Парфюмни размисли и страсти - 176

  • 50 756
  • 667
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 8 472
Новият е, Ати. Жалко че не го познаваш. Grinning

# 136
  • София
  • Мнения: 849
Не смогвам да ви изчета тези дни, пък за писане да не говорим - голяма лудница предколедно, както обикновено ooooh! Дали заради това или по принцип ме е обзел парфюмен мързел, но за момента нищо не планирам. Имам едно-две-три-пет неща, които рано или късно ще купя, но нищо не ми е спешно и неотложно. Нося си наличните с кеф. А и по принцип май повече купувам спонтанно отколкото да планирам. Понякога се оказва, че от много чакане нещо е спряло да ми носи същото хубаво усещане  Confused

# 137
  • Мнения: 807
Здравейте,

търся Chanel Coco Noir - никъде го няма, търсих и в Beauty zone, и в Douglas, но без успех.

Имате ли други идеи за магазини, където мога да погледна? Без значение колко мл.

# 138
  • Мнения: 8 472
Сефора, Прити шоп.

# 139
  • Мнения: 7 421
Здравейте,

търся Chanel Coco Noir - никъде го няма, търсих и в Beauty zone, и в Douglas, но без успех.

Имате ли други идеи за магазини, където мога да погледна? Без значение колко мл.
  Видях го скоро  в една от парфюмериите на Янко Сакъзов . С/у парка Заимов .  Peace

# 140
  • Мнения: 2 447
Прада Кенди е доста изненадващ аромат. Доста време го подминавах, заради битулката. Не харесвам цикламено розово. Едва след отзивите на idomeneus се запознах с него и бях много приятно изненадана. Вкусен карамел с подложка на чувствен муск. Моментално се сдобих с 80мл и почти съм го изпръскала с кеф. Може би няма да повторя, но определено не съжалявам и за придобиването му. Тих и стоящ близо до човека, който го носи, но пък такъв релакс е.... лесен за носене.

# 141
  • Мнения: 31 372
Само на мен този парфюм Кенди не ми харесва! Слабо казано е дори не ми харесва.

# 142
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
Ето един нагледен пример: докато си планирам една Магнолия Нобиле и едно Джелсомино Нобиле, най-изненадващо за мен дори, се сдобивам с една Samsara Shine Guerlain. Mr. Green

# 143
  • Мнения: 812
Здравейте,

търся Chanel Coco Noir - никъде го няма, търсих и в Beauty zone, и в Douglas, но без успех.

Имате ли други идеи за магазини, където мога да погледна? Без значение колко мл.
предлагам го в размените/извинете за спама/.

# 144
  • Мнения: 77
Да ви попитам,някой познава ли този парфюм? Помирисвам,че ще е труден за носене,но много ме привлича  Crazy
http://www.fragrantica.com/perfume/Juicy-Couture/Dirty-English-for-Men-2701.html

# 145
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 514
Да ви попитам,някой познава ли този парфюм? Помирисвам,че ще е труден за носене,но много ме привлича  Crazy
http://www.fragrantica.com/perfume/Juicy-Couture/Dirty-English-for-Men-2701.html

Ре (Рени) да излезе пред строя и да докладва. Тя го имаше. Peace

# 146
  • Мнения: 17 546
Да ви попитам,някой познава ли този парфюм? Помирисвам,че ще е труден за носене,но много ме привлича  Crazy
http://www.fragrantica.com/perfume/Juicy-Couture/Dirty-English-for-Men-2701.html
Мъжът ми изпръска една голяма бутилка ей така между другото. Купих го някога след много похвали тук в темата. За мен е толкова безличен и никакъв, че ако бях имала възможността да го пробвам предварително, никога нямаше да го купя. Нито ми е мъжествен, нито секси, нито нищо от това, което се изписа за него. Труден? Труден от гледна точка на това, че е безличен и трудно бих го носила аз(ако бях мъж) с всичките, лично мои си претенции към собствените ми парфюми.

# 147
  • Мнения: 77
Да ви попитам,някой познава ли този парфюм? Помирисвам,че ще е труден за носене,но много ме привлича  Crazy
http://www.fragrantica.com/perfume/Juicy-Couture/Dirty-English-for-Men-2701.html
Мъжът ми изпръска една голяма бутилка ей така между другото. Купих го някога след много похвали тук в темата. За мен е толкова безличен и никакъв, че ако бях имала възможността да го пробвам предварително, никога нямаше да го купя. Нито ми е мъжествен, нито секси, нито нищо от това, което се изписа за него. Труден? Труден от гледна точка на това, че е безличен и трудно бих го носила аз(ако бях мъж) с всичките, лично мои си претенции към собствените ми парфюми.

Благодаря за мнението,не очаквах,предвид повечето коментари,които изчетох във фрагрантика... newsm78


# 148
  • Мнения: 31 372
Да ви попитам,някой познава ли този парфюм? Помирисвам,че ще е труден за носене,но много ме привлича  Crazy
http://www.fragrantica.com/perfume/Juicy-Couture/Dirty-English-for-Men-2701.html
Не е труден и е много хубав. И аз и мъжа ми сме му големи фенове. Всъщност за мен това е единствения хубав парфюм на Джуси, защото дамските са много зле.

# 149
  • Мнения: 17 546
Даже се сетих, че открих на сина ми в багажа като се върна от чужбина преди два месеца една бутилка ЕДТ, която имаше един пръст на дъното и току що пръснах от последните останали капки. И отново казвам същото. Някаква мерудия има, зелена, като копър, като дивисил, нещо такова. С една леееко сладникава подложка отдолу. Няма кожа, нама oud. Ветивер сякаш с пръски от сока на мандаринена кора. И основно наистина се усещат тези Carrot Seeds и да, сега виждам - майорана. Слагам в пица и спагети тази подправка, и тя е силно осезаема. Общо взето - чорбуляк от треволяк, бляк! Sick

Общи условия

Активация на акаунт