"Курт Сеит и Шура"- форум за Къванч Татлъту и другите актьори...Сезон 2 ТЕМА 1

  • 113 826
  • 750
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 413
Вече е ясен французина, който ще отведе Шура...Жерар Депардийо...През ноември почва да снима филм в Пловдивско, на 5 часа път от Истанбул...колко му е да прескочи, и без това ролята в КиШ е епозодична и с рекламна цел...Миналата година приел и руско гражданство... Много подходящ...Ще ми убият   Петро в този случай... Sad

Аааа, не! Naughty Не я давам на него, от къде го измисли?  newsm78
Ако я съберат отново с Мете Хорезоолу става... или пък с Еркан Петеккая, може и с Махсун Кърмъзъгюл!  Peace
Нещо съм позабравила аз- какво се случи с Юсуф? newsm78 Избяга ли, замина ли някъде? newsm78
 А така ми харесваше до Тина...Можеше да има романтика с тях мисля Hug


http://vk.com/kurtseyt_official?z=video-59313557_170515606%2Fvideos-59313557

# 436
  • Мнения: 2 282
Дафне Hug, ама как така сме нарочили Петро?  Мале, не очаквах, че Едже и компания толкова мразят руските благороднички. Whistling Чак толкова негативи им стовариха, че всеки да се възмущава от начина им на живот, еле пък масовия турски зрител. Simple Smile [/b]

Нарочили сте го...Ако знаеш каква голяма група хейтъри жадуват смъртта на Петро и гледат филма само заради тоя момент. И нашите критики към филма и героите са си направо добронамерени...
Освен рускините, в последната серия набъркаха и българските войници...Мурка спомена...Били лоши...Направо си търсят международен скандал...

# 437
  • Мнения: 1 413
Дафне Hug, ама как така сме нарочили Петро?  Мале, не очаквах, че Едже и компания толкова мразят руските благороднички. Whistling Чак толкова негативи им стовариха, че всеки да се възмущава от начина им на живот, еле пък масовия турски зрител. Simple Smile [/b]

Нарочили сте го...Ако знаеш каква голяма група хейтъри жадуват смъртта на Петро и гледат филма само заради тоя момент. И нашите критики към филма и героите са си направо добронамерени...
Освен рускините, в последната серия набъркаха и българските войници...Мурка спомена...Били лоши...Направо си търсят международен скандал...

Все по- натрапчиво става негативното отношение на Едже и сие към чужденците в сериалите й.  #2gunfire
Помня как се изгаври и със Зейнеп в К/Г. ooooh!
В КСШ негативи от местните авери трупа само Айшето. Всички други са мелеци  Joy


# 438
  • Мнения: 2 282
Oхх, днес се замислих за финала.. Думите на Къванч, че героят му е психопат, за мен това е финала...Може да  не е чел целия сценарий, поне края е прочел...Много вероятно е, че ще разбие живота и на Мурка....Така арогантно и дръзко влезе и в нейния живот ...Е, тогава вече става злодей номер едно на филма. По-добре да го бяха обесили...

# 439
  • Мнения: 1 413
Oхх, днес се замислих за финала.. Думите на Къванч, че героят му е психопат, за мен това е финала...Може да  не е чел целия сценарий, поне края е прочел...Много вероятно е, че ще разбие живота и на Мурка....Така арогантно и дръзко влезе и в нейния живота ...Е, тогава вече става злодей номер едно на филма. По-добре да го бяха обесили...

Злодей, ама с ангелско лице! Heart Eyes Същата работа и при Петро! Laughing
Отвън красиви, а от вътре... ooooh!
Нищо благородническо и аристократично не им запазиха  Hug Бляскаво и безгрижно си живееха в Петроград едно време...
Ако бяха обесили Сеит, ставаше национален герой! И какви щяха да са му заслугите? ooooh!




# 440
  • Мнения: 2 282
Много, много хубав финал...Къванч и Фахрието направо неотразими...Шани,  Hug какво говори майката преди това, щото ми се струва, че гледа враждебно Курт и май ще го отреже първия път...После ще я навият...

