Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 272

  • 29 590
  • 728
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 











ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(14 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА    




   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 








ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Здравейте. Новата тема и Йомер ви очакват.



Да сложим и новата снимка.

http://www.videoclip.bg/playlist?p=4877

https://www.youtube.com/watch?v=qZu60cOhH-s

"Мръсни пари и любов" - епизод 12 - трейлър 2 на български. Превод от турски bebo_sn, субтитри mariana51. Приятно гледане.

Да сложим и линковете с преведените части към 11 епизод:

http://www.videoclip.bg/my_playlists

И тук:

http://www.vbox7.com/collection:2047466

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 17:55 от mariana51

# 2
  • Мнения: 23 220


Честита Нова Тема 272

# 3
  • Мнения: 477
Благодаря ти, Марианаааааааааа  thumbsup hug

Добре, де, какво им има на едни балетни пантофки? Задължително ли Елиф трябва да е на кубинки? Има и кецки с висока подметка, вместо ток.... има толкова нежни и свежи обувки, те я качили посред лято на тези тракторни гуми!  smile3516 Ще й се вмиришат краката, като се събуе пред Йомер и ще го лъхне натурален парфюм... Чудя се защо им плащат на стилистите...

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057
















Хайде и снимки от 12 епизод.
......................
И един линк:
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.887051781320410.107374 … 229391&type=1

Последна редакция: пт, 06 юни 2014, 16:50 от mariana51

# 5
  • Мнения: 23 220


Харесват ми и ... тази разходка бая дългичка ... вечерно време е станало  Grinning

# 6
  • Мнения: 477

Все по-любовно ми става. Забравям, че имаме истини да признаваме.

Но Елиф е много неподходящо облечена. За да й бръкне под блузата, трябва първо цялото яке да свали, да разгащи отврата гащеризона... и не й ли е студено в тази гора по голи... бутчета?  hahaha

# 7
  • Мнения: 599
Благодаря за новата тема!    bouquet   bouquet   bouquet

# 8
  • Мнения: 599
На мен много ми харесва как е облечена Туба! И с тези коси е направо "Ела вълчо, изяш ме!" (то и късата пола това казва, де  Joy )

# 9
  • Мнения: 1 047
Здравейте, момичета.  Hug

От три дена ви чета и се чудя едно нещо. Все се въздържах, ама накрая реших все пак да ви попитам. Вие някога били ли сте влюбени? Ама истински влюбени. Толкова влюбени, че да не усещате земята под краката си. Да не чувате нищо друго освен гласът на този в когото сте влюбени? Толкова влюбени, че да не усещате как се сменят деня и нощта? Мога да продължавам, ама галиба сте ме разбрали.
Когато бях млада си имахме поговорка: "Любовта е сладка, но прави човека на патка."
Е така ги искам влюбени. Безмозъчни, отдадени на емоцията.

Миранда,   Hug и аз искам да хване ципчето, ама да го разкопчава.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ако щете вкарайте всички философски и морални категории, но за мен любовта е една красива емоция. И нямам нищо против нашите герои да и се насладят напълно без задръжки и без болезнена обремененост.

Вие май сте забравили какво е любов.

Hug  Hug Hug

Прегръщам ви и дано се насладите на прегръдката ми. Тя е искрена.

Хубава вечер.

# 10
  • Мнения: 1 047

Все по-любовно ми става. Забравям, че имаме истини да признаваме.

Но Елиф е много неподходящо облечена. За да й бръкне под блузата, трябва първо цялото яке да свали, да разгащи отврата гащеризона... и не й ли е студено в тази гора по голи... бутчета?  hahaha

ДивойкоHugвсичко зависи от технологията. Може първо да и свали якето и след това да започне от ципа на гащиризона. Може да не е удобен за бъркане под блузата, но много удобно може да се свлече целия надолу..... А освен това голите крачета са много предразполагащи. Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 097

Честита нова тема. Сигурна съм,че и тя ще бъде изпълнена  с  много емоционални постове ,с много  любов към таланта на Енгин и неговите герои, с много снимки и и коментари.

# 12
  • Мнения: 599
Здравейте, момичета.  Hug

От три дена ви чета и се чудя едно нещо. Все се въздържах, ама накрая реших все пак да ви попитам. Вие някога били ли сте влюбени? Ама истински влюбени. Толкова влюбени, че да не усещате земята под краката си. Да не чувате нищо друго освен гласът на този в когото сте влюбени? Толкова влюбени, че да не усещате как се сменят деня и нощта? Мога да продължавам, ама галибе сте ме разбрали.
Когато бях млада си имахме поговорка: "Любовта е сладка, но прави човека на патка."
Е така ги искам влюбени. Безмозъчни, отдадени на емоцията.

Миранда,   Hug и аз искам да хване ципчето, ама да го разкопчава.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ако щете вкарайте всички философски и морални категории, но за мен любовта е една красива емоция. И нямам нищо против нашите герои да и се насладят напълно без задръжки и без болезнена обремененост.

Вие май сте забравили какво е любов.

Hug  Hug Hug

Прегръщам ви и дано се насладите на прегръдката ми. Тя е искрена.

Хубава вечер.
Фантазия,  Hug
Аз съм била влюбена точно както си го описала! И винаги се стремя към това усещане, защото е най-хубавото нещо на света (след здравето)   Hug
С нетърпение очаквам да ги видя на кълбо  Joy Joy Joy
А, явно топлината, която създадоха с този трейлър и подсказките, инстинктивно ме накара да видя как Елиф се опитва да го стопли още като му вдигне ципа  Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 34 057


Досега тя го целуваше галиба, сега е негов ред.

# 14
  • Мнения: 20 905
Здравейте,
За новата тема  bouquet

Виждам, че приятелите са добре. Peace

Общи условия

Активация на акаунт