БЪРЗИ КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 38 585
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
ЗА БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ, ЗА ТЕЗИ КОИТО НЕЩО ГИ ВЪЛНУВА, НО НЕ ИСКАТ НОВА ТЕМА
ЧАСТ 79


- Мразя твоите познати от Интернет!
- Но защо? Та ти даже не ги познаваш!
- Те изгориха вечерята, която ти готвеше...

Предишната тема


Питайте без да се притеснявате, но и споделяйте без да се притеснявате !

Не е нужно да знаем всичко! Важно е да знаем достатъчно, на точното място, в точния момент, по точния начин! Ако паметта все пак ни изневерява - тук има достатъчно дами и господа, които могат да допълнят нашите знания!

# 1
  • Мнения: 4 569
Идвааааам   animal037

# 2
  • София
  • Мнения: 5 605
Ихаааа, втора!  Mr. Green
Пак ще се мъча да пека тиква утре, ама искам да е със запечена и карамелизирана коричка, а не такава водниста и разпльокана. Как обясних само!

# 3
  • Мнения: 1 883
Мерси за рецептите за шницели. Направих по рецепта на пеп-4о.Само дето нямах време да замразя за час и ги правих по-малки.  Hug

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
Ихаааа, втора!  Mr. Green
Пак ще се мъча да пека тиква утре, ама искам да е със запечена и карамелизирана коричка, а не такава водниста и разпльокана. Как обясних само!
не слагай вода в тавата,а за да не залепне печи я на хартия...отгоре може да ръснеш захар за да се карамелизира,но това си зависи и от тиквата,ако е сладка си пуска достатъчно захар

# 5
  • Мнения: 6 723
vela, и аз не замразявах, пак станаха чудни.  Peace

Маме, благодаря за темата   bouquet , а подаръка е уау - прекрасен.  Hug

# 6
  • Мнения: 22 867

Маме, каква е тая почерпка, прекрасна е, не бих я пипнала!  bouquet  chef

# 7
  • Мнения: 9 109
Мерси за рецептите за шницели. Направих по рецепта на пеп-4о.Само дето нямах време да замразя за час и ги правих по-малки.  Hug

когато са по-малки (като кюфте ХХЛ) няма нужда от замразяване. АЗ замразявам, ззащото са големички, като 1/2 чиния.

Диде, чупвам си питка   bouquet

# 8
  • София
  • Мнения: 30 142
Ох, утре се захващам с щрудела на Doli, че имам банани в хладилника и ще изгният вече. После смятам да направя сладките със спрайт на Лабрекс и вишневия пай на Морена  Peace

Благодаря за темата   bouquet

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
банани не се държат в хладилник,почерняват и омекват много бързо

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Мишенце, я сподели, ще е полезно, с какви вишни се сдоби и от къде.

# 11
  • София
  • Мнения: 30 142
банани не се държат в хладилник,почерняват и омекват много бързо

Да, но в купата омекнаха, а снощи ги пъхнах в хладилника с надеждата да ги спася до утре  Rolling Eyes

Морена, една колежка ми сподели, че в Била имало някакви (подобни на замразените), но много бързо се отпускат на стайна Т и си стават като пресни. Утре ще пазарувам и ще споделя  Peace

Последна редакция: чт, 30 яну 2014, 22:16 от missence

# 12
  • Мнения: 567
Боровинки замразени съм виждала в драгалевското Фантастико /на Околовръстното/ в едни цилиндрични кутии, във витрината при сладоледите! Струваха около 7-8 лв. Ама това - миналата година. Хах - сега се усетих колко е актуално инфото, което дадох.  Mr. Green
Но тоя сладкиш на Морена ми е увиснал на врата и всеки ден се оглеждам в суперите /вчера търсих в Лидъл-няма/ за тез пусти боровинки! Някой ако някъде намери - да сподели.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
Диди, сладкишът е с вишни обаче. Simple Smile

# 14
  • София
  • Мнения: 5 605
Доли, мерси!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт