"Курт Сеит и Шура"- форум за Къванч Татлъту и другите актьори...Сезон 2 ТЕМА 1

  • 113 818
  • 750
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 2 282
[
[
Жалка картинка, живот ли ще е да го опишеш... Сеит ще стане като дух, появява се, изчезва... ooooh![/b]
Hug Kурт го разбирах и  си обяснявах действията му. По стечение на обстоятелствата беше  с Шура, без да я обича...След 8 години, връзката става навик...Не беше  срещнал и  друга жена, която да го провокира и заинтригува...В момента, в който видя Мурка, може би инстинктивно усети,  че Шура му е омръзнала и има шанс за нещо нещо по-различно....Гадното е, че я разкара с такъв к..........и номер, като взе повод от един танц...

# 451
  • Мнения: 1 413
Интересен вариант се обсъжда при колежките. Курт да е с две жени..Това е единствения начин да не се застреля от любов по Шура...Ислямът го позволявал.
2 дни от седмицата с Мурка, 2 дни с Шура, 2 дни борба срещу окупацията, в неделя хамам /по избор/ - Джелил или  бонус за най-послушната жена през седмицата... Joy Joy Joy


Добър вечер!
"Колежките" имат по- богата фантазия от Еджето и сие! За съжаление няма да ги огрее. И на тях им липсва романтиката в лицето на Сеит. Чуденката им е по- голяма от нашата...


Цитат
После застолья
Как только мужчины ушли, женщины побежали со стола убирать. Мюрвет отошла от окна, Она не хотела, чтобы ее застали у окна наблюдающей. Села на диван, стала ждать. Немного спустя дверь открылась. Пришла Мелиха. "Как ты, Мюрвет дорогая? Пойдем я провожу тебя в спальню". Мюрвет пошла под руку своей тети. Одной рукой придерживала фату. Не смотря на то, что она находилась в своем доме, в своей комнате, ей показалось, что она заблудилась. Она не знала, что нужно делать, как двигаться. Тетя Мелиха привела и посадила ее на диванчик. Вуаль опустила на лицо. Из за вуали и сетки над кроватью от комаров казалось, что в комнате туман. Через 2 мин после того как тетя ушла, дверь снова открылась. У Мюрвет чуть сердце в пятки не ушло.От биения сердца шумело в ушах. Это вернулась тетя. У Мюрвет на душе сразу стало легче. Тетя принесла два коврика для намаза и постелила их рядом с кроватью, с другой стороны. После того, как она ушла, в комнату вошли 2 мужчины. Друг на друга были похожи. Кто из них был ее муж, она никак не могла разобрать. Кроме фото и мимолетной встречи в темноте в дверях у них не было другой возможности познакомиться.Мужчины вместе почитали молитву для новобрачных. Потом на ковры положили деньги.
Один другого по плечу по-братски похлопав вышел из комнаты. Тот, который ушел, был другом. Тот, который остался, мужем Мюрвет. Мюрвет почувствовала, что вот-вот упадет в обморок. От волнения, от ожидания, теперь оставшись наедине с мужем у нее стало сжиматься сердце. Она сидела в напряженнном состоянии теребя в руках платочек. В этот момент в комнату вошла тетя, собрала ковры и деньги и снова вышла. Передав их кому то в коридоре, снова вошла и подошла к Мюрвет. Тетя подняла ее с дивана, и подвела к Сеиту, которые стоял у кровати в ожидании. Оставила новобрачных наедине и ушла. Мюрвет не поднимала глаз. Ей было не по себе от того, что ее держит за руки незнакомый мужчина. Она покраснела. Руки и ноги тряслись. но она ничего не могла поделать. Сеит некоторое время просто стоял ничего не делая, ничего не говоря, и не отпуская ее рук. Как будто ждал когда она привыкнет к его прикосновению. когда шум шагов в коридоре прекратился, он осторожно одной рукой поднял вуаль с ее лица. Он вытащил из кармана украшение в награду за возможность видеть ее лицо (yüz görümlüğü - подарок жениха невесте по мусульманским традициям) и взял ее за руку. Мюрвет полуоткрытыми глазами с удивлением посмотрела на браслет на своей руке. Это был прекрасный золотой браслет с бриллиантами. Ее запястие было таким тоньким, что Сеиту пришлось протолкнуть браслет чуть ли не до логтя. при этом улыбаясь. Он был впечатлен молоденькой, смущенной пугливой неопытной девочкой, которая еще не распрощалась c детством. Он осторожно поднял ее лицо за подбородок, чтобы она посмотрела ему в лицо. Мюрвет почувствовала, что ее сердце вот-вот остановится в тот момент когда их взгляды встретились. В темно-синих глазах Сеита как будто горели огни, они сверкали. Его губы как будто улыбаясь щептали слова, которые Мюрвет никогда раньше не слышала. Дрожание усилилось, на ногах стоять было уже невозможно. Сил не осталось.
Мюрвет оказалась более красивой, чем Сеит себе предполагал. Молодого мужчину очаровали ее худенькое тело, застенчиво и удивленно по детски как на экзамене смотрящие черные раскосые глаза, выступающие скулы. Он был уверен, что она вообще не знает, что нужно делать в первую брачную ночь. Боясь напугать жену, он осторожно снял фату и положил ее перед зеркалом. Затем взяв на ее руки, подощел к кровати. Мюрвет боялась, что у нее из носа кровь пойдет или она в обморок упадет. Она не могла на него глаза поднять. Все на платье свое смотрела. Она почувствовала его горячее дыханее на волосах, на лбу. Потом на щеках, на глазах.. От прикосновение его губ ее лицо горело.
В первый раз она услышала как Сеит нашептывает ей на ухо: "Мурка..., моя маленькая Мурка..."

http://vk.com/kurtseyt_official

Благодарности на Динара Ямалеева  bouquet


# 452
  • Мнения: 1 413
Благодаря на всеки отбил се, прочел и споделил в темата!  bouquet
Останалото не се нуждае от коментар!
Хубава вечер
!   bouquet

# 453
  • Мнения: 2 282
Здравейте дами!
Мдааа, темата е взета на къс пас...Като гледам с каква страст се трие, се питам, къде всъщност пиша ...Дали  в тема за Романтични сериали за някаква си Шура и Мурка или в  политически форум, където призовавам с постовете си към безредици, терор и революционна обстановка...Или саботирам преговорите за ново правителство... Joy
Но  си има и хубава страна..Най-преглежданата тема ...Е, това вече няма как да се администрира...Хората бързат да ни прочетат, докато не са ни изтрили  Joy Joy Joy Черен ПР, но ПР... Joy

Последна редакция: пн, 20 окт 2014, 17:19 от dafnе_1

# 454
  • Мнения: 485
...Да попитам този четвъртък от колко часа е серията? Някоя свободна от хейтване, дали знае да ми отговори?  Joy Joy Joy Joy Joy
Мен не ме хейтват, защото не гледам сериала, но понякога чета дали вече не е на финалаО Grinning

На въпросчето: не се хаби в четвъртък Stop , няма да има епизод , щото ще предават футбол по същия канал ...

Аде, не дойде ли краят на Кур*т и Шурка ? АмЧИ защо влезе МУрка  ooooh! - да ги изпотръшка по ред и да свършват мъките на актьорите и екипа  Joy Joy Joy

# 455
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Мерсаж!
Петане, как ще свършва мъката!? После ний ко шъ праим!?   Laughing

# 456
  • Мнения: 2 282
Мерсаж!
Петане, как ще свършва мъката!? После ний ко шъ праим!?    Laughing

Клипчета, колажи и гифчета....Но, най-вероятно ще има трети сезон...Заради успеха при арабите...

# 457
  • Мнения: 1 413
Привет, Мурки... Hug
Много чистичка станала къщичката ни днес.  Peace
А Сеит е безумно влюбен в Мюрвет, убедителен е Heart Eyes...
Шура е била за забавление както повели стария Мирза Еминов! Дано вече е спокоен Мирза, Сеит изпълни традицията, дълга...Ще има и ПБН!  Embarassed 


http://vk.com/video_ext.php?oid=-59313557&id=170654149&h … 543408ca8c&hd

# 458
  • Мнения: 2 282
Оххх, Шани! Благодаря ти за включването...Трейлърът много ме развълнува, но правилата ме спираха да пиша...
Треят е супер...Ще ни пуснат нещо по-така от първата брачна нощ...Няма съмнение, че Мурка ще зацепи Курт, така ще го ошашави, че  ще избие Шура от главата му...Не че тя е там, но си мисли така...Разбра правилно съвета на Айшето...Браво на Айшето, винаги е била много точна...Изглежда ще е съюзник на Мурка...Мрази Шура задето я компрометира пред Курт. Курт ми изглежда мнооого влюбен...
Не знам какво мислят да правят с Петро, но май е само жест към разбитата Шура....Предлага й решение за да я спаси от позора....Когато й призна, че я обича пак беше в подобна екстремна ситуация...
Гюзидето направо е с психични отклонения...Като нищо може да тръгне пак да се самоубива...

