От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни - 13

  • 59 722
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Те дават да се поръчва само от Англия. Засичат айпито. Така беше, скоро не съм проверявала, ако има някоя новост нека да каже, който знае.

Пробвахте ли да ползвате Tor Browser? Там при всяко влизане ip-то е различно. Не знам дали не може да се настрои на английско.  newsm78
Удобен е,ако се правят често нови регистрации. Всеки път е различно ip  Joy

# 466
  • Мнения: 330
Верифицирането е необходимо за защита и спокойствие на собственика на картата при пазаруване. По този начин Виза и Мастаркард следят верифицираните карти,сайтовете и ПОС устройствата и ако се засече злоупотреба изпращат на банките издател списък с карти,който да се блокират и преиздадът на клиентите!По този начин сменят номерата на картата и ако тя е била попадна в лоши ръце се спасяват хиляди хора.

# 467
  • София
  • Мнения: 502
Те дават да се поръчва само от Англия. Засичат айпито. Така беше, скоро не съм проверявала, ако има някоя новост нека да каже, който знае.

Пробвахте ли да ползвате Tor Browser? Там при всяко влизане ip-то е различно. Не знам дали не може да се настрои на английско.  newsm78
Удобен е,ако се правят често нови регистрации. Всеки път е различно ip  Joy

Пробвах някакви сайтове за смяна на айпи, но влизането се оказа адски бавно и на практика не можах дори да си сложа в кошницата нещата. Изнервих се и се отказах.

# 468
  • Казанлък
  • Мнения: 904
Скрит текст:
Те дават да се поръчва само от Англия. Засичат айпито. Така беше, скоро не съм проверявала, ако има някоя новост нека да каже, който знае.

Пробвахте ли да ползвате Tor Browser? Там при всяко влизане ip-то е различно. Не знам дали не може да се настрои на английско.  newsm78
Удобен е,ако се правят често нови регистрации. Всеки път е различно ip  Joy

Пробвах някакви сайтове за смяна на айпи, но влизането се оказа адски бавно и на практика не можах дори да си сложа в кошницата нещата. Изнервих се и се отказах.
Ros@linda  Hug Tor е браузър. Аз го ползвам основно,когато се регистрирам някъде заради купон за отстъпка на нов потребител. Няма чистене на кукита и т.н. Всяко влизане е абсолютно чисто. Преди време някой ми е казал,че в него може да се настрои ip на определена държава,но аз не съм сигурна в това.  Някой заинтересован може да го погледне по-подробно.
Аз все още прохождам в пазаруването от Англия,та не съм стигнала до сайтове,където искат тяхното ip  Joy

И за да се придържам малко към темата,ще споделя моето мнение за Габиели. Доволна съм от цените им и срокове на доставка,но понеже ползвам Еконт, за мен е изключително важно и те да ни помагат малко при нужда.
Имах две пратки,които трябваше да пристигнат във петък и в понеделник. Писах им подробно и ги помолих да задържат първата и да ги изпратят заедно,но изобщо не са ми отговорили и така платих 2 пъти такса еконт в понеделник и във вторник.

Последна редакция: пт, 26 сеп 2014, 17:49 от valpan

# 469
  • Sofia
  • Мнения: 15 577
И за да се придържам малко към темата,ще споделя моето мнение за Габиели. Доволна съм от цените им и срокове на доставка,но понеже ползвам Еконт, за мен е изключително важно и те да ни помагат малко при нужда.
Имах две пратки, които трябваше да пристигнат във петък и в понеделник. Писах им подробно и ги помолих да задържат първата и да ги изпратят заедно, но изобщо не са ми отговорили и така платих 2 пъти такса еконт в понеделник и във вторник.

   Ако не се лъжа, Габиели, и изобщо другите фирми-посредници (с изключение на Габко), мисля, че нямат политика за задържане и обединяване на пратки, така че няма как да ти свършат тази услуга в случая. Peace

# 470
  • Русе
  • Мнения: 623
И ето тук намесваме пак Габко, които май наистина са единствените, предлагащи тази опция - да задържиш пратка в склада им в София. Доста удобна услуга.

Писали сме по едно и също време, Black Cat Simple Smile

# 471
  • София
  • Мнения: 502
valpan
Не знам за този браузър, аз не съм особено технически грамотна  Laughing
Дали може в него да се настрои нещо нямам идея. Пък и заради 1-2 сайта честно не ми се разправя да търся варианти. Отдавна беше, някъде миналата година, когато се бях заяла за сайта на Trespass, където пък се виждат различни цени, според това дали гледаш от България или от другаде. Исках да опитам да вляза с англ. айпи, така и не успях.

