"Курт Сеит и Шура"- форум за Къванч Татлъту и другите актьори...Сезон 2 ТЕМА 1

  • 113 848
  • 750
  •   1
Отговори
# 420
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Положението е неспасяемо. Ясна работата - любов ли бе да я опишеш.

За Били ся. Подкара той плочатата за семейството си, момата се приготви да стреля и му занарежда, но честно казано не се напънах да я слушам. През това време Пешо, получил прозрение взе да тропа на вратата. Били отвори и много се изненада. След това и при мен заби. Сварих ги чак на любовното обяснение на Пешо към момето и целувката...

# 421
  • Мнения: 1 413

 Hug  bouquet
Сеит към Емине: С  позволението на Алах и Ваше, искам дъщера ви за съпруга! Ако и тя иска...
На Мюрвет и омекнаха краката сигурно Laughing

Браво на Курт, пзрво китките, бонбоните, и тогава диванчето..Шура и пияница я изкараха....Следващата серия ПБН
Какво стана с Били не разбрах..Заби ми.

Петро не намери писмото от Лола в скривалището и се появи в сюблимения момент на вратата на Били! Сега пък Били ще истеряса! Тежко й на Аля. Петро пак герой, аман ooooh!

# 422
  • Мнения: 2 282
Фахрието прави добра игра...Без никакво напрежение и с лекота..Вярвам й на всяка емоция...

# 423
  • Мнения: 234

 Hug  bouquet
Сеит към Емине: С  позволението на Алах и Ваше, искам дъщера ви за съпруга! Ако и тя иска...
На Мюрвет и омекнаха краката сигурно Laughing

Браво на Курт, пзрво китките, бонбоните, и тогава диванчето..Шура и пияница я изкараха....Следващата серия ПБН
Какво стана с Били не разбрах..Заби ми.

Петро не намери писмото от Лола в скривалището и се появи в сюблимения момент на вратата на Били! Сега пък Били ще истеряса! Тежко й на Аля. Петро пак герой, аман ooooh!
Накрая куршума да не е за Петро...Лошо я изманипулира
Не така де, един готин има- Пешо и да го затрият, кой ще внася интрига в сериала, съвсем бозаво ще стане hahaha hahaha

# 424
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Фахрието прави добра игра...Без никакво напрежение и с лекота..Вярвам й на всяка емоция...


Да, много добра! Перфектна почти!

Лека нощ, лоши жени такива. Вие съсипахте таз невиждана и нечувана любов. Сега спете спокойно Simple Smile !

# 425
  • Мнения: 1 413

 Hug  bouquet
Сеит към Емине: С  позволението на Алах и Ваше, искам дъщера ви за съпруга! Ако и тя иска...
На Мюрвет и омекнаха краката сигурно Laughing

Браво на Курт, пзрво китките, бонбоните, и тогава диванчето..Шура и пияница я изкараха....Следващата серия ПБН
Какво стана с Били не разбрах..Заби ми.

Петро не намери писмото от Лола в скривалището и се появи в сюблимения момент на вратата на Били! Сега пък Били ще истеряса! Тежко й на Аля. Петро пак герой, аман ooooh!
Накрая куршума да не е за Петро...Лошо я изманипулира

Няма да е от Аля, тя иска ама не й стиска! Сеит ще го гръмне, това ще съсипе Шура и Тина! Не останах с впечатление Тина на стари години да е питаела добри чувства към Сеит. Определено изпитваше умиление заради любовта на сестра си, но само толкова... Thinking

# 426
  • Мнения: 2 282
Добър ден, дами!
Благодаря за компанията снощи!  bouquet 1.50 рейтинг, 33 място...Закопаха ВНЛ/то...И не заради разните му внушения на злодеите и липсата на комуникация, ами Курт се влюбва в Мурка и скандалът беше само повод...Не дадоха нито един факт, че той се измъчва и страда заради раздялата с Шура, освен халюцинациите, ама там доминираше злобата му към Петро...На финала  е  нов човек, спокоен и щастлив от взетото решение, сякаш огромна тежест е паднала от гърба му,дълбоко убеден в това, което прави, а не принуден от обстоятелствата...Контрастът между Шура и Мурка е толкова подсилен,  не оставя място за съмнение, че компрометират образа на Шура...Върхът на падението й ще е следващата серия, когато отива на сватбата на Курт..И грам гордост не й оставиха...
Серията ми хареса, много добра игра, хубава музика, динамика, случи се обещаната бомба ,  химия между Къванч и Фахрието, сякаш и той изпитва по-голямо удоволствие от партньорката си, защото ролята изисква да е по-обран в чувствата си, беше мъка с Фара   да  играе страст..


# 427
  • Мнения: 1 413
Добър ден, дами!
Благодаря за компанията снощи!  bouquet 1.50 рейтинг, 33 място...Закопаха ВНЛ/то...И не заради разните му внушения на злодеите и липсата на комуникация, ами Курт се влюбва в Мурка и скандалът беше само повод...Не дадоха нито един факт, че той се измъчва и страда заради раздялата с Шура, освен халюцинациите, ама там доминираше злобата му към Петро...На финала  е  нов човек, спокоен и щастлив от взетото решение, сякаш огромна тежест е паднала от гърба му,дълбоко убеден в това, което прави, а не принуден от обстоятелствата...Контрастът между Шура и Мурка е толкова подсилен,  не оставя място за съмнение, че компрометират образа на Шура...Върхът на падението й ще е следващата серия, когато отива на сватбата на Курт..И грам гордост не й оставиха...
Серията ми хареса, много добра игра, хубава музика, динамика, случи се обещаната бомба ,  химия между Къванч и Фахрието, сякаш и той изпитва по-голямо удоволствие от партньорката си, защото ролята изисква да е по-обран в чувствата си, беше мъка с Фара   да  играе страст..
Добър ден и от мен, дами!  bouquet Hug
Серията снощи ми хареса, но и става все по- предвидим сериала.
Вниманието на Сеит към Мюрвет се видя още в 15 серия. Peace Снощи го влюбиха в нея, типично по турски- покрай кухнята и ежедневните събития. Той го поиска и си го получи, много лесно Laughing...
Да, на Сеит снощи му падна пердето, а Мюрвет не знае нищо за него, видя го как си играе на революция, държи се галантно и възпитано, ама не му е сърбала попарата, не се е сблъскала с шизофреичната му ревност и халюцинации, магарешкия инат ooooh!... Не знам дали това изобщо ще се случи да го покажат, дори бих казала, че не го вярвам. Ако между и срещу него и Шура твърдо стоят Петро и Тина, то между и срещу него и Мюрвет ще стои Емине и ще подклажда конфликтите им. Много проста и елементарна жена е бъдещата тъща ooooh!, с нея на глава няма да излезе. #Crazy
 Тя няма да преглътне разочарованието си от него, както семейството на Шура сведе глава и прие избора на детето си, а се видя, че са имали право да са резервирани. Ще има хитови изцепки от Емине- есенцията на втори сезон.  Peace
Сега за Шура Hug: След серията с прословутото диванче, има само главоболия със Сеит. Там беше най- голямата й грешка и развитието на филма го доказа. Peace Защото той не беше готов за подобно бурно развитие на връзката им, сам й каза, че няма какво да й даде още тогава, та така и до момента. Това, че Шура типично по руски обръщаше чашките водка снощи, е за да дави мъката си от липса на новини от Сеит, макар че го беше почти отписала от живота си. Заради това направи и опита за самоубийство още в Петроград. "Възкръсването" му тогава я върна към живота, сега се самоубива бавно и мъчително всеки ден, с всяка чашка, пак заради него. #2gunfire Умишлено!- не вижда изход, различията им излезнаха наяве и стават все по- непреодолими, помогнаха и други за това естествено. Но конфликта е заложен дълбоко в самите тях- тотално различни от самото си запознанство, дори и от раждането им, и сега ескалира. Whistling За осъзнатата и вече по- зряла Шура липсата на емоционален комфорт е смазващ, за Сеит решението е да я изкорени (образно) чрез Мюрвет. Нова разлика, в подхода към търсене на собствената им идентификация! Е как да се намерят отново?! Абсурдно е!
На фона на този дисонанс, Еджето #2gunfire няма да пропусне да вкара Шура в леглото на всеки друг. Толкова са ми познати нейните садистични наклонности вече, че ще ме разочарова, ако не го направи.
А за рейтинга- ясно е, че няма да стигне и дъното на чудото К/Г... ooooh!
Те такива са моите мисли от снощи... Hug