# 441
  • Мнения: 1 413
Много, много хубав финал...Къванч и Фахрието направо неотразими...Шани,  Hug какво говори майката преди това, щото ми се струва, че гледа враждебно Курт и май ще го отреже първия път...После ще я навият...

Добър вечер!   bouquet
Много проблемно влизането в мамата значи ааа Whistling...Снощи ми се затвори сама  #2gunfire
Дафне Hug, нищо особено не си говореха. Споделяха спомени, случки, истории за фронта, клюкарстваха си, типична турска семейна вечер.
Брей, ама още ли няма фрагман? newsm78
 Само да не съм се оказала лош пророк за "малкия" финал значи... Sad




 
Цитат
Динара Ямалеева
Сеит любил дочку, дома он бывал редко, но всё то время, пока был дома, не спускал ребенка с рук. единственное не любил подгузники менять и терпеть не мог когда она плачет. однажды вечером пришел, только сели за ужин, ребенок закричал. Сеит высказал жене: "Ты же весь день дома. Ты не могла бы ребенка покормить и переодеть, чтоб к моему приходу тихо было. Зачем мне домой приходить если я не могу спокойно поесть с женой горячий ужин, скажи пжста". Мурка ответить ничего не могла. Как она могла его успокоить? Только почувствовала что она какая то неумеха. Сеит пожалел что домой пришел. Мурка хотела как в машине времени назад пару часов отматать и переиграть этот вечер, только чтоб Сеит был доволен.

http://vk.com/kurtseyt_official

След този преразказ на Динара, наистина си е за чудене какво толкова интересно има да ни покажат за живота на Сеит и Мюрвет... Thinking

# 442
  • Мнения: 2 282
Здравейте, много новини около сериалчето...
Вторник, четвъртък няма значение за рейтинга, отписали са го...Докато публиката разбере, че е  преместен в четвъртък , а не са го спрели изобщо, рейтингът ще удари нулата...
Въпреки, че задават интересна интрига...Ще ги съберат в една къща...
Мурка е хитруша...Приема фиктивно условието на майката само за да изпроси съгласието й и да не изпусне Курт...Ожени ли се за него друга песен ще запее...Героинята й е свободолюбива ...и властната майка ограничава тази свобода. Вече я лъже на поразия... 
Интересно ми е, как отхвърленият кандидат младоженец и мъж на честта ще преживее отказа и как ще се реши на втори опит...Според мен,  Мурка ще спаси положението...В един момент от фрагмана изглежда решена да направи нещо...Като че ли отива да говори с Курт...Ще го намери, ще го омилостиви...Слаба, беззащитна, но нашият Вълк вече каза, че е от вълците, които помагат на безпомощните .. Joy.На тая струна ще свири...
Интересен е финала на миналата серия...Не бях забелязала едно нервно потреперване и стискане на зъби, когато  Курт прави предложението...Значи вътрешно е страшно напрегнат, направо бесен, а външно е различен - щастлив, спокоен, със светнали очи...Играе театър и  се жени единствено за да отмъсти на Шура...Мурка му е подръка в момента, определено  я използва....Млада. влюбена с розови очила, казва Фахрието в интервюто...
Като Шура, ще разбие и нейния живот...Няма да се случи романтичния ми вариант с Фахрието...  Sad и Курт да се влюби в Мурка...

# 443
  • Мнения: 1 413
Дафне Hug
Преди да заспя да си кажа, че известността на финала, направо ми уби желанието за размисли. Май ще продължавам да го гледам от пристрастие към Къванч, чиято игра намирам за най- слаба в сериалите му до момента... Както и да е  Cry
Факта, че заряза Шура от инат и егоизъм, фръцкаше й се като юноша бледен, ми убива илюзията за нещо задълбочено и романтично във връзката му с Мюрвет. Той не е бил годен да обича, студен, дистанциран, себичен човек! Все по- голяма антипатия изпитвам към Сеит... спря да ме вълнува, съжалявам го, както и излъганите и заблудени от него момичета, дори и баронесата. Изпитвам уважение към Шура, но ще й се стоварят всички мълнии, ще си плати и с лихвите за саможертвата си за да е с него. Той не заслужава и един нейн поглед дори. Заради това ми е дразнещо и мятането на еротични погледи към Мюрвет. Голям самотник е бил Сеит, неразбран, недолюбен... Наистина ще е бил психопат  Sad Нещо не ми е ден днес. Лека нощ   bouquet



