Пейпал - помощ - 10-та тема

  • 59 971
  • 751
  •   1
Отговори
# 630
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Сега и аз с моя проблем.
Изчезна ми картата от Пейпал  акаунта.
Пише Вие имате 0 карти.
Опитвам се да я закача и я отхвърля.
Естествено Пейпал е вързан за ибей и все едно сега нямам нищо.

1.На чужд човек мога ли да вържа карта към моя акаунт или трябва да вадя нова карта?


И това
Log in to your PayPal account.
    Click Profile near the top of the page.
    Click My money.
    Click Update beside Credit and debit cards.
    Click Edit next to the card you want to make your primary card.
    Select Make primary card under Edit credit card information.


Click My money. аз го нямам

Последна редакция: нд, 19 окт 2014, 23:54 от Desi_2

# 631
  • Мнения: 1 162
Desi_2

Деси, аз порових се в инета - и други хора имали са този проблем...
https://www.paypal-community.com/t5/Adding-and-withdrawing-money … le.language=en-gb

https://www.paypal-community.com/t5/PayPal-Extras-MasterCard-Arc … ofile.language=en

 Доколкото разбрах, това може да бъде системна грешка. Първо свържи се с хелпа, преди отговора им нищо недей да правиш. И провери пак акаунта си, може би картата ти взела и се появила.

 Друг вариант - картата е изтекла

# 632
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
До 2016 е ,днес звънях в банката няма проблем с нея.На кой имейл им пишете ?

# 633
  • Мнения: 1 162
До 2016 е ,днес звънях в банката няма проблем с нея.На кой имейл им пишете ?

 Влез в акаунта си, там горе вдясно избираш Help, оттам вдясно Contact PayPal - Email us

# 634
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
До 2016 е ,днес звънях в банката няма проблем с нея.На кой имейл им пишете ?

 Влез в акаунта си, там горе вдясно избираш Help, оттам вдясно Contact PayPal - Email us
  bouquet

# 635
  • Мнения: 217
Момичета получих две писма от ПП едното е същото като на Moharet от service@paypal.com.au/обсъждано на предната страница , другото е за
 New, your return shipping can be refunded
    
One less thing to worry about.

Your return costs refunded.

Now when you shop online with PayPal, your return shipping costs can be refunded if you change your mind. You don't have to worry anymore. Valid also on international purchases. To benefit from this new service* for your next purchase, activate it now in one single click.
Това дали също е менте или е истинско...започва с имената ми, от  <paypal@e.paypal.com> е newsm78 Не искам да почвам да цъкам и да активирам ако и то е спам нвякакъв Hug Благодаря  bouquet

# 636
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
При мен се оказа технически проблем.

# 637
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Моля за помощ - на 14,10 направих поръчка към Асда платена с Пейпал,статуса е все още Пендинг,поръчката не е обработена и изпратена,парите са блокирани по картата.Писах на сайта - никакъв отговор,предполагам няма да изтеглят парите и след време ще ги отблокират сами,нещата отдавна не са налични вече в сайта  newsm78

# 638
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
100% менте са тези мейли!
Днес получих същият мейл и понеже си спомням че преди време бяхте писали че е разпращан спам веднага влязох да ви питам, но вече сте отговорили. Пратих им го на мейла който сте посочили. Мерси!

# 639
  • Мнения: 1 495
Здравейте, след верификация  на кода все още не са ми върнали таксата в картата , а пишеше, че до 24ч ще бъде върната. Някой има ли идея защо?

# 640
  • Мнения: 5 790
Няма да ви върнат нищо в картата.
1.50 евро ще се появят в баланса ви в Пейпал.

# 641
  • Мнения: 1 495
Няма да ви върнат нищо в картата.
1.50 евро ще се появят в баланса ви в Пейпал.
Мерси.

# 642
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
И аз имам проблем с едната карта - изчезна ми от пейпал системата,когато опитам да я вкарам наново ми показва: This card has been disabled for entry into the PayPal system. Please add a different card

 newsm78 Някой писа ли им,какъв е проблемът ?

# 643
  • Мнения: 790
Здравейте,

Използвам ПП от около 12 г., но винаги до сега с американски карти и сметки, за това не съм на ясно как става тук в България, затова моля ако някой се е сблъсквал с това, да ми даде информация. Ако имам баланс в ПП (може да са върнати пари от кофти покупка, или полуцхени пари от продаден продукт, или просто пари заредени от банковата сметка) мога ли по някакъв начин да ги изтегля в кредитната/дебитната си карта за да ги ползвам на друго място, а не чрез интернет и ПП?

 Hug

# 644
  • Мнения: 1 162
morgana07

 На тази страница по-нагоре обсъждан е точно този проблем. Пиши им!


БебОле

 Да, можеш да преведеш парите по сметката си. Обаче първо пейпал ще ти вземат 2 евро за всяка една транзакция. Второ - това ще бъде входящ валутен превод, провери в банката си дали имат такси за  подобни преводи и какви са те.

Общи условия

Активация на акаунт