# 428
  • Мнения: 2 282
Серията снощи ми хареса, но и става все по- предвидим сериала.
Hug  bouquetНе се знае как ще завъртят нещата...Предполагам, че финалът  ще е трагичен, самоубийство на Курт...И трябва да   го мотивират..Обикновено, човек се самоубива от отчаяние и безнадежност.. Курт няма да го пожалят,  заради съблазняването на Шура. 
Революцията ще успее, ще изгонят англичаните, и затова си мисля,  Мурка може да е една от причините ..И така Шура да бъде отмъстена.. Плашеща е връзката на Мурка с майка й. ...За Емине няма никакви авторитети, налага се и е безцеремонна  с всеки...Мурка  изглежда слаба и покорна,  много влюбена, но майката ще я подкокоросва и  няма да е безгласна буква.  Нали с такава цел направиха и снимката с голата Шура.  За да провокират ревността на Мурка, ще сподели с майка си, и както майката  мрази рускините и ги мисли за леки жени, не ми се мисли, какво ще  се струпа на главата на Курт, че пази снимката.....Нермин  също намеква, че заради младостта и неопитността на Мурка, Курт остава неразбран и от нея. И не били щастливи. Т.е. и Мурка има вина...оставила се е да я манипулират, може би...Айшето и тя ще  забърка интриги...Всичко това обаче не изглежда сериозно за да докарат Курт до самоубийство...Трябва да има и нещо друго, което да го съсипе...Само не и спомените за Шура, че не ми се гледа боза...8 години беше в ръцете му...
 На мен лично ми се иска да ни разкажат друга история.  Мурка да успее   да избие от главата на Курт мисълта за Шура....Магнетична, изкусителна, съблазнителна, това е оръжието й....Курт й падна на тепсия, без грам усилие..Видяхме  грешките на Шура, заради които беше прелъстена и изоставена, сега да ни разкажат друга история – как се опитомява женкар...Феминисткият екип на сериала трябва да изпрати послания към женската аудитория...Тогава могат и да го пожалят Курт.

# 429
  • Мнения: 1 413
Дафне Hug
Да не забравяме, че за Сеит на първо място в живота му си остава военната кариера! Peace Смятам, че това е слабото му място, макар че вече не е това, което беше в царската армия. Приятелството с Джелил му е безценна опора. Премахването на Джелил е вид унищожение за Сеит, дълбоко ще го разстрои Thinking...А за да има още повече интрига, това може да свърши Петро, може и Аля по погрешка. Тогава омразата на Сеит към Петро ще стане непреодолима и разяждаща. И ще извърши предумишлено убийство... ooooh!
Щом като Шура не остави трайни следи в сърцето му за 8 години, не мисля, че това ще направи Мюрвет, дори и на по- късен етап в живота му. Късно ще е вече за поправяне на житейските му грешки...ще го подкара през просото в един момент.  ooooh!
Айшето е дребна риба, ще прави пълнежа от животворните интриги в сериите. Ще видим, малко остава
  Hug





Цитат
Салон-бутик мадам Катя (Стамбул) занимается производством шляпок и аксесуаров. Их продают и сдают на прокат в том числе для съемок фильмов. Допустим, шляпка, которую держит владелица салона на последнем фото, очень похожа на ту, которую Тина принесла Шурочке.

За предоставленную информации выражаем благодарность Динаре Ямалеевой.

http://vk.com/kurtseyt_official?w=wall-59313557_50630   bouquet  bouquet  bouquet

# 430
  • Мнения: 2 282
 Hug А бе Шани откъде разбра, че Джелил ще го убиват..Най-малко  Петро ще замесят. Да не забравяме кой беше с Джелил след Алуща и смъртта на Татяна, кой го спаси от пиянството , дори спря Аля да не стреля докато не се разведе с Джелил, щото той може да пострада след това.
За мен човекът който наистина прави нещо  в тоя филм е Петро, Курт само се перчи.. и  бие.
Айшето никак не я намирам за безобидна...Ще я оженят с оня мухльо и отиват всички да живеят в една къща...Сега малко е свила знамената, защото изобщо не знае за конкуренцията...Ама тежко й е на Мурка...Мурка е друг тип жена, кошута, неслучайно непрекъснато подчертават контраста с Шура...
И ми се гледа малко романтика..Видяхме, че Курт не е вълк, не е дворянин, не е офицер, не е мъж на честта, да си влиза в образа на романтичен герой...Снощи сцените с Мурка бяха суперрр.
Горката, полетя от щастие като й обърна внимание...
Но могат да развият и психясването...заради любовта му към Шура... Joy Joy

