Риск печели, риск губи! надявам се да е на добро....

  • 2 460
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 856
оставете момичето да пробва! грешно - негрешно - той живота ще си го покаже...
така мисля и аз, стига да не е за сметка на децата

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, просто искам повече ВЯРА в теб САМАТА!
Толкова дълъг път си извървяла... и аз не знам утре дали с мъжа ми ще можем да гледаме двете деца - дори ако двамата работим... Даже не знам дали ще съм жива /моята приятелка почена на 23г/...
Просто остава ни да се борим. А аз съм сигурна, че ти ще се справиш! имаш си ангел хранител и съм сигурна, че и за напред ще е така.
Бъди смела.
Хубаво е, че му даваш шанс -само не му давай да те хване за гушата.
Вярвам ти на думите - щом казваш, че не е до помощта - не е нужно нищо да доказваш! А дори и да е иначе - то си е твое право! Никой не може да ти се бърка... аз просто искам да ти дам малко увереност в теб и утрешния ден
Целувки и горе главата... и леко чакане на отговора

# 17
  • Мнения: 4 458
А и спри да мислиш, че ще ти помогне - уви ако искаше - да го е сторил.
  202uu
на колко са ти децата - на 5 ли? е той 5 години къде беше...  newsm78

Ами тук идва и малкия спор в негова полза, което разбира се има малък принос в решението ми да пиша.
Той и идея си няма къде сме а до скоро нямаше и мой @ на който да ми пише. И точно заради това ме обвинява, че умишлено не му разрешавам контакт с децата, а видиш ли той така горещо ги обича и желае да им помага. Аз съм лошата която лишава любящия и онеправдан баща от контакт с децата му.

Сега вече няма оправдание!
Казала съм, че щом държи и иска да е баща няма проблем - да го прави, но и да си удържи на думата, че няма да ни притеснява (все още не знае къде сме).

Вече в съответствие на отговора му ще мисля как да постъпвам нататък.

Винаги мога и без него, доказала съм го и на най-невярващите като съм минала от ... дори без коравия хляб на масата за който споменава  catnadeen (с дни съм гладувала а децата ми са били на макарони) и съм стигнала до тук където съм, и най-малкото не мислим за храната и дрехите.....

Както казах и по-рано, да го видим сега като има зелена свтлина що за баща е и как ще се докаже - не пред мен а пред децата!

# 18
  • Мнения: 312
киара, аз пък мисля, че си постъпила правилно с писмото си до бившия. 


Ами тук идва и малкия спор в негова полза, което разбира се има малък принос в решението ми да пиша.
Той и идея си няма къде сме а до скоро нямаше и мой @ на който да ми пише. И точно заради това ме обвинява, че умишлено не му разрешавам контакт с децата, а видиш ли той така горещо ги обича и желае да им помага. Аз съм лошата която лишава любящия и онеправдан баща от контакт с децата му.


не знам цялата история, но като чета това си мисля, че има нещо гнило в тази работа... и се чудя дали е възможно бившият ти да се опитва да те накаже, следвайки неговата си логика. доколкото схващам, си избягала с децата доста далече - нещо, което очевидно трудно се преглъща от всеки мъж (имам предвид простичкия факт, че е бил напуснат, а не напуснал). и воден от потъпканото си достойнство, да иска да си отмъсти по някакъв начин - така че да те заболи. и вероятно е наясно, че единственото нещо, което би те смазало, това е да ти отнеме децата. та тези приказки за това колко ги обича и как ти го лишаваш неправомерно от родителските му права... ми намирисва на адвокатски съвет и съдебно дело (а може би аз съм прекалено параноидна)... не знам. но ти би могла да знаеш - познаваш си човека.
та в този ред на мисли смятам, че правилно си постъпила пращайки му въпросното писмо.

от мен- кураж и бъди внимателна!

# 19
  • Мнения: 1 559
И според мен има нещо гнило в цялата работа...Добре ,ти как мислиш че ще стане това,само да дава пари,а да не вижда децата...???Изключено е според мен.Много внимвай и не изглупявай точно сега...защото разбере ли къде сте,сигурна съм,че ще иска да те съсипе.

# 20
  • Мнения: 4 458
Ами искал да се чува с децата и да знае, че са добре Sunglasses
Поне това е обяснението което е дал на майка ми.
Бил добронамерен и не искал да създава проблеми, но нали заради децата бил живял и работел и.... бил грешен, признава си го. Признавал, че много ме е наранил и убидил навремето и че не е бил прав, но бил се променил и осъзнал, че няма друго семейство освен нас и искал да ни помага с каквото може  Rolling Eyes

За протокола, още не е отговорил  Mr. Green
Май му е по-интересно само да настоява за правата си и сега изведнъж като капитулирах и му дадох това което иска вече не е заинтересован.  Whistling

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 22:36 от kiara

# 21
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Стискам палци резултатът да е положителен Peace
Често си спомням за вас като отида в квартала.

Последна редакция: пн, 27 фев 2006, 23:00 от РЕНИ

# 22
  • Мнения: 312
киара, как вървят нещата при вас? новини от "любящия баща"???

# 23
  • Мнения: 4 458

"Любящия" баща май ни е разлюбил за сега smile3506

Иска ми се да мисля, че плана ми е проработил в моя полза, но не бързам да се радвам.

Общи условия

Активация на акаунт