# 459
  • Мнения: 1 413
Оххх, Шани! Благодаря ти за включването...Трейлърът много ме развълнува, но правилата ме спираха да пиша...
Треят е супер...Ще ни пуснат нещо по-така от първата брачна нощ...Няма съмнение, че Мурка ще зацепи Курт, така ще го ошашави, че  ще избие Шура от главата му...Не че тя е там, но си мисли така...Разбра правилно съвета на Айшето...Браво на Айшето, винаги е била много точна...Изглежда ще е съюзник на Мурка...Мрази Шура задето я компрометира пред Курт. Курт ми изглежда мнооого влюбен...
Не знам какво мислят да правят с Петро, но май е само жест към разбитата Шура....Предлага й решение за да я спаси от позора....Когато й призна, че я обича пак беше в подобна екстремна ситуация...
Гюзидето направо е с психични отклонения...Като нищо може да тръгне пак да се самоубива...

На фона на вибрацията и трептенията около Сеит и Мюрвет Heart Eyes, другите персонажи са ми като карикатури. Особено второстепенните. Гюзидето ми е много първобитна  ooooh!

# 460
  • Мнения: 2 282
Е добре де, защо Мурка не е с сватбената рокля за ПБН. Или може би зацепването е било толкова сладко, че Курт и посред бял ден я търси... newsm78

# 461
  • Мнения: 1 413
Е добре де, защо Мурка не е с сватбената рокля за ПБН. Или може би зацепването е било толкова сладко, че Курт и посред бял ден я търси... newsm78

Ще го видим Peace, силно се надявам поне Embarassed Heart Eyes Вероятно е било омайна страст.  Embarassed Embarassed Embarassed
Поне това чета в лицето на Сеит  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Сега ще се отдам на Б*хлюляка  Heart Eyes

# 462
  • Мнения: 2 282
Ще го видим Peace, силно се надявам поне Embarassed Heart Eyes Вероятно е било омайна страст.  Embarassed Embarassed Embarassed
Поне това чета в лицето на Сеит  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мдаа, изглежда задоволен...всичко е било на шест...А, бе знаем на кой да заложим, и сега не се налага да си извъртаме мненията, всички станаха Мурки,  Joy вместо да си признаем сърдечно, че не  сме разбрали филма и залудо сме писали дитирамби за ВНЛ-то...Гледаме развръзката, която беше заложена още в първи епизод...В зимната градина...

# 463
  • Мнения: 1 413
Ще го видим Peace, силно се надявам поне Embarassed Heart Eyes Вероятно е било омайна страст.  Embarassed Embarassed Embarassed
Поне това чета в лицето на Сеит  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мдаа, изглежда задоволен...всичко е било на шест...А, бе знаем на кой да заложим, и сега не се налага да си извъртаме мненията, всички станаха Мурки,  Joy вместо да си признаем сърдечно, че не  сме разбрали филма и залудо сме писали дитирамби за ВНЛ-то...Гледаме развръзката, която беше заложена още в първи епизод...В зимната градина...

Съвсем целенасочено загледах Къванч като Бех и намирам вече общи черти в играта му като Сеит. newsm68  Далече е още, но може да ме изненада приятно, та поне да не постна КСШ в графата "загубено време". ooooh!
Та си мисля, че и каста е бил целенасочен към типаж, който си знаем, че не се харесва на Къванч, за да угаси в Сеит огъня на страстта към Шура... Ама Мюрвет/Фахрие определено го разигра като мъж!  smile3501
Това исках да видя, доволна съм  newsm10

# 464
  • Мнения: 2 282
Дружките не са харесали трейлъра...Едно мнение ми се стори интересно...Айшето не е успяла да съблазни Курт и сега с любовни съвети ще въплъти своите фантазии.. А дано, а дано! И нея са я забулили...Няма лабаво при Емине... Да му мисли Курт... Joy

Общи условия

Активация на акаунт