Революция Z: Сезон 3 през 2014 тема 3

  • 77 032
  • 643
  •   1
Отговори
# 630
  • София
  • Мнения: 11 481
Тук доколкото знам хора от продукцията няма, така че не знам към кой са насочени тези два въпроса и то така напористо.
Напористо ли? Не, какво да правя, че съм учил препинателни знаци (за под прикритие томове се изписаха:))
Знам,че няма хора, но предполагам, че някъде е писано по преса/ говорено по ТВ, и се надявах някой да ни зарадва: ))

Така че - айде не с рогата напред... Mr. Green

# 631
  • Мнения: 86
http://life.dir.bg/news.php?id=18771669&nt=5

Пети сезон на ”Революция Z” без Ани и Тино

Снимките по тях започват до 1-2 месеца, когато времето се затопли. bTV ще започне да го излъчва евентуално през есента. Самите актьори вече са получили сценарий за сериите.

# 632
  • Berlin
  • Мнения: 11 272
Еее, жалко. Тино и Ани си бяха всъщност Революцията. Пак ще го гледаме, де, дано запазят тийн усещането. Или вече ще има студентски неволи. Grinning

# 633
  • Мнения: 9
Бях прочел някъде че Джули и Никола ще участват, но само в сериала, групата ще си е пак от Мона, Иван, Иван и Христо.. Честно казано на мен Мона не ми допада как изпълнява песните, скоро имаха таен концерт но го изтървах във интернет някой който го има записан и как ви се стори новото им парче "Без вина" ?

# 634
  • Berlin
  • Мнения: 11 272
Аз спечелих покана, но не можах да отида...  Confused След това не съм се интересувала вече от групата.

# 635
  • Мнения: 9
Аз спечелих покана, но не можах да отида...  Confused След това не съм се интересувала вече от групата.

ЕБАВАШ СЕ НАЛИ ?  Grinning Grinning Grinning

# 636
  • Berlin
  • Мнения: 11 272
Не, сериозна съм. Simple Smile

# 637
  • Мнения: 13
Знам, че не е писано от дълго време в тази тема, но понеже не намерих отговор на въпроса си - някой знае ли кок се казва песента, която Ани пее в сезон 1 епизод 9 на улицата (не "Аз искам", а тази, която е на английски).

# 638
  • Berlin
  • Мнения: 11 272
Брей, поозорих се.  Grinning https://www.youtube.com/watch?v=zZeRwuN68VQ

# 639
  • Мнения: 13
Някой знае ли откъде мога да си изтегля 3 и 4 сезон на сериала?(ако може някой да ми прати линк на лс)

# 640
  • Мнения: 13
Мога ли да чуя някъде песента "Без вина" на групата, разбрах, че са я пели на тайния си концерт 2015?

# 641
  • София
  • Мнения: 11 481
Я нямаше ли да има още един, пети сезон?

# 642
  • Мнения: 3 964
Няма 5 сезон

# 643
  • Мнения: 13
Някой знае ли дали тайния концерт го има качен някъде?

Общи условия

Активация на акаунт