Парфюмни размисли и страсти - 176

  • 50 734
  • 667
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 5 658
Да ви попитам,някой познава ли този парфюм? Помирисвам,че ще е труден за носене,но много ме привлича  Crazy
http://www.fragrantica.com/perfume/Juicy-Couture/Dirty-English-for-Men-2701.html
На мен много ми харесва, наситен, дървесно-кожено-мусков аромат. За съжаление ММ не носи такива парфюми. Аз бих го носила с удоволствие обаче  Mr. Green
Единствен недостатък - както е плътен и наситен, така и бързо изчезва - загадка Simple Smile

# 151
  • Мнения: 31 326
Да не е много траен и се свършва по-бързо, защото търпи подновявания. В началото като е много силен е страхотно секси, защото ми мирише освен на кожа и на топъл алкохол, като ром примерно. Шишето също е много хубаво.

# 152
  • Мнения: 17 546
 Shocked Извинете, за един и същи парфюм ли говорим?
Аз говоря за този
http://store.picbg.net/pubpic/EA/C6/c29a71ae9d2deac6.jpg
http://store.picbg.net/pubpic/84/0A/196c4f3d96dc840a.jpg
В този парфюм няма кожа, няма алкохол, нито ром, не е плътен, нито силен, нито наситен. Не е дървесен или мусков, а мирише на семена от моркови и майорана. Rolling Eyes
Купуван е във Вашингтон, така че не мисля, че евентуално предположение, че е менте, е актуално.

# 153
  • София
  • Мнения: 5 658
Да, за същия говоря и аз Simple Smile
Не знам чий нос подушва по-вярно, но погледнах отзивите и сравненията във фрагрантика сега - оприличават го на други парфюми с тамян, ром, канела, амбър, описват го като топъл, наситен, излъчващ, леко ретро. Което изобщо не ми звучи като поръска за пица Simple Smile

# 154
  • Мнения: 17 546
Странно, макар да съм чела и тези отзиви, и други отзиви за други парфюми, които са диаметрално противоположни на моите възприятия, аз все пак усещам аромата така, както го описвам. Thinking Втората бутилка е това и мирише точно като първата, която пък купих от Фрагрансдайрект, и е пак същата "поръска за пица". А аз определено вярвам на собствения си нос, защото никога до сега не ме е подвеждал относно съставките на парфюма, които в случая на показаните за Dirty English, усещам в обратен ред по интензивност. Та даже кожа никак не усещам, а сега в изчезващия вече край на аромата от пръснатото има някакъв блед намек за oud. Усещам всякакви миризми отчетливо и кристално ясно, не ми се обърква обонянието след подушване на три парфюма и след тях всички не ми миришат еднакво. Ама знам ли... Но просто разликата в усещанията е огромна.
 *Pippi*, мога да ти предоставя тези последни капки да пръснеш и да прецениш на какво мирише, и кое от представите за аромата на  Dirty English важи за теб.

Гледам, че и някои рускини в руския сайт го намират за прост както мен. Примерно: "Неброский, не запоминающийся парфюм, у которого пузырёк лучше чем запах."

# 155
  • при морето
  • Мнения: 911
Здравейте!
Ще ми е интересно някой ползвал ли е вече това:
http://www.parfumi-shop.net/bg/ezine/show/prada-candy-l-eau-2013-g-.php
По-слаб и по-различен ли е от първия/в см. на по-добър примерно/

Интересува ме и Desire by Dolce & Gabbana
Blagodarq predwaritelno!  bouquet
 
Ще съм адски благодарна и на линк с отзиви за  Elie Saab Praynig

# 156
  • Мнения: 7 420
..........
 
Ще съм адски благодарна и на линк с отзиви за  Elie Saab Praynig
    http://www.fragrantica.com/perfume/Elie-Saab/Le-Parfum-12258.html  Избери си език отляво на страницата .  Peace

# 157
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Winter fairy , ако си прочела последните страници, ще видиш колко са различни обонянията на хората за един и същ парфюм. Ели Сааб го пробвах все на блотери ми харесваше. Миналият месец си го купих най-накрая. Емииии, не ми харесва. Начесах си крастата и сега си го пръскам, защото пари съм дала. Много ми простее на мен, нищо инересно не виждам в него. Така че ако има къде, пробвай. Малко по-добре усещам Ботегата, но както споделих преди и той не УАУ за мен. Парфюмите които си нося с удоволствие засега са Диор Адикт и Съншъс ноар(страшно любим). Проба трябва задължително, особенно за скъпите парфюми.
Преди година харесах много Чергито на СЛ, но вече почти не го помня, а ми се иска нещо ново.

# 158
  • Мнения: 77
Много благодаря на всички дами за отзивите,явно е до кожа,може би ще го прибавя към списъка.  Hug
Бижуbouquet

# 159
  • София
  • Мнения: 5 570
Прада Кенди и на мен не ми харесва. Може би не съм му дала шанс, тъй като съм го пробвала 2 пъти само, но и двата не ми хареса...

Парфюмът на Джуси, който обсъждате - не го познавам.

На Ботегата според мен вече й става студено. Настроението ми завива към Шалимарско.  Grinning  ММ се наслаждава на ТВ. И на мен ми се иска да го поразнося, но сигурно ще го направя в някой ден от уикенда, тъй като имам чувството, че ще ми дойде твърде интензивен за цял ден в офиса.  Simple Smile

# 160
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
На този студ повечето ми парфюми се губят Confused Може би само репликата на Табако Ванил се усеща Wink
Не знам как ще се държи Ботегата в по-голям студ,но ако казвате,че й е студено Wink,ще оставя покупката за ранна пролет,а сега ще заложа на Инсоленс или Л'инстант меджик Peace

# 161
  • Бургас
  • Мнения: 1 352
Candy Prada някак си не успя да ме впечатли .
Днес съм с Coco Noir ами  Heart Eyes , не обичам пачули, но то мен да  Grinning . Колкото и да го избягвах то ме преследва .
Интересувам се имали запозна ти с тези версии на YSL Parisennie L´Extreme и Yves Saint Laurent Parisienne L´Essentiel .
Понеже имах само YSL Parisennie , любим ми е, останали са две пръски и си ги пазя  Crazy
и се чудя кой от двата горе да поръчам за разнообразие
Не ми харесва как са вдигнали цената на YSL Parisennie  Crossing Arms

# 162
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
На Ботегата според мен вече й става студено. Настроението ми завива към Шалимарско.  Grinning  ММ се наслаждава на ТВ. И на мен ми се иска да го поразнося, но сигурно ще го направя в някой ден от уикенда, тъй като имам чувството, че ще ми дойде твърде интензивен за цял ден в офиса.  Simple Smile

Ииих, моята Ботега докато пристигне, съвсем няма да е за нея, а? Rolling Eyes

# 163
  • Мнения: 17 546
Не знам как ще се държи Ботегата в по-голям студ,но ако казвате,че й е студено Wink,ще оставя покупката за ранна пролет,а сега ще заложа на Инсоленс или Л'инстант меджик Peace
И аз мисля, че ще и е студено на БВ, обаче навън, но като влезеш на топло ще се разгърне, защото тя си е там всъщност. Инсоленс едп също е различен от топлото време.

# 164
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676

За сметка на това към обяд пръснах три пъти от една отливка, която много ме зарадва - Songe d'un Bois d'Ete на Guerlain. ММ се прибра току-що и вещо отбеляза, че из стаите се носи шлейф. Кадифен, гъст, сладък но по неядивен начин, мирише на смирна, уд, дърво и кардамон. Изключително удовлетворителен, даже в повече.

idomeneus, kak можа да го напишеш това?!  Hug Звучи мой, та мой, отвсякъде.
Пак ще се обикаля из бутиците в чужбина.
А който не може реално, ето линк за една виртуална разходка в новия магазин на Герлен. Почва около 1:50-та минута.

http://www.youtube.com/watch?v=0F54gZnew1s
А какъв адрес само са си намерили, Шанз Елизе 68 Mr. Green Mr. Green


Атти, винаги успяваш да предложиш нещо различно, интересно и провокативно.
Нямаш изчерпване.   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт