запазя за по-топло време дали да си взема ЕДП варианта. Веднъж ходих да го тествам, и не открих съществена разлика между двата, и като че ли и трайността му не беше много по-добра.
Дали съм се объркала и всъщност е по-траен ЕДП от ЕДТ?

# 167
  • София
  • Мнения: 5 658
А който не може реално, ето линк за една виртуална разходка в новия магазин на Герлен. Почва около 1:50-та минута.

http://www.youtube.com/watch?v=0F54gZnew1s
А какъв адрес само са си намерили, Шанз Елизе 68 ,  Mr. Green Mr. Green


Атти, винаги успяваш да предложиш нещо различно, интересно и провокативно.
Нямаш изчерпване.   bouquet  bouquet  bouquet
Благодаря ти  Hug  Blush
Ами то всъщност на Герлен адресът им е преди парфюма, та не им е било много трудно да си кръстят Колона с номера на Шан-з-Елизето  Wink

# 168
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Moже и да не съм слушала внимателно.
Мацката обяснява, че магазинът е "new", а аз изобщо не предположих, че може да има предвид "обновен". Французи, какво да ги правиш.  Aз съм невинна.   Mr. Green

Имам питане за този аромат, понеже знам, че много от дамите тук го познават:
http://www.fragrantica.com/perfume/Rochas/Tocade-1418.html
интересува ме едТ версията.

Както и дали придобиването на този:
http://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Guerlain-L-Instant-M … -Elixir-4987.html
има смисъл, ако притежаваш Класическия Инстант.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Мацата имам ЕДП  и ми е доста траен , аз го харесвам за зима и пролет . Зимата го усещам заскрежен и секси някак си. За ЕДТ ходих да ги гледам, но не и душих  и непробвах откъм трайност как е и имали разлика.

# 170
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Не, че е много важно, но "аз не мога да се сдържа" (както се казваше в една реклама Mr. Green) и влизам да си похваля Ботегите! Преди малко си ги получих. И класическата и Еau Legere (и двете, дядо Попе, защото съм лакомо д*). Безумно съм влюбена! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Уникален парфюм, умопомрачително красив!!! Благодаря ви момичета, че по ваши описания, си ги взех на сляпо и не само не сбърках, ами съм толкова щастливааа... newsm68

# 171
  • София
  • Мнения: 5 658
Moже и да не съм слушала внимателно.
Мацката обяснява, че магазинът е "new", а аз изобщо не предположих, че може да има предвид "обновен". Французи, какво да ги правиш.  Aз съм невинна.   Mr. Green

Имам питане за този аромат, понеже знам, че много от дамите тук го познават:
http://www.fragrantica.com/perfume/Rochas/Tocade-1418.html
интересува ме едТ версията.

Както и дали придобиването на този:
http://www.fragrantica.com/perfume/Guerlain/Guerlain-L-Instant-M … -Elixir-4987.html
има смисъл, ако притежаваш Класическия Инстант.
Невинна си  Grinning Hug

1. Токад е ужасяващо сладко и лепнещо нещо, залепва и няма отлепване  Mr. Green

2. Инстант и Инстант Маджик Еликсир нямат абсолютно нищо общо. Нося с удоволствие първия и не мога да понасям втория заради преобладаващите бадеми, не се разбирам с тази съставка.

Бел, честити Ботеги! Сега поне като те стрелят, ще мреш щастлива  Mr. Green Hug

# 172
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
Бел, честити Ботеги! Сега поне като те стрелят, ще мреш щастлива  Mr. Green Hug

" ...тя си сложи от любимия парфюм (в случая Ботега) и отиде да и теглят куршума..." Joy

# 173
  • София
  • Мнения: 1 626
Мацата имам ЕДП  и ми е доста траен , аз го харесвам за зима и пролет . Зимата го усещам заскрежен и секси някак си. За ЕДТ ходих да ги гледам, но не и душих  и непробвах откъм трайност как е и имали разлика.

Ще го пробвам пак тези дни, и ще го взема по всяка вероятност.
Така както бях в абсолютна парфюмна дупка от година някъде и все нищо не беше съвсем по вкуса ми, така сега съм се развихрила явно.

# 174
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Bella, поздравления, много и дълго да те радват.
И на 10-тия, и на 20-тия, и на 100-ния милилитър. Hug
И да пишеш за Лежерния, че не го познавам.

Търся си от онези 10-мл шишенца, в матиран розов или син вариант.
Дали ги има налични в магазинчето на Руски паметник?
Или другаде?

Атти, мерси, Токад и другия Инстант отпадат.

# 175
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
BBeLLa,честити да са ти Ботегите Heart Eyes Аз познавам класическата,другата-не-каква е разликата,как ги усещаш Thinking

# 176
  • София
  • Мнения: 5 658
Фокси, забравих да кажа, че на Маджик като му обрулиш бадемите, си става Омбре Роуз, който вече си мммммм друга работа  Heart Eyes Party

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Не, че е много важно, но "аз не мога да се сдържа" (както се казваше в една реклама Mr. Green) и влизам да си похваля Ботегите! Преди малко си ги получих. И класическата и Еau Legere (и двете, дядо Попе, защото съм лакомо д*). Безумно съм влюбена! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Уникален парфюм, умопомрачително красив!!! Благодаря ви момичета, че по ваши описания, си ги взех на сляпо и не само не сбърках, ами съм толкова щастливааа... newsm68

Честити!:-) Пазаруваш на едро ти ! И аз чакам отзиви за Лежерния, защото съм голям фен  на първообраза, направи и съпоставка с аметистовата кожа-много пъти съм чела съпоставки, но още една няма да навреди.  Hug

# 178
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 511
BBeLLa,честити да са ти Ботегите Heart Eyes Аз познавам класическата,другата-не-каква е разликата,как ги усещаш Thinking

Еau Legere е по-лек, летен вариант. Приказен! Heart Eyes

# 179
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ще се купува,значи ooooh! Wink Благодаря ти Hug

Общи условия

Активация на акаунт