# 444
  • Мнения: 2 282
Дафне Hug
Преди да заспя да си кажа, че известността на финала, направо ми уби желанието за размисли. Май ще продължавам да го гледам от пристрастие към Къванч, чиято игра намирам за най- слаба в сериалите му до момента... Както и да е  Cry
 Той не е бил годен да обича, студен, дистанциран, себичен човек! Все по- голяма антипатия изпитвам към Сеит... спря да ме вълнува, съжалявам го, както и излъганите и заблудени от него момичета, дори и баронесата. ... Наистина ще е бил психопат  Sad Нещо не ми е ден днес. Лека нощ   bouquet


Hug На мен пък филмът сега ми става интересен, защото наистина ще  има интрига и сблъсък на характери. Финалът е ясен, самоубийство на Курт...Обаче, как ще се стигне до там...
Отиването на Мурка при Курт означава, че признава чувствата си към него...От една страна, това ще  поласкае самолюбието му, от друга страна ще му даде повод да
си го върне на Емине заради публичното унижение...От трета страна, мъсти на Шура...т.е. жени се без да обича, само за да нахрани егото си...Импулсивни решения, не те е грижа  за последиците и чувствата на другите, агресия,   склонност към отмъщение, липса на критична самооценка...това са все симптоми на психически лабилен човек, вид психопатия...Емине инстинктивно  усети опасността, няма му доверие, бързането й се стори съмнително, казва го и във фрагмана - на вратата ли ще искаш ръката на момичето,  затова иска да живеят заедно
Шура може да е щастлива, че се е отървала...да му мусли Мурка...Искаше ми се да го постави на място, ама като гледам и тя почна да боготвори Курт...
Добро утро и приятен ден, дами!

# 445
  • Мнения: 1 413

Шура може да е щастлива, че се е отървала...да му мусли Мурка...Искаше ми се да го постави на място, ама като гледам и тя почна да боготвори Курт...
Добро утро и приятен ден, дами!

Привет!  bouquet
Дафне Hug, от цитираното се надявам поне една десета да покажат, особено що се отнася до Шура! Peace Искам да е щастлива и да го показва навсякъде и пред всеки, но не ми се вярва да се случи. Но клюката за запознанството й с франсето се обзалагам, че ще вбеси Сеит. Да видим де Thinking
Мюрвет май за пръв път е обект на нечий мъжки интерес и то от красавец революционер. Как да не го залюби  Embarassed
И на нея и е интересен Сеит, особено след като ги видя с Шура да се целуват, едва отлепи очи от прозореца благодарение на истерясалата Емине, ама какъв шамар й завъртя леле Laughing
В последния фрагман, от днес, чувам гласът на Аля, да обяснява подробности за предложението на Сеит към Мюрвет:


http://vk.com/video_ext.php?oid=-59313557&id=170565160&hash=92ce0d0ca077a69b&hd

Второй фрагман к 17 серии "Курт Сеита и Шуры". РУССКИЕ СУБТИТРЫ
Перевод: Дина Мирзаханова   bouquet
Субтитры: Виктория Коломиец.  bouquet


Напрегнат, но доволен Сеит... Simple Smile

Скрит текст:
Цитат
Содержание 17 серии "Курт Сеит и Шура"

Эмине не пускает в дом Сеита, пришедшего просить руки Мюрвет, заявляя, что этой свадьбе не быть. Сеит в гневе уходит. Мюрвет сильно расстроена.

Присутствуя на церемонии одной помолвки, Шура знакомится с молодым коммерсантом из Франции. В то время как Шура старается не видеться с Сеитом, Аля рассказывает ей о том, что он сделал предложение какой-то турецкой девушке. Шура уверена, что Сеит поступил так ей назло, чтобы она сама прибежала к нему. Она не может поверить, что Сеит окончательно от неё отказался, ведь хоть в их общей судьбе и было много горя и боли, но никогда не может быть расставания.

Будучи с Лютфю, Сеит попадает в очередную стычку, где его ранят. Лютфю приводит его к себе домой, где в первый раз Сеит остаётся наедине с Мюрвет. Они говорят о Шуре и о предложении пожениться.

В то время как Гюзиде хочет разорвать с Джелилем, с ней случается серьёзная неприятность. Отныне последствия этой неприятности лягут на плечи их обоих.

После повторного предложения Сеита Эмине оставляет право на решение Мюрвет, однако та принимает абсолютно неожиданное для всех решение.

Шура понравилась французскому коммерсанту, но она всё ещё ждёт возвращения Сеита к ней. В один прекрасный день Шура узнаёт о тайне, скрываемой от неё Петром и Тиной. Шура не сопротивляясь бежит навстречу своей судьбе.

Перевод : Denis Haliulin Hug

http://vk.com/kurtseyt_official?w=wall-59313557_53577

Последна редакция: пн, 13 окт 2014, 20:23 от shaane

# 446
  • Мнения: 2 282
Важното е, че няма да разиграят Петро с Шура, на пук на Сеит... Laughing
Hug Точно! Вижда се на чия страна са симпатиите... И Петро ще изпълни клетвата си...Aз, между другото никога не повярвах, че Петро обича Шура като жена...Направи признанието  след скандал между Шура и Курт. Шура беше толкова смазана, че той сякаш изстреля тези думи  да я успокои, да я подкрепи, не е така самотна, има приятел до себе си...Поне, аз не усетих в нито един момент ревност към Курт. Водещият мотив при Петро беше клетвата пред бащата...
Може и да развият Аля-Петро..

# 447
  • Мнения: 1 413
Важното е, че няма да разиграят Петро с Шура, на пук на Сеит... Laughing
Hug Точно! Вижда се на чия страна са симпатиите... И Петро ще изпълни клетвата си...Aз, между другото никога не повярвах, че Петро обича Шура като жена...Направи признанието  след скандал между Шура и Курт. Шура беше толкова смазана, че той сякаш изстреля тези думи  да я успокои, да я подкрепи, не е така самотна, има приятел до себе си...Поне, аз не усетих в нито един момент ревност към Курт. Водещият мотив при Петро беше клетвата пред бащата...
Може и да развият Аля-Петро..

Добър вечер! Hug
Мислих, мислих и разбрах, че този филм ми е влезнал в подсъзнанието... ooooh!
Та измислих, че Сеит е бил велик мъж не само в очите на внучка си Нермин. Толкова жени и сподвижници е имал, че в този филм не заслужава така бегло да го представят!!! Peace Сегашното поколение му е голям длъжник след като не го гледа и не му вдига рейтинга, сляп и неразбиращ народ ще си останат...В случая със Сеит имат с какво да се гордеят и е време да го загледат. Явно историята като наука е слабо място на комшиите, такова внушение ми оставят за момента.  Whistling
Иначе по филма- ами съвсем интересно предстои да стане в оставащите серии. Мисля, че Сеит ще заобича силно Мюрвет в крайна сметка, поне натам ни водят с всяка серия... Та Сеит не е бил недолюбен, както писах снощи. Съвсем погрешно не съм видяла, между тях наистина има силно привличане и ще се получи опасна химична реакция съвсем скоро... Peace
 Може да е страдал известно време по Шура, но мисля, че ще го видим как се отърсва от нейното пагубно влияние в оставащото екранно време до края на сериала. Да живее Мюрвет!  Heart Eyes



И Ашенцето явно ще приеме да стане булка за втори път, дори ми изглежда щастлива тук. Интригата тук ще е завладяваща, поне се надявам деHeart Eyes

# 448
  • Мнения: 2 282
Мюрвет готви с твоя чесън, да не го уручасват Сеит Wink ... и Айшето да стои далече от спалнята им  Laughing

Hug Не знам защо, обаче имам доверие на Мурка..ще отиграе положението..Въпреки, че е  влюбена...Ще докара помияра до самоубийство...а тя ще си живее до 90 години...

# 449
  • Мнения: 1 413
Мюрвет готви с твоя чесън, да не го уручасват Сеит Wink ... и Айшето да стои далече от спалнята им  Laughing

Hug Не знам защо, обаче имам доверие на Мурка..ще отиграе положението..Въпреки, че е  влюбена...Ще докара помияра до самоубийство...а тя ще си живее до 90 години...

Ще търпи и ще отиграва и на Сеит и на Емине!  ooooh!
Жалка картинка, живот ли ще е да го опишеш... Сеит ще стане като дух, появява се, изчезва... ooooh!


Цитат
Роза Хамзина   bouquet
"Та ночь была беспокойной для меня, Мурка. Я не мог заснуть, мне было настолько тяжело на сердце. Больше я не мог оставаться дома, в спальне. Встал и вышел. Ты так сладко спала, я не посмел тебя разбудить. Было кое-что,что я хотел решить в течении долгого времени."
Мурвет внимательно посмотрела на него. В ее глазах были вопросы. Муж, как-будто не хотя встретиться с ней взглядом, прислонил себе на грудь ее голову и продолжил.
"Я ходил к Шуре."
Сеит почувствовал как она застыла. Мюрвет вновь почувствовала сильное головокружение и тошноту,еще сильнее чем раньше. Больше она не могла это выдержать. В ушах у нее гудело. Сеит похлопал ее по плечу. "Ттшшш... Ну ка прийди в себя. Я хочу, чтобы ты успокоилась и выслушала меня Мурвет. Я еще не закончил. Если ты выслушаешь, то все поймешь. Что я тебе говорил? Одно дело решил, не так ли?"
Мурвет не слышала своего голоса, но почувствовала, как ее губы произнесли: "Ты уходишь,да? С ней уходишь..." Она начала рыдать. Сеит взял ее за плечи и едва сдерживая смех спросил: "Как ты поняла, что я ухожу?"
Мурвет вытирая слезы платком сказала: "Конечно от такого хорошего обращения..." и замолчала не закончив предложение. Затем поняв что все кончено, но дав понять, что есть надежда с некой облегченностью она продолжила: "Этим вечером ты был так мил со мной. Я бы хотела тебя помнить всегда таким."
Сеит не смог сдержать свой смех. Мюрвет с отвращением посмотрела на мужа. Его глаза от смеха были переполнены слезами. "Как он смеет? Как он смеет!" -говорила она про себя.
"Значит от моего хорошего отношения ты поняла что я ухожу, моя маленькая женушка." Сказал Сеит продолжая смеяться. "Значит поняла..."
Мурвет в ярости встала и начала накрывать на стол. Между тем плача бормотала: "Если тебе так весело,можешь идти."
Сеит встал и притянул ее к себе. Сильно сильно прижавшись обнял ее за талию. Мюрвет закрыла глаза,не желая смотреть на мужа. Сеит обняв ее еще крепче,наклонился,поцеловал ее мокрые ресницы и прошептал на ухо: "Значит ради ухода я хорошо себя повел... Тогда у меня для тебя есть хорошая новость, глупая женушка. До конца жизни тебе придется жить с человеком,который так плохо к тебе относился, потому что этот человек никуда не уходит."
Мюрвет открыла глаза. Все чувства в ней перемешались - разочарование... замешательство... радость... Шутка ли то что я слышу? Думала она.
Сеит обняв ее и смотря прямо в глаза продолжал говорить: "мы поговорили с Шурой. Её здесь больше нет. Она покинула Стамбул. Едет во Францию. Сейчас она отплывает на корабле. А я здесь, с тобой."
Мюрвет не могла произнести ни слова. Молилась чтобы этот сон не заканчивался никогда. Как она была счастлива.
Сеит: "Ты ничего не скажешь?"
"Это... Сеит, я не знаю. Не знаю что и сказать. Я очень устала,но очень счастлива!"
Моя маленькая женушка,теперь ты понимаешь? Ты для меня всегда будешь маленькой девочкой. И я люблю тебя такой!"
Сеит крепко обнял жену. Мурвет поначалу робко, но затем решительно обняла мужа и расцеловала. Перевод: Элиза Эюбова
   bouquet

Благодаря Ви, момичета  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 14 окт 2014, 21:55 от shaane

Общи условия

Активация на акаунт