Партньор, който е лош събеседник - съвети

  • 19 944
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 317
Беше предвиден друг подарък, но по стечение на обстоятелствата в началото на март се наложи да поръчам. Сега защо ги бавят вече месец нямам идея, но и друг път съм поръчвал, така че съм спокоен.
Иначе се спряхме на това: http://www.p*******l.com/elephone-p8-smartphone-mtk6592-58-inch-fhd-screen-2gb-16gb-android-42-otg-black-p85588.html
В бяла и черна версия са, препоръча ми ги приятел, дано излезат читави  Wink

# 271
  • Мнения: 1 253
На мен ми се струва, че темата е повод за запознанство и заблудена самореклама. Сайтовете за запознанства вече сигурно не са на мода, а тук толкова много жени с широки интереси  Wink
Успех с новото гадже!

Нофелет,   bouquet

# 272
  • Мнения: 317
Може и за това да се използва, да.
Адмирирам, че правиш първата стъпка към Нофелет  Wink

# 273
  • Мнения: 6 624
 Joy Joy Joy Нофелет, май ти излезе късмета Wink

# 274
  • Мнения: 1 253
Глупости говорите, не съм сингъл и не си търся гадже, за разлика от автора.
А Нофелет има уважението ми не само от тази тема.

# 275
  • ❌❌❌
  • Мнения: 779
Joy Joy Joy Нофелет, май ти излезе късмета Wink

И аз така -  Mr. Green Mr. Green Mr. Green...

С'а вече може да се отпусне и да оплюе жена си без да играе театри. Ние ще го изслушаме, щото сме му (псевдо-)приятели. Flutter

Кинче, ама ако беше сингъл??? Party

# 276
  • Мнения: 405
До първата половина на мнението бях сигурен, че ще предложиш да се утешаваме взаимно  1dating Embarassed Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing Това в кръга на шегата  Mr. Green
наистина си е шега Laughing


Въпреки, че й обясних, че съм се постарал да я изненадам с шега, на която да се посмеем и че не целя да я накарам да се чувства глупаво, май тя точно така се почувства, но тя с и е оперирана от чувство за хумор така или иначе  Confused
това сериозно ли го казваш??? Би ли ми описал тогава това, което те привлече в началото към нея?
Киселя цяла вечер, както обикновено след работа, но то и като цяло нещата са охладнели от известно време. Изключение правят моментите след секс - тогава е най-милата и най-добрата, сякаш си е пила вълшебните хапчета, ама нещо не мога да поддържам темпото от 20 копулации седмично, за да и поддържам настроението добро. Mr. Green Впрочем, физическото ми влечение към нея е намаляло драстично от няколко месеца - не знам дали заради вкисването на отношенията ни или заради това, че тя се поддържа значително по-малко от преди. На фризьор стъпва два пъти годишно, грим не слага никакъв, по-рядко се епилира, предпочита вече по-практично облекло пред по-секси дрешките. Омърляви се значително, не знам защо, старая се да приемам някои от нещата, които не разбирам и не проумявам, но това е друга тема. .............
След някакво себеотдаване предполагам ще има някаква промяна, но аз няма да се чувствам добре. Не обичам да съм всеотдаен, а да държа някакъв баланс между себе си и отношенията си. Тя е доста отбран човек и не съм убеден, че може също да е всеотдайна към мен или поне, докато не си решим проблемите, а именно проблемите идват от различията между нас.
Себеотдаване или има или няма - какво е това "някакво себеотдаване"???  Значи все пак смяташ, че ще има промяна, но ще е в твой ущърб? Направи една жертва де, не е казано да си режеш ръцете, опитай, възможно е след това да има и възвратен ефект...
Според мен най-добре е да намериш смелост и да навлезеш в проблема очи в очи. Излезте на разходка в гората/планината, на излет някъде... отвори темата, кажи ѝ за страховете си (предполагам са такива), не е срамно да се "разгърнеш" психически пред партньора си, знам трудно е /личен опит/, какво мисли за вашата връзка, има ли нещо, което би искала да сподели с теб, ...лодката за да се движи напред иска две весла. Ако ти движиш сам едното весло нали си наясно, че ще се въртите в кръг. Трябва да постигнете някакъв синхрон, за да се "движи" връзката ви. Ако само ти се опитваш, няма да се получи, но доколко се опитваш, ще трябва да ѝ го кажеш, след като не си наясно дали скритите ти послания са разпознати правилно.  Аз съм сигурна, че и на нея не ѝ се нрави това положение, може би оставя на теб или има търпение. Ако ти наистина искаш да направиш нещо, за да спасиш връзката си, действай. Тук вече е ясно - който ти е дал съвет, или те е подстрекал/критикувал, го е направил. Иска се действие.
А що се отнася за външният ѝ вид, всичко е поправимо, я се погледни в огледалото - същият ли си , както, когато се запознахте?!  И аз моя съпруг го взех 75 кила, а сега е 95..., а аз съм си все 56. Mr. Green Така че промяна настъпва във всеки човек, просто ти не я забелязваш твоята. Naughty

По моят проблем - аз реших да взема нещата в свои ръце и да се "стегна" малко, да си покажа гривата и да открия стабилната почва под краката си, не ми е в характера да чакам някой друг да ми я предложи - може да закъснее или да се сети за това след 30ина години. Нямам това търпение Mr. Green Мисля че съм на прав път, поне засега! Joy

В крайна сметка ние сами си градим бъдещето! Wink

# 277
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
   Пак съм аз, думите ти звучат много мъдро!  Hug Дано авторът се вслуша в тях поне малко, но дълбоко се съмнявам...  Whistling

# 278
  • София
  • Мнения: 11 472
Много задълбочена психоанализа, колега  Laughing

Във футбола играеш дотолкова, доколкото съпреникът ти позволи
Ако наистина ти стискаше да седнеш пред един психоаналитик, сега със сигурност нямаше да си толкова изгубен. Но не ти стиска. Значително по-лесно е да разкажеш за проблемите си във форума. Може пък някое анонимно мнение изведнъж да ти даде такъв джокер, че връзката ти да цъфне и от утре пак да искаш да чукаш приятелката си. Може, имаш огромни шансове за успех... особено като гледаш на житейския си партньор като на футболен съперник. Направо си спечелил мача от съблекалните...

Виж Nofelet, по принцип пишеш страхотно. Тоя път обаче се спри. На принципа съм, че ако човек няма какво чаааааааак толкова да каже (очевидно конкретика, каквато търси автора), то не е нужно да е на сека манджа мерудия.

така, авторе, какво стана, какво се случи, какъв е напредъка?

# 279
  • Мнения: 317
Напредъкът е много добър. Наложи ми се да замина по бизнес за няколко месеца извън страната и явно от времето прекарано отделно са повлияли на взаимната равносметка и всички тези битовизми са минало. Сега нещата изглеждат много позитивни, нищо не стои помежду ни, забавляваме се доста повече от преди. Започнахме да разнообразяваме ежедневието си и това повлия и на комуникацията, която вече е задоволителна. Сякаш преди нещо стоеше помежду ни, но вече го няма и е на лице една пълноценна връзка. Тази тема също помогна, за което благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт