С Джансел Елчин в очакване на новите му проекти - 32

  • 31 446
  • 736
  •   1
Отговори
# 480
# 481
  • Мнения: 510
Здравейте Hug Hug Hug

Страхотни материали сте намерили и постнали за Джансел.
Дайче , Иф, Снеже  bouquet

Да ви кажа аз за първи път виждам Пънар толкова освободена и тя да прегърне Джансел пред камера Laughing







А , аз не мога да се нарадвам на този така характерен закачлив поглед и усмивка Laughing






Себи ,то това е все пак камерата на Джансел ,а не на папараците с гадните въпроси.
Пък и тя има роля в клипчето нали е момичето на Джеймс Бонд. hahaha Joy Joy

# 482
  • Мнения: 14 494
Иф Heart Eyes наистина *  тя има роля в клипчето нали е момичето на Джеймс Бонд. *

А.. на Джансел му отива да кара супер коли .....



# 483
  • Мнения: 14 494


  А тези двете са готови да са смачкани  но Джансел да е  Laughing Laughing Laughing


# 484
  • Мнения: 14 494
  И третата вярна фенка на Джансел  Laughing



# 485
# 486
  • Мнения: 14 494


 Ахмет  и Руя  са  заспали от  умора.
 И  аз отивам да спя  Laughing
 Лека нощ Hug Hug Hug


# 487
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добро утро и успешен ден    thumbsup   Flowers Four Leaf Clover
Себи   Hug   Иф   Hug   Снежи   Hug
 newsm10   Отново много хубава статия е написана и публикувана вчера за Джансел   smile3501
Cansu Aydın @cansuydn  ·  7h
Cansel Elçin'in fikir izlerini içerir:
Bir Başka İyi ki Varsın

http://cansdiyorki.blogspot.com.tr/2014/09/bir-baska-iyi-ki-varsn.html
Преводът с  google го слагам в спойлер   Embarassed  но ще и добре да ни помогне някой знаещ добре турски  Praynig Peace
Още в заглавието нещо "куца" :  Bir başka " İyi ki Varsın" !
newsm78  Като смисъл ми звучи : Добре е, че съществува!  /или: че го има, ... или: че се е родил, .../
Скрит текст:
СЕПТЕМВРИ 22
Друг "Добре е да имаш"!

       Страници чете на свой ред ненужни или не очите ви търсят в "помощта и любовта" като глава на животно, гали егото на мъжа погали от безполезни слепи хора място, където да се съберат какво трябва да направя?

     "Любителите на животни се обединяват, само човек в света в служба и обезвреждането, че тези, които идват заедно, хайде да ни детски книги, за да популяризира поредица от герои и супер герои ръка, за да получите една книга, независимо дали публично място фотосесия."

     Както всичко изглежда безсмислено да тръгнат по пътя на любовта, може да записва служи само за себе си може да се превърне в егоистично чувство, но ако обичате вашата любов ви цел сгъване етаж, се разпространява. Разширява обсега се засилва не само, че сте фен на: доброта към животните ще се надяваме да се засаждат разсад, любопитни очи ще се отворят широки книгите в ръцете на дете.

      Стани прилика Fan на лицето, вие имате най-красивите, както и чувствителността е огледално отражение на вас. Така че, който харесвате ли го, ако искате. Не се опитвайте да изглежда като оригиналната версия, както и животните, и хората, които са израснали фен на книгите, които са изпълнени за име: Cansel Elçin

       Един актьор, художник наивно гледане, слушане, чул определен възрастов диапазон идентификация проява на чувството за създаване на един човек може да се разглежда като удовлетвореността на щастието. За това, за да се каже, че има алтернативни начини за да се възхищавал ми istiyorum.he да Yedikule Animal Shelter дарение е направено от името на посланик Cansel двете начални училища, намиращи се в Малатия с дарение книга нареди в " Деяния на библиотеката Cansel " е създаден.


  Проявата, която се проведе в деня на Cansel Elçin възраст, които дари на приюти за животни бяха всички с една. Този път малко по-различно!

       Роли промениха мека и забавна форма на емпатия ... Cansel посланик в третото око (камера) въпрос за рождени дни. Двете фенове за себе си организираната рожден ден дойдоха моменти записи, сме щастливи изненада, както и правите "surveilled бъде" изненадан дискомфорт "ни накара да разберем. (Current специален alanımd стар, аз не съм на разположение, актьор, аз съм художник, така моментите без знанието не може да записва означава, че ако забавно и наивен начин!) След това те записват своя собствен стил, който съчетава с любов ви благодари.

    Cansel Elçin, рожден ден, разделени от часовете на своите последователи "показва възхищение и красив играч искаше" присъда над това на вече показва. Вече общата грижа за животните, които приличат на рафтове с книги, фиданка от стойността на зеленото се разгледат и други предавания. Остатък за тези, които го обичат, идеята му се случва да се следват следите и чувствителност.

    Можете да следвате стъпките, от първите мигове на разговор и те се прям възхищение ..

      Септември и животни, книги, посадъчен материал, които не се различават липсват при деца с аутизъм, търпеливо и с нетърпение го чакат посланик Cansel фенове   е по-добре да го получите ..

Cansel през очите на Elçin рожден ден "Selvin за" Кликнете тук
Към статията е сложен и  newsm74  клипа направен от Джансел : Go to the birthday   thumbsup   Дженсел го нарече "селфи"  Rolling Eyes  а феновете го определят като  поредния му Kısa film /Късометражен филм/     Rolling Eyes
В инстаграма този клип е разделен на 8 клипчета  Peace и на Пънар много актриси могат да завидят  Wink  защото страхотно се представя в ролята "момичето на Джеймс Бонд"   Heart Eyes Joy Joy Joy
Nala @n_naalaa  ·  8h
@cansellelcin Go to the Birthday 8  Grinning #canselelcin #canselelçin #birthday #selvie
http://instagram.com/p/tQp2clgMCo/
Скрит текст:
Peace  Още една нова снимка на Джансел  Grinning щастлив и с различните си спортни умения  Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 488
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Kütüphane sürprizi

# 489
  • Мнения: 14 494
Тара  bouquet
Просто Джансел не слиза от медиите вече доста време ,което много ме радва.
Очаквам експлозията около него  и с премиерите на  филмите му.






# 490
  • Мнения: 14 494

Здравейте Hug

Мисля ,е е нова .

# 491
  • Мнения: 14 494

  Не се наемам да превеждам дори и с Гугал,но е приятно когато често виждаме Джансел в медиите.


Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 21:30 от sebilMM

# 492
  • Мнения: 3 555
 wavey  Добра вечер  Hug
Тара   Hug  Себи  Hug
Скрит текст:
 smihesorry  Отсъствието ми цял ден е ... заради профилактика със спиране на тока от енергото   #2gunfire  а преди малко ни свърши и общото събрание на блока  Naughty  
Wink  Най-после съм вече отново  ... с Джансел  Joy Joy Joy
 Rolling Eyes  И днес виждам само хубави отзиви за него  thumbsup  
Grinning  Подобна публикация за Джансел днес виждам, че има и в Aksam  Peace
http://www.aksam.com.tr/magazin/cansel-elcine-anlamli-surpriz/haber-341044
Cansel Elçin‘e anlamlı sürpriz!
Преводът с  google  : Джансел Елчин със значима изненада! е в спойлера    Grinning
Скрит текст:
Актьорът Джансел Елчин смислено и запомнящо с фенове даде подарък за рождения си ден.

Рожденият ден с фенове от различни провинции на Турция се събра Cansel Elçin, получи подарък от живота. 23ти септември, 2014 от името библиотека формира. Феновете на играча, те самите започват кампания за събиране на книги в Малатия с Дженгиз Topel Elementary School откри библиотека. Библиотека "Cansel Elçin библиотека" се нарича. С подаръците  той не спира дотук; фенове, Yedikule действа от името на приют за животни дарени храни. С тези жестове, играчът има емоционални моменти.
Kissing Heart Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Себи  Hug  току що се появи и още една нова снимка  Grinning  на Джансел в Париж   smile3555  много хубав момент с него е уловил фотографа   thumbsup
Nala @n_naalaa  ·  18m
@cansellelcin Paris  Grinning #canselelcin #paris #france
jfkaradeniz via photorepost_app http://instagram.com/p/tS_x-MAMMK/

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 21:05 от dai4e

# 493
  • Мнения: 3 555
 Peace  И още в Hurriyet Kelebek   Heart Eyes Grinning Joy Joy Joy
http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/27253263.asp
Цитат
Cansel Elçin'in adına kütüphane kurdular

Rolling Eyes Още една снимка на Джансел в Париж с приятеля му Alex Descas /френско-африкански актьор/   thumbsup
Cansel Elçin
преди 30 минути
#new pic for Cansel Elçin with French actor Alex Descas in paris #Today

Последна редакция: вт, 23 сеп 2014, 21:34 от dai4e

# 494
  • Мнения: 14 494
Дайче  Hug тази снимка в Париж показва , че Джансел освен прекрасен актьор е и сърдечен човек Hug

Няма живо същество от което да не се интересува!

Общи условия

Активация на акаунт