Тази тема заредена е с късмет - скоро ще ни прати към отчет!-Тема 84

  • 20 059
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 522
Ей аз докато бях пробен ден на работа вие сте изписали темата  Mr. Green

Sweety честита чертичка  Hug Следващото с което ни се похвалиш да е сърчице   bouquet
Мел, Голди съжалявам за лелките  Hug

Момичета хайде сега една цунами вълна очаквам от   EFP

При мен деня мина добре. Малко се изморих, но то 2 месеца се търкалям в нас и сега докато свикна ще е така.

Ауууу колко съм отнесена  Mr. Green Днес имаме годишнина от сватбата  Flutter

Скрит текст:

Пращам прегръдки за всички  Hug

# 721
  • Мнения: 421
Мел-съжалявам за лелката  spoko но пък сега поне с нови сили напред  Flutter
Флоритке-Честита годишнина и да сте още дъъълги години Флюбени и щастливи  Heart Eyes И честито за работата Wink
Лисичