Да се оплачем...

  • 7 256 653
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 20 175
  • ГО
  • Мнения: 3 955
След толкова тежка алергична реакция, да забравят в близкия месец за захранване.
На организмът му е нужен месец, за да се изчисти от алергена.
Да му дава ХА мляко и да го наблюдава.

# 20 176
  • Мнения: X
Боже, добре че сте запазили самообладание. През лятото сестра ми припадна и от стрес забравих телефона на Спешна помощ, а ръцете ми така се разтрепериха, че не можех да държа телефона. Дано бързо се оправя бебенцето и ужаса да не се повтаря!

# 20 177
  • Мнения: 4 292
И аз съчувствам за бебето. Дано всичко да е наред и без повече такива стресове.

# 20 178
  • Мнения: 613
Подкрепям мнението за спиране на захранването поне 1 месец. Не изключвайте като виновник картофа. Моето дете също направи алергична реакция от картоф . Беше се обринал зверски по лицето...

# 20 179
  • София
  • Мнения: 16 025
Оплаквам се от цените на зарзавата  ooooh! Миналата седмица килограм тиквички бяха 4.99лв.Днес отивам цената е 5.99лв.  #Crazy  Това нормално ли е?Те какво да не качват цените всеки ден с около 0.27лв. А морковите преди НГ бяха на левче сега на Плод-Зеленчука са 1.70лв. Очаквам скоро и хляба да го напраят на 2лв.  #2gunfire

Нормално -  не им е сезона. А и не ми се мисли с какви химии са отгледани.
Баба ти все тиквички е яла през януари.

# 20 180
  • Мнения: 14 830
Аз си мисля че алергията не е станала от картофа.Картофа даже се препоръчва като една от основните храни при алергии, а и хранителните алергии не са толова тежки и драматични както Уинд е описала.Мисля , че по скоро е от лекарството което е давано на детето.Но също съм на мнение да се изчака със захранването.

# 20 181
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 048
оплаквам се от несъобразителни хора, родители и учители.

бяхме на концерт във филхармонията.
заедно с няколко класа ученици и доста деца на възраст до 3 години Confused

беше нещо средно между цирк и бойна арена.
 Tired

# 20 182
  • Мнения: 4 864
оплаквам се от несъобразителни хора, родители и учители.

бяхме на концерт във филхармонията.
заедно с няколко класа ученици и доста деца на възраст до 3 години Confused

беше нещо средно между цирк и бойна арена.
 Tired

За жалост тези концерти са все по-малко посещаеми и за това са принудени да търпят и такава публика Sad

# 20 183
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 048
жалко  Confused

# 20 184
  • Мнения: 7 325
Трябва да купувам учебници за вторият триместър. Септември дадох 100€, сега трябва да извадя около 50, след 3 месеца още толкова. Излиза, че учебниците на 5 год. ми дъщеря са по-скъпи от тези на 18 год. и брат. Не ми се мисли този септември като тръгне в първи клас.

# 20 185
  • Мнения: 1 700
Аз си мисля че алергията не е станала от картофа.Картофа даже се препоръчва като една от основните храни при алергии, а и хранителните алергии не са толова тежки и драматични както Уинд е описала.Мисля , че по скоро е от лекарството което е давано на детето.Но също съм на мнение да се изчака със захранването.

Моя син при захранването получи алергия точно от картофа  Tired Тогава само сварих картофите и ги намачках не съм слагала нищо даже и карма не съм слагала.Алергията се прояви на 48 час.Беше целият в пъпки и с отоци на лицето.Педи ни каза да спрем за 2 седмици само на кърма и АМ.Изписани Калциев Глюконат и Вентолин ако има задух.Трудно мина алергията местеше по-цялото тяло и стигна до колената.Всеки месец пробвах да слагам картоф в пюрето,но пак се изриваше.Чак на 4 месец след захранването премина изцяло.Сега си хапва картофи е не му е най-любимият зеленчук.Не смея да му направя картофено пюре,да не вземе пак да ме наплюе с него  ooooh! Съжалявам че я послушах да захраня първо с картоф,но тя ме разубеди да не е с тиква,за да не свиква със сладкият  вкус.Иначе ме предупреди че може да има реакция от картофа и  ако има до 3 дена да ида.От патило ви съветвам не захранвайте с картоф!

# 20 186
  • Мнения: 4 292
Ако ще прави реакция от картоф, няма значение дали е първата храна, все ще направи. Като цяло е един от най-хипоалергенните зеленчуци.

# 20 187
  • Мнения: 1 700
Ако ще прави реакция от картоф, няма значение дали е първата храна, все ще направи. Като цяло е един от най-хипоалергенните зеленчуци.
Хипо или не пак е алерген.Ние сме от рядките случай с алергия от картоф(то да беше само от това и  ябълка,краве масло,пшеничен грис...  ooooh! ) на други мой познати децата им се обриваха от моркови,банани,киви,цитруси....

# 20 188
  • софия
  • Мнения: 25 458
оплаквам се от несъобразителни хора, родители и учители.

бяхме на концерт във филхармонията.
заедно с няколко класа ученици и доста деца на възраст до 3 години Confused

беше нещо средно между цирк и бойна арена.
 Tired

За жалост тези концерти са все по-малко посещаеми и за това са принудени да търпят и такава публика Sad
Не мисля, че са по-малко посещаеми. Билетите са разпродадени отдавна, а и са насочени към детска публика. Проблемът е, че водейки децата на "детски" класически концерт, водачите им приемат за нормално да не възпитат децата как да се държат. Една баба след забележка от един мъж започна жлъчно и злобно да му отговаря, че това било детски концерт и ако искал тишина да ходел на другите концерти Crazy Нито забележка се прави на децата, че не се говори, камо ли високо, нито нищо. Да се изведе детето, защото не му е интересно дори и не им минава през ум.
Вчера и аз щях да се оплаквам. Днес мисля да пиша до Филхармонията. Има концерти, които протичат нормално, но вчерашният беше малка вакханалия. Евала на музикантите, че издържаха, а не си хвърлиха инструментите. Как чуваха какво свирят не знам. Като искат децата им да си говорят и играят да ги заведат на сладкарница или клуб, а не на концерт.

# 20 189
  • Мнения: 4 864
Не мисля, че са по-малко посещаеми. Билетите са разпродадени отдавна, а и са насочени към детска публика. Проблемът е, че водейки децата на "детски" класически концерт, водачите им приемат за нормално да не възпитат децата как да се държат. Една баба след забележка от един мъж започна жлъчно и злобно да му отговаря, че това било детски концерт и ако искал тишина да ходел на другите концерти Crazy Нито забележка се прави на децата, че не се говори, камо ли високо, нито нищо. Да се изведе детето, защото не му

Не съм разбрала, че е насочено към детската аудитория, извинявам се. Радвам се да чуя, че билетите се продават бързо и рано и е търсено още като събитие. Защото аз много с енатъжих когато отидохме на театър с мъжът ми и бяхме едни от най-младите ( а не сме първа младост). Просто децата са другаде. Приоритетите са други.

Общи условия

Активация на акаунт