# 431
  • Мнения: 1 413
Дафне, ами търся логиката на Едже, нали знаеш каква е психарка. Laughing
Джелил е другата "сърдечна връзка" на Сеит, така и не мога да си обясня защо е още в сериала.  newsm78
Петро си гони интереса, какво като е спасявал на времето Дж? Заради Сеит няма да го пожали...
Серията снощи ми се наби като малък финал, всичко става ясно!
Та се чудя защо още няма фрагман за 17 еп. Забавиха се тоя път Whistling


# 432
  • Мнения: 2 282
Джелил е другата "сърдечна връзка" на Сеит, така и не мога да си обясня защо е още в сериала.  newsm78
Петро си гони интереса, какво като е спасявал на времето Дж? Заради Сеит няма да го пожали...
Серията снощи ми се наби като малък финал, всичко става ясно!
Та се чудя защо още няма фрагман за 17 еп. Забавиха се тоя път Whistling[/b]


 bouquet
 HugКакво сте го го нарочили  Петро ......Най-последователния и логичен герой,  главен интригант...И  равностоен като визия партньор на Къванч...Закле се пред бащата на Шура, че ще бъде с нея и ще я направи  щастлива... И до момента  преследва тази цел.. Дори  клетвата  доминира над любовта му към Шура затова не сме  свидетели на дива ревност...контролира тези чувства, защото  те  го правят слаб и уязвим...
Връзката с Курт прави Шура нещастна и това обяснява манипулациите на Петро .По-скоро край на тази връзка... Нищо лично срещу Курт...С Петро, без Петро връзката  е обречена...Злодей, но само в случаите, когато нещо го застрашава и  му пречи да изпълни клетвата си... Последният епизод е много красноречив...Изпрати Аля да убие Били, но в момента, в който разбра, че не може да намери писмото  и смъртта на Били е абсолютно безсмислена, се спря...
Да съблазниш   15-год. Момиче,  да живееш с нея години без да й предложиш нещо по-достойно от живот на метреса и кухненска мебел, да забравиш ангажиментите, които си поел,    накрая да я изоставиш и да   разбиеш на живота  й не е по-малко отвратително от едно убийство в революционна обстановка или която и да е манипулация на Петро.   До скоро Курт се оправдаваше с думите на бащата...Бил мъртъв, та затова...Ами бащата на Шура не е ли мъръв... и това не мотивира ли   Петро   да  изпълни клетвата...Забравиха  момента със завета на бащата...и измислиха  внушенията на Петро и Валя като причина за раздялата.. за да компрометират Шура...отсвирването ще е присъдата за нейното безразсъдство излиза от филма, затова бързат...по-късно ще порежат и Курт...
Петро няма да посегне на Джелил...няма мотив...и е симпатичен  на авторите...
Какъв малък финал...Тъкмо стана интересно...Заради празниците е забавянето, според мен...Къванч  присъстваше много малко време  в последната серия...Може да е съчетал операцията в Анадола с почивката в Мармарис...

# 433
  • Мнения: 1 413
Привет!   bouquetЛеле още няма фрагман ooooh!
Дафне Hug, ама как така сме нарочили Петро? Мацките му падат в краката на него... И Аля не можа да му устои, и тя се предаде пред чара му, а скоро и Шура. Отиде им приятелството на двете рускини! А Сеит и Джелил вече заедно ще се борят срещу този общ враг! Laughing
 Не мисля, че връзката Джелил- Гюзиде има бъдеще, не му върви на Дж с жените и това си е Sad
... На стари години Яхя бей се представи като истински жребец, гордост за всеки мъж, а Сеит толкова години с Шурето и какво... Срамота бе!  Wink
 Мале, не очаквах, че Едже и компания толкова мразят руските благороднички. Whistling Чак толкова негативи им стовариха, че всеки да се възмущава от начина им на живот, еле пък масовия турски зрител. Simple Smile





Хубавец е Сеитко, ама му се губят устните под тез мустаки, приличащи на мангрова растителност Laughing Embarassed Wink Heart Eyes

# 434
  • Мнения: 2 282
Вече е ясен французина, който ще отведе Шура...Жерар Депардийо...През ноември почва да снима филм в Пловдивско, на 5 часа път от Истанбул...колко му е да прескочи, и без това ролята в КиШ е епозодична и с рекламна цел...Миналата година приел и руско гражданство... Много подходящ...Ще ми убият   Петро в този случай... Sad

Общи условия

Активация на акаунт