Veet

  • 2 715
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
кажете доволнили сте от продуктите на виит и от кои по-точно,че сега съм си заплюла да си купувам,но първо искам мнения  bouquet

# 1
  • Мнения: 5 577
Тъкмо се скубах с ленти - имах всички видове.

Немога да кажа, че съм много доволна, с обикновена кола става по-добре.
Но пък вършат работа, определено скубят, зависи за коя част на тялото са.  Peace

А някой ако знае за кремовете да каже, мислех да си купя. Мислех и такава тема да пусна.

# 2
  • Мнения: 521
и аз питам по скоро за кремовете.не мога да се епилирам,защото не трая на болка Blushи затова прибягвам до тези продукти

п.п и аз в затвора влизам за този сладуран от подписа ти Вергилия Joy

# 3
  • Мнения: 5 370
АБСОЛЮТНО НЕДОВОЛНА! И ще кажа от какво конкретно.
Аз ползвам лентички за горна устна "СТРЕП"-един ден нямаше и се помамих от продавачката да взема ВИИТ. Еми какво да ти кажа-станах зелена по устата като извънземно, ама космите си бяха там. Пък после как се чистин-не е истина.
 Sick

# 4
  • Мнения: 521
ама на мен ми трябва за краката

# 5
  • Мнения: 4 629
Аз съм опитвала всичките им разновидности и от никои не съм доволна. Но аз имам много за махане  Embarassed Ама гледам има и други недоволни - значи повредата не е в моя телевизор  Mr. Green На мен най-добра работа ми върши епилатора

# 6
  • Мнения: 2 550
И аз не съм доволна. Ползвала съм кремчетата и спрейчета, обаче...с епилатор се чистя по-добре.

# 7
  • Мнения: 3 216
НЕ СЬМ ДОВОЛНА. още в началото като излязоха кремчетата за краката си купих и останах много разочарована.Нищо не махата при положение,че космите ми са малко и са тьнки.

# 8
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
кремовете на Виит ги ползвам от години за бикини зоната- доволна съм. краката с епилатор. за мустак- кола маска.
лентите не мога да ги ползвам нещо. и маркови съм си взимала и пак не са ми удобни.

# 9
  • Мнения: 7 186
Пробвала съм лентичките- пълен боклук, нищо не става. Confused

# 10
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мноооооого съм недоволна!!!
 newsm11 newsm11 newsm11

# 11
  • Мнения: 274
И от Стреп и от Veet не съм доволна изобщо. При мен не премахват  нищо...Някъде из мненията имаше нещо за болката...няма болка, те нищо не могат да  захванат...само  се оцапваш. Но има кърпички в тях, напоени  със специален  разтвор за почистване, поне. Но така, като ви чета, ми става ясно,  че някой  ги вади от кутиите, преди да сте ги купили... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 205
не ,не съм доволна то това май е поредния продуктс добра реклама ,високи цени а инъче едно няма нищо Close

# 13
  • Мнения: 1 017
Ползвала съм няколко продукта на Veet: кола маска  с една пластмасова туба с ролков накрайник, тънките лентички, депилатоарен крем и последно си купих ориенталска кола.
От нищо не бах доволна освен от ориенталската. Много е добра!

# 14
ползвала съм няколко продукта и от нищо не съм доволна!
а напоените с специален разтвор или каквото е там кърпички някой явно ми ги беше свил и какъв кошмар преживях, докато се почистя...
знаех си, че не са хубави, ама кой ме би по главата да си ги взема  ooooh!

# 15
  • Мнения: 1 259
Мноооооого съм недоволна!!!
 newsm11 newsm11 newsm11
И аз големи боклуци са!

# 16
  • Мнения: 2 663
Пробвала съм лентичките- пълен боклук, нищо не става. Confused

# 17
  • Мнения: 4 473

Боклук! Няма и да пробвам останалите продукти!

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Каква е тази ориенталска кола?
Нямам време за козметичка, не ми се бръмчи с епилатор, както правя обикновено...

# 19
  • Мнения: 992
Не, не съм доволна

# 20
  • Мнения: 8 505
И аз не съм доволна.Ползвала съм само лентичките,друго няма и да опитам.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Недоволна!
Преди 2-3г. беше ми се развалил епилатора, а за козметичка нямаше време. Купих си крема на Виит (розовия), тъкмо бяха излезли на пазара. Протърках се от натискане с шпатулката - подмишниците и краката, цяла седмица ми горя, но космите си бяха там. Накрая игра бръснача.

