АВГУСТ чакам с нетърпение, да гушна нашето творение!

  • 31 686
  • 723
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 1 740
Количката е Jane Matrix 2 в 1, синя. Харесвам я много макар да ми се вижда тежко кошчето и не знам как ще го разнасям Simple Smile ама то всички са така. Днес ги сменях кошовете, регулирах височини, сгъвах, че да видя кое как е, че трябва да се свикне Simple Smile  Hug Hug Hug

# 166
  • Мнения: 609
fiona стана мноого лесно със салфетките и белтъка и добре, че го бях придвидила, защото боята ми беше отвратителна. Изобщо не ставаше цвят, някаква седефена, а друга нямах и тук не продават (майка ми я беше изпратила), ето ги:

Скрит текст:

Не съм се престаравала, защото се скапах от нерви с тази боя, да не говорим, че 60% ми се изпочупиха.  #Cussing out

# 167
  • Мнения: 2 653
Astined, честита количка! Да я ползвате със здраве!
Съни* , а бързо ли засъхва този белтък и разбит ли е? На мен обикновено ми се чупят повечето яйца и то всяка година. Изпробвала съм различни техники и не съумявам да ги докарам почти всички здрави. Затова им слагам разни ръкавчета или с шарени боички и им лепя разни пера и подобни, за да не личат пукнатините. А за красота съм си направила още преди години едни продухани яйца, боядисани с хубави цветове. Тях си ги вадя и ги слагам в панерчето на масата.

# 168
  • Мнения: 609
Astined честита количка и от мен!

fiona само разбърках малко с виличката белтъка, иначе и моите повече от половината се спукаха и мноого ме е яд. Незнам бързо ли съхнат.... бях готова преди два часа и вече са сухи...  newsm78

# 169
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Съни,хубави са ти яйцата.Как така не продават боя за яйца във Франция?Те също празнуват Великден.Тази година техния и нашия са на една дата

Последна редакция: чт, 17 апр 2014, 21:03 от Milena___

# 170
  • Мнения: 609
Миленка във Франция съм (още малко). Уж и тук празнуват Великден, но има само шоколадови зайци по магазините. Обиколила съм доста в търсене на боя и няма......  Crazy

# 171
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Съни,явно не намираш къде продават боя за яйца.Във френската тема пита ли?

# 172
  • Мнения: 609
Питала съм, само в 1 магазин има, който на мен ми е ужасно далече и то пак нямам гаранция, че точно в този ще има... момичетата ги правят с разни други бои или от бг им пращат.  Crazy

# 173
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
Е,те пък се излагат да нямат бои за яйца

# 174
  • София
  • Мнения: 2 164
Моята дъщеря очаква бебето с огромно нетърпение, но въпреки това е адски ревнива. Дразни се като се целунем с баща й, ако се хванем за ръце на улицата, прави сцени. Ревнува дори от котката като я погаля или й говоря мило. Просто не знам какво ще бъде с бебето...
За разхвърляне и подреждане на стая не ми говорете... Няколко пъти ме е докарвала до истерия! Освен разпилените дрехи навсякъде се въргалят и хартийки и листи, с които твори... просто полудявам. Не ми помага, изобщо! Три задължения има - да слага масата за вечеря, да прибира приборите, не съдовете, от съдомиялната и да си подрежда в гардероба изпраните дрехи. Нищо не прави. Нито заплахи, нито молби помагат.Като я помоля да си подреди стаята, след пет минути й става лошо... Уф!
Иначе и тя ще ходи на лагер и ще има РД преди да се роди бебето.

Астинед, честита количка!

Яйцата и козунаците съм ги оставила за събота, дано да станат сполучливи!

Весели празници, момичета! И спокойни!

# 175
  • Мнения: 159
Ах,тези деца ,ама как да им се сърдиш
Момичета благодаря за отговорите
Най-вероятно ще питам малкия кога точно да го запиша,дали около рождения му ден или около раждането на беба.Той вече е голям-смятам да се допитам до него
Питах го дали иска да купим подарък за бебето и той да му го подари живот и здраве като се роди.Той вика искам-даже ще го купим с моите пари и ще е играчка -животно или динозавър-изненада ме много.Усещам как малката ще бъде заобиколена от динозаври,дракони и змии Laughing Laughing Laughing
Лека вечер

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 19
Да се отчета и аз , днес бях на ЖК, всичко мина ок, мерки и теглилки , кръвното бетон 120/80  Simple Smile  , беболина продължава да е с 1 седмица напред, ехографа показа 25с и 2д  Simple Smile рита си танцува даже и в момента нещо купон си е заформила в корема ми  Laughing  Mr. Green .
Аз с яйца и курабийки няма да се занимавам , свекито днес ги е направила докато ние си бяхме в Пловдив на преглед, и дойдохме на готово  Mr. Green , утре -др ден и агънцето ще оправим и сме готови Simple Smile
Весел празник от мен за ввсички  Heart Eyes    bouquet   newsm76

# 177
  • Мнения: 1
И аз вчера ходих на ЖК и всичко е наред. Май много съм напълняла обаче... вече 13 кг отгоре  Embarassed  Лекарката ми обясняваше, че било нормално, защото съм била много слаба преди да забременея, ама... не знам. А не се храня повече от обикновено. Имах един период, в който не издържах без сладко, но той поотмина и сега се надявам да позабавя малко наддаването  Rolling Eyes

Относно яйцата с декопаж, аз днес пробвах и много добре ми се получи. Трябва с плоска четка за рисуване да се намаже първо яйцето, отгоре се слага салфетката и пак се минава с четката потопена в белтък   Wink

Весели празници!

# 178
  • Варна
  • Мнения: 64
Честито за хубавите резултати Simple Smile
И аз днеска боядисвох яйца с майка ми, и се чудим утре дали да месим козунаци на хлебопекарната или да си купим Simple Smile Вечерта към 5 часа тръгваме за София с ММ и майка му ще е подготвила яйца, ядене, козунаци Simple Smile Да използваме , че имат два дена и половина почивка    Mr. Green че при него няма великден няма празник Simple Smile Ама тази година така се падна, че почива, и ще използваме да си отидем до София. Да ви кажа честно момичета, така ни липсва апартамента в София, много ни е мил защото си го правихме двамата заедно, избирахме си мебели, обикаляхме постоянно по магазините Simple Smile Като се замисля, там ми е по уютно от апартамента в който съм живяла около 20 год. И ако стане работата да се върнем преди да родя, в София ще е супер, макар че майка ми няма да е наблизо да ми помага и нямам много приятели в София. Но поне ще си направим детската стая, ще си я обзаведем с всичко необходимо, а не както сме сега на квартира в която даже не знаем до кога ще сме. Айде стига съм ви занимавала с мойте проблеми.

Влязох да ви питам ( и леко се отплеснах хихихихи ) мислите ли да искате от израждащият ви лекар да не прерязва веднага пъпната връв. Аз от скоро чета за това в интернет и мисля, живот и здраве, ако е осъществимо при моето раждане да си го искам това.

И малко редакция, че много забравям... Виждал ли е някой тези шишета по магазините или в някой бг сайт http://m.toysrus.com/skava/static/product.html?type=TRU_product_ … 2Fwww.toysrus.com

Последна редакция: пт, 18 апр 2014, 00:59 от xxxyyy

# 179
  • Варна
  • Мнения: 4 924
Добро утро от мен!
Аз вчера си купих готови козунаци, а на Великден сме по гостита на роднини и там ще са яйцата.  Догодина за кеф на малчо ще боядисам с него Simple Smile
Честити хубави резултати!
xxxyyy, виждала съм розови, но не и с цветя. Защо не се свържеш с вносителя и да питаш, защото ми изглеждат като лимитирана серия.

Към мамите с "-" Rh: Ще правите ли превенция с Анти-Д имуноглобулин в 28г.с.?

Общи условия

Активация на акаунт