# 472
  • Мнения: 778
Не знам хора. Сестра ми преди месец, искаше да си купи четец и намерихме този, ойто си е харесала най-евтин в Аргос. Не ни пускаше с нейната карта (изписваше, че не е оторизирана да направи поръчката) и отхвърляше картата. Казах, ок, и намерих същия четец на същата цена в Джон Люис, но....и там подобни неща Приемат поръчката и след 5 минути ти пращат мейл, че е канселирана и се зачудихме какво става и аз си викам, нчма трябва да стане и се зачетохме и открихме, че именно това е проблема. Регистрира си картата във Виза Сертифайд и си имаш парола за потвърждаване на плащанията.
Та след това 1 час пак отказваше плащанията, и след това вече си мина плащането през Джон Люис, после поръчва с нея и от Аргос, Амазон, Теско.  После си купи Кларкс и едни сандали с Т.... от Амазон-а. Затова Ви давам пресен, пресен пример. Опитайте така, нищо не губите. Не Ви вземат пари, може и при Вас да се получи.

Колкото до адресите, аз винаги си поръчвам и на 2-та адреса английски, за да няма проблеми. Мен превозвача си ми им а айдито.

Има някакви програмки за смяна на айпито, по-рано съм ги ползвал, ама отдавна вече не.

Когато попадна на такъв сайт със засичане на айпи(а скоро не съм), просто отивам в Амазон и Ибей, или търся в Гугъл за определения артикул по EAN и го намирам на друго мястои на почти същата цена.

Знаете, че големите магазини и марки имат магазини и в Амазон и Ибей.......

Винаги се намира начин, а ако наистина отчаяни желаеш нещо и няма начин да го купиш, превозвача предлага с.у определа комисионна да ти го купи. Е дори да платиш малко повече, щом толкова ти е на сърце тази стока ще прежалиш оше някой лев Simple Smile

# 473
  • Мнения: 2 298
Аз имам няколко поръчки от Кларкс до английски адрес и бг карта. Писала съм подробно в предишни теми.
С пейпал също става.  Peace

# 474
  • София
  • Мнения: 502
Аз имам няколко поръчки от Кларкс до английски адрес и бг карта. Писала съм подробно в предишни теми.
С пейпал също става.  Peace
Да, но не при всички става. И моите поръчки ги плащаме с моят пейпал с бг. карта в него най-обикновена, но карам човек в Англия да ми влезе в акаунта и да направи плащането. Мен не ме пуска да платя.

# 475
  • Мнения: 778
Аз имам едно предложение, към администратора на темата. МОже ли да се пусне една анкетка в началото на темата с превозвачите и всеки да отбелязва там кой ползва или от кого е доволен. Нещо подобно  newsm78 просто за улеснение. Влизаш на първа странича и виждам, кои са най-ползваните , и така на всяк атем апо една анкетка или в месеца веднуж. Нещо от сорта. Виждал съм подобни неща в други теми #Crazy

# 476
  • Казанлък
  • Мнения: 904
И ето тук намесваме пак Габко, които май наистина са единствените, предлагащи тази опция - да задържиш пратка в склада им в София. Доста удобна услуга.

Писали сме по едно и също време, Black Cat Simple Smile
Благодаря,момичета!
Е,да,разбирам,че нямат задържане на пратки,но все пак ставаше дума само за 1 ден  Embarassed

Вече направих регистрация във Габко...по-нататък може да пробвам със тях.

Скрит текст:
Колкото и да ругаем Франсе Деливъри,но те ми задържат пратките от няколко курса(по мое желание) и после ми ги пращат заедно с една такса Еконт.  Joy

# 477
  • Русе
  • Мнения: 623
Тази идея на мен ми допада, Бобо. Често хора влизат и питат кой превозвач може да препоръчаме. И аз в самото начало се бях заковала в една тема ей така, да се интересувам от препоръка за транспортна фирма.

# 478
  • Мнения: 1 286
Те дават да се поръчва само от Англия. Засичат айпито. Така беше, скоро не съм проверявала, ако има някоя новост нека да каже, който знае.

Пробвахте ли да ползвате Tor Browser? Там при всяко влизане ip-то е различно. Не знам дали не може да се настрои на английско.  newsm78
Удобен е,ако се правят често нови регистрации. Всеки път е различно ip  Joy


Златна си ми ти Златна  hug пробвах го за Zalando и ми даде плащане със карта и пейпал  Peace

# 479
  • Мнения: 19
Момичета,какво става с UKShops писах им преди няколко дни - не ми отговориха,незнам пратката получена ли е от тях на адреса им,гледам,че и курсовете са разредени.... Rolling Eyes
те май нещо затварят офиса във Варна. има изписано съобщение в сайта им даже

Общи условия

Активация на акаунт