# 22
  • Мнения: 211
Интересно някой спомена за ориенталска кола. Бихте ли обяснили какво е това как и къде се продава и т.н. МОля ! Simple Smile А за виит и аз съм крайно недоволна. На всичкото отгоре са по-скъпи от това да идеш на козметик. А там е далеч по-лесно и бързо.Чао за сега!

# 23
  • Мнения: 390
Пробвала съм лентите за крака- пълен ужас Sick
Има една студена кола Кара,страшно евтина е -50ст и изключително ефикасна.
Аз поне, съм много доволна от нея.

# 24
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Има една студена кола Кара,страшно евтина е -50ст и изключително ефикасна.
Знам, че е обсъждано - да ме прощава авторката на темата за спама - как се процедира с нея?

# 25
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
Има една студена кола Кара,страшно евтина е -50ст и изключително ефикасна.
Знам, че е обсъждано - да ме прощава авторката на темата за спама - как се процедира с нея?
загряваш в топла вода тубичката, така че колата да  може да се маже/но не да тече/, след което мажеш на съответното място. Отгоре лепваш парченце стар плат /при мен поне най-лесно става с плат, а не с лентите в кутийката/, натискаш леко да залепне хубаво и дърпаш но не нагоре, а близо до кожата/надявам се, че разбра какво искам да кажа/.

# 26
  • Мнения: 521
мерси че ме отказахте от поредните боклуци иначе пак щях да олекна с 10 лж за глупости Joy

# 27
  • Мнения: 1 017


Ето това е ориенталската кола:)
Това е единственото, което ще си купувам пак на veet.

А тази българската в тубички е много ефикасна! И си е по на сметка да се купува тя в България, от колкото такива от по 10 лева.

# 28
  • Мнения: 390
Има една студена кола Кара,страшно евтина е -50ст и изключително ефикасна.
Знам, че е обсъждано - да ме прощава авторката на темата за спама - как се процедира с нея?
загряваш в топла вода тубичката, така че колата да  може да се маже/но не да тече/, след което мажеш на съответното място. Отгоре лепваш парченце стар плат /при мен поне най-лесно става с плат, а не с лентите в кутийката/, натискаш леко да залепне хубаво и дърпаш но не нагоре, а близо до кожата/надявам се, че разбра какво искам да кажа/.
ОТ тази в шишенцата не съм доволна, аз имах предвид тази, която е като пластина- отрязваш си с ножица колкото ти трябва и размачкваш с ръка, докато омекне- лепиш и дърпаш

# 29
  • София
  • Мнения: 1 621
Само лентите съм ползвала въобще не съм доволна. Crossing Arms Не почистват добре.

# 30
Времето, което отделяте за лентички, за студена кола, епилатор и т.н. е почти същото че си на козметик. Защо ли когато реша да пробвам някой различен продукт не се получева нищо. На мъжа ми сестра му има толкова черни, гъсти ,здрави косъмчета и се маца с кремче седи 15 мин измива с вода и хоп няма косъмчета, а при мен не е така . Явно нещо съм сбъркана, затова на козметик лягам и след 45 мин хоп махнала е всичко. Всек знае и решава за себе си на мен този начин ми е най-лесен и удобен. По темата съседката ми хвали крема на Дева.

# 31
  • Мнения: 1 153
Аз пък не съм доволна от стреп,почти нищо не маха #Cussing outа аз бях много обнадеждена,че като е скъп продукт ще е ефикасна,но не би Crossing Arms

# 32
  • Мнения: 803
Хич не съм доволна (що се касае за лентите) Naughty Исках да си махна космите от бикини-зоната, но единственият резултат беше, че самата смес остана по кожата ми, а косъмчета си седяха. Ползвала съм и кремовете - миризмата хич не ми понася, пък и от резултата не съм доволна; по-добра работа ми свърши бръснача Confused

# 33
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
изключително доволна Peace


ето я:



ползвам я вече може би 4 г и не си я сменям. по принцип джиткам с епилатора, но ако искам бързо епилиране с това ролковото ми отнема не повече от 20 мин. цели крака.
взимала съм да пробвам и студена кола, но ми е по-болезнено.
а с тази дори косъмчета с 3 мм дължина ми се захващат и не ме боли Laughing

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Какво е то? Цена? Как така ролка? Кола ли е или депилатоар?

# 35
  • Мнения: 46 511
Ползвала съм ленти за крака, за чувствителни места и спрей за депилация, всички до един- боклук. За другите им продукти нищо не мога да кажа, но не бих си купила да експериментирам.

# 36
  • Мнения: 5 299
Изключително доволна съм от лепенките Вийт. ПОлзвам ги 2-ра година(за почистване на космите над горната устна(демек мустаките Mr. Green)и тук таме все по лицето. Не знам как се скубете, и защо не сте доволни. Ако си купувате лентичките на бройка е нормално да ставате лепкави, защото те си имат специални кърпички за почистване. А за да не си останат космите непокътнати, трябва да се дръпне наистина рязко(чак и ти самата да се изненадаш) Laughing. Peace(това беше по-скоро към Сърдечко) Mr. Green

# 37
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами да, това е кOла. бухаш я в микровелето за 2,3 минути или на водна баня и си работиш. накрайника е рол-он и става много лесно. нанасяш  от течността по посока растежа на космите , взимаш си лентата, нагласяш си я върху колата , дърпаш рязко в обратна посока и воаля Simple Smile
бързо, лесно и ефектно.

цена-някъде около 6 евро е тук, 5 и кусур.
забелязала съм, че колкото по ми е топла кOлата по не ме боли дърпането.

# 38
  • Мнения: 289
 Черешка, ако се интересуваш от депилатоар, а не кола, аз съм много доволна от това



Ползвам го за бедра и ръце, когато нямам време за кола. Тъй като е под формата на мус, малко количество стига за голяма площ. Мажеш, седиш 10 мин и после с хавлия или гъба изтриваш в посока обратна на растежа. Мъжът ми също му е фен, само това признава за гениталната си област Grinning

# 39
  • Мнения: 280
                         ПРОТИВ           newsm11 newsm11 newsm11


Ползвала съм спрея за депилация - отврат. Още със самото нанасяне  започна да ми пари, изтърпях около 5/6 минути и го измих. Краката ми бяха ужасно зачервени и  космите си стояха. 

# 40
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Останах много изненадана от отрицателните мнения на всички, явно има някакъв проблем с качеството. Аз използвам Veet, пробвала съм почти всичко и съм много доволна. Истината е, че никога не съм си взимала от Бг, докато живеех там използвах българските и бях доволна.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 966
И на мен лентите на Виийт най ми харесват от всички други...

# 42
  • Мнения: 1 305
момичета направо ме объркахте, сега се чудя да си купя ли да пробвам и аз или не  newsm78
май ще си взема това на ролката после ще кажа как е

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 115
ползвала съм лентите им и не съм доволна

# 44
  • София
  • Мнения: 4 966
Дали се справяте добре или не-зависи и от начина по който ги дърпане и най вече доколко сте ги затоплили преди това...

# 45
  • В града на хумора...
  • Мнения: 605
присъединявам се напълно.....абсолютен боклук

# 46
  • Мнения: 5 299
Дали се справяте добре или не-зависи и от начина по който ги дърпане и най вече доколко сте ги затоплили преди това...
Iаз така мисля Peace

# 47
  • Мнения: 1 489
На мен също не ми харесват лентичките на veet.Особенно за крака.За мустак ползвам само на СТРЕП.

# 48
Страшно съм учудена-аз ползвам Veet от поне 15 години и съм си доволна-за кремовата говоря. Даже през лятото третирах и дъщерята, която е на 10 год., не е имала проблем с кожата нито с нищо.
Защо просто не опиташ, най-много да загубиш някой лев..

# 49
  • Мнения: 779
Пишете ме и мен към недоволните. Като гледах рекламата така се зарибих, че очаквах нещо страхотно , а то излезе пълен боклук. Ми то по добре да се бръсна  Confused .

# 50
  • София
  • Мнения: 8 280
НЕ СЬМ ДОВОЛНА. още в началото като излязоха кремчетата за краката си купих и останах много разочарована.Нищо не махата при положение,че космите ми са малко и са тьнки.
newsm10

# 51
  • Мнения: 46 511
Дали се справяте добре или не-зависи и от начина по който ги дърпане и най вече доколко сте ги затоплили преди това...

Аз се справям перфектно от доста години сама, с тубичките от 1 лв., не мисля, че с тези е по-сложно.
А от спрея, кожата ми изгоря и пареше, въпреки, че стоях по-малко от написаното време, а си представям, ако бях изчакала до края  ooooh!

# 52
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Не е по темата...но днес видях депилатоар на Арома.

# 53
  • Мнения: 870
По принцип ползвам епилатор но реших да пробвам лентите на Veet и беше ужасно, всичко залепна по мен после докато се изчистя...

# 54
  • Мнения: 1 305
 Crazy като гледам гледам май и аз ще пробвам пак с епилатора май  най сигурно

# 55
  • Мнения: 1 006
Ползвала съм кремоветв на Veet и ефекта беше нулев.

# 56
  • Мнения: 207
За моя голяма изненада - съм много доволна. Купих се спрей депилатоар. По-добър е от всички, които съм пробвала до момента, дори и от този на Виши.

Общи условия

Активация на акаунт