от каква възраст ролери?

  • 5 677
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 840
На дъщеря ми купихме ролери на 4 г. и 9 месеца. Бързо се научи да се пързаля. Пластмасови са. Струваха някъде към 30-35 лева. Доволна съм от качеството.

# 46
  • Мнения: 510
http://auction.bg/item.php?id=38602 -този линк го пусна Лекси - не зная какво стана по нататък,но tuti03 -пробвай там или както Лекси казва-Пазарът.Според мен повече от 30-40 лв за стари кънки е множко, а в Макс спорт са чудни кънките,но цената  определено - "не" Naughty
Лекси- същото момиченце е,познала си я  Wink , в събота не бях с нея, в неделя за малко,иначе като остана често надава див рев за мен,колкото  и странно да звучи за дете запознато с мястото,треньорите... тренировките са си тежки и си търси измъкване ,а понеже аз съм много недисциплинирана се надявам поне тя да бъде по-волева от мен и да не се отказва при всяка възможност,сама си го търсеше  Mr. Green разказвала съм историята затова, как се самозаписа на кънки Wink
Ако видиш светлокоса жена,която й подвиква "Бързо  при Цвети"-това съм аз,обади се(Цвети е треньорката), а твоята Цвети едва ли ще я позная там сред рояка деца,купувай й каска, да се разпознаваме  Laughing Laughing Laughing

# 47
  • София
  • Мнения: 7 242
Марч, наистина е чудесно момиченце Grinning. Първия път с приятелката ми колкото гледахме нашите патета, толкова и се възхищавахме на твоята. Цвети е с каска - оранжева и червено-черен скиорски екип. Но не знам дали ще ходим пак на Зимния. На моята определено повече й харесва в Славия. Меналата седмица обаче там имаше състезания и затова се озовахме в Зимния.
За ролерите не съм наддавала т.к. продавачът е от провинцията и транспортните разходи са още 8 лв. Пък и честно казано, предпочитам да видя това, което купувам. Все се каня да намина през някой ТСМ, но има време - ролерите са предвидени като подарък за Цветница Grinning

# 48
  • софия
  • Мнения: 181
На моя син купихме ролери като навърши 5г.,но съм виждала едни като летни кънки с 2 реда колелца-те стават и за 3 годишни.

# 49
  • Мнения: 510
Марч, наистина е чудесно момиченце Grinning. Първия път с приятелката ми колкото гледахме нашите патета, толкова и се възхищавахме на твоята. Цвети е с каска - оранжева и червено-черен скиорски екип. Но не знам дали ще ходим пак на Зимния. На моята определено повече й харесва в Славия. Меналата седмица обаче там имаше състезания и затова се озовахме в Зимния.
За ролерите не съм наддавала т.к. продавачът е от провинцията и транспортните разходи са още 8 лв. Пък и честно казано, предпочитам да видя това, което купувам. Все се каня да намина през някой ТСМ, но има време - ролерите са предвидени като подарък за Цветница Grinning

Видях едно момичеце с червена каска,сигурно е тя  newsm78


Мами,ако харесам някъде ролери втора ръка ще купувам и после ще ги пусна в продажби,а ще ви известявам тук   Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 7 242
Марч, оранжева, не червена Laughing Леко на "демоде" бие. Пързаляше се в групата от дясно на вашата, при баткото.
За ролерите съм сериозна - до 50 лв., хубави, по възможност с по-малко колелца, от №30 нагоре. Ако ми харесаш такива, вземам ги Grinning

# 51
  • Мнения: 510
Марч, оранжева, не червена Laughing Леко на "демоде" бие. Пързаляше се в групата от дясно на вашата, при баткото.
За ролерите съм сериозна - до 50 лв., хубави, по възможност с по-малко колелца, от №30 нагоре. Ако ми харесаш такива, вземам ги Grinning
То имаше 2 деца с каски,едното е било Цвети,
края на месец март, като отидем на гости на свеки,ще претършувам тамошните магазинчета  Mr. Green и ще докладвам

# 52
  • Мнения: 510
НОВИНА
Днес минах да видя за намалени ски-ръкавици в "Милениум",спортен магазин на "Черни връх "58,не от страната на завод Витоша,а отсрещната,има реклами на BLIZZARD  открих:

Нови,намалени детски немски ролери,неизвестна марка,S р-р от 29-33 номер(разтегаеми)цена 45 лв,4 силиконови колелца, доста добре изглеждащи.
Имат поне 2 чифта от S .
От М р-р имат повечко.
Дадоха ми телефон за връзка 0886 700 355

Тичайте да не свършат Party

# 53
  • Мнения: 510
tuti03 , почисти  си пощата  Mr. Green,исках да те изненадам Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 7 242
Марч, мерси   bouquet
Или през обедната или след работа съм там, така че единият чифт пу-пу е мой Mr. Green.

# 55
  • София
  • Мнения: 7 242
Купени Laughing М № 32 - 35. Китайски са обаче. Има още малко, така че действайте. Само не знам как ще остискам да не ги подаря до Цветница
Марч  bouquet

# 56
  • Мнения: 510
Купени Laughing М № 32 - 35. Китайски са обаче. Има още малко, така че действайте. Само не знам как ще остискам да не ги подаря до Цветница
Марч  bouquet
Търговци,"ко да ги праиш",казаха ми,че са немски вчера...Аможе и да са немса марка,но Made in China  Wink
Честити! Дълго да ги кара и безаварийно Hug

# 57
  • Мнения: 179
И двете ми деца карат от 3-4 годишни.Номерът обаче е ,че и аз карах с тях.Не виждам как можеш да научиш дете на 3 г.  да кара само със съвети отстрани.

# 58
  • Мнения: 142
Стига недей бе човек, много е малък още за ролери! Naughty На дъщеря ми и взехме когато стана на 7 години. Недей, вземе да стане беля! Нека да поотрасне и тогава. Simple Smile

# 59
  • Мнения: 510
И двете ми деца карат от 3-4 годишни.Номерът обаче е ,че и аз карах с тях.Не виждам как можеш да научиш дете на 3 г.  да кара само със съвети отстрани.

На мен ми се наложи,със скъсани коленни връзки и без менискус съм,забранени са ми кънките,макар едно време да карах Confused и трябваше някакси да опитам да я понауча,защото татко й не се е качвал на кънки през живота си.Аз си правех обиколките на стадиона,влачех си хлапето и така. Опитът беше успешен  Wink

Днес една майка правеше същото с момченцето си на същия този стадион в НСА,на който учих дъщеря ми-да не е някоя от вас  newsm78

Да ви се оплача,днес детето ми си удари много лошо главата с камък(докато аз крещях да не го подхвърля,той и падна отгоре ooooh!),бяхме в Пирогов,казаха-"нищо сериозно",но аз за всеки случай  и изписах 3 дена да пази леглото,патила съм си от комоцио.Сега ми е сърдита,но предпочитам да е здрава.А на ски и кънки 4 години с каска няма нито една травма,реве ми се как я изпуснах да  докопа камъка.А 30 минути преди това караше колелото си с каска,ако не  й я бях заменила с шапката...

Общи условия

Активация на акаунт