Магията на изтока - тема 33

  • 28 459
  • 725
  •   1
Отговори
# 525
  • MJF
  • Мнения: 8 620
Концерт на ONE OK ROCK  съм слушала. дането, пускала си тук. Не мога да посоча конкретно парче-хит, просто като цяло ми звучат мноого добре, много добър саунд- инструментала + вокалиста. Много са добри, слушам ги спокойно като цяло.
Ясно за Суджини. Аз с по-малко от половин ухо щото се интересувам от актьорите извън екрана но от прочетеното и аз казвам евала на Джи А на фона на който живее.
нощен гост и ти ли изпуфтя ?!  spoko Аз днес от сценаристката на It's Okay, That's Love. Таз персона да вземе да отиде и да поседи в болнично заведение като наблюдател дори само в някой коридор. Достатъчно ще ѝ е за да не пише глупости. Пък като ще пише нещо медицинско да бе намерила приятел-лекар, независимо каква специалност, дори студент става,  дето на кафе ще ѝ редактира глупостите. Не ми е още минало. Дезертирам от текущо гледане в тесния смисъл на думата. Ще гледам "на едро" най-вече заради любимката ми Kong Hyo-Jin. Иначе скоростно щеше да иде в "не гледам" туй заглавие. Превода на епизод 1 също не е никак на ниво, така че текущото гледане..... на recap  и то от някой дето не бърка поне местоименията  Mr. Green.

My Brilliant Life звучи като за мене.

kaspur
, добре загледала се и "включила" се тук. Настанявай се удобно.

# 526
  • BG
  • Мнения: 4 458
Maни, Шоши, аз днес бая нерви изхабих в темата на този сериал, едвам запазих добрия тон, въпреки, че не ми се искаше.
kaspur, по-старите тайвански сериали не са с добро качество, няма смисъл да търсиш такова.

# 527
  • Мнения: 9 225
Why Why Love ...ах Майки,ах Кингон Heart Eyes Heart Eyes

Скрит текст:



kaspur,привет и от мен.
Линкове за гледане и места за теглене има в началото на първата страничка. Hug

# 528
  • София
  • Мнения: 562
kaspur, добре дошла и от мен! Hug

Аз бих ти предложила да си изтеглиш сериала от Рутракер, регистрацията е много лесна, аз изключително  много тегля от там, винаги има сийдъри - тук, а бг субтитрите от спирита - тук Hug. Дано съм помогнала. Laughing

# 529
  • MJF
  • Мнения: 8 620
Tuon, стресна ме с картинката  Laughing Hug

Ей японския ми гуру така ми липсва защото се уморявам от "ровичкане". Издирих си като за мен Bread and Soup and Cat Weather- напълно от моята кръвна група но само 4 епизода, които ясно колко бързо ще "глътна". Изгледан първи епизод и полагам усилия да си ги "подслаждам". Комбинацията Satomi Kobayashi и Masako Motai няма как да не ме подсети за моята голяма любимка Naoko Ogigami. За жалост нов проект при нея не е написано но пък дано е в творене на такъв. В сериала, както личи и от заглавието, има 1 котка, ама голяма и все гладна  Laughing.

# 530
  • Мнения: 9 225
Шош,защо снимката на Кингон не се вижда ли?
Ето го Heart Eyes
Скрит текст:

# 531
  • BG
  • Мнения: 4 458
Шоши, и на мен ми липсва много.

Да ви покажа какво намерих, ще се гледа въпреки шапките, хареса ми трейлъра- The Night Watchman



ПП Tuon, Шоши в спирита е със същия аватар като твоя, Laughing

# 532
  • MJF
  • Мнения: 8 620
 Laughing за това се стреснах. Тя Tuon знае като се маркирах в Спирита така  Simple Smile. Майки не може да ме стресне, даже и на снимка  Mr. Green.
нощен гост , липсва ни я  spoko
 Thinking то Jung Il-Woo, Ko Chang-Seok, Lee Jae-Yong   и.....  Crazy hahaha hahaha Kim Sung-Oh , който в последния момент видях като име щото на снимка....  hahaha   са силна притегателна сила ама  newsm78 newsm78 тез "шапки"+ духове  newsm43

# 533
  • Мнения: 9 225
За Майки пак си помисли,че скоро го гледах от някакво събитие с очна линия и спирала.
Ето го,потресаващо Sick
Скрит текст:


Cry Защо ми го причинява,защо???

# 534
  • BG
  • Мнения: 4 458
Шоши, при шапките ще има и айдъл присъствие Laughing, но не бой се ,аз ще те пазя от драконите и други митични същества, ако пък има вампири, въобще нямаш проблеми, те са силно мои хора.

пп Tuon, не му отива, така е Peace

# 535
  • Sofia
  • Мнения: 280
Благодаря момичета за топлото посрещане  Hug Ще гледам да се включвам честичко но още не съм много навътре в нещата и не винаги схващам за какво и кой говорите  Mr. Green Към филмчето се насочих именно заради актьорите които гледах в Devil beside you и ми бяха много сладки ...
 freedoms сега ще пробвам да го дръпна дано да стане  Praynig

# 536
  • Мнения: 6 824
kaspur, привет и от мен Simple Smile.
Вече са ти дали насоки. За съжаление по-старите тайвански сериали са с лошо качество. При новите нещата се подобриха.
Хич не се притеснявай и си питай, когато нещо не схващаш Wink. Винаги ще се намери някой да ти отговори Peace.


За The Night Watchman ще ви следя коментарите. Гледането ще го отложа Mr. Green.


Майки "с очна линия и спирала" не го виждам Sad.

# 537
  • MJF
  • Мнения: 8 620
 Thinking  Crossing Arms и аз не го виждам с тез компромати Майки.
Айдъла виждам че снимал, не е хептен нов,  обаче не съм гледала никое от заглавията.

нощен гост, като гледам ти ще си информатора за The Night Watchman Thinking.Чакай да ти подшушна, че като го гледам това заглавие/ сюжет може да навиеш Tuon за компания в гледането, freedoms също  Thinking.

kaspur , споко, почва се отнякъде.

# 538
  • BG
  • Мнения: 4 458
Ще ги навия, Шоши, имам време .

# 539
  • DE
  • Мнения: 9 068
Да дам едно процедурно предложение  Thinking В новата тема в първия пост да има кодовите наименования  Grinning Обичам непокварени  Flutter
Ся, много ме съмнява участието на Юно, той трябва до края на годината да се отправи към родната казарма, барабар с дружките си Мики, Джунсо, Хиро, айде Макс може да поизчака 1-2 години...или не може  newsm78
Абе малко е късно за кафе, но все пак  Heart Eyes
Скрит текст:




Айде и една мечка за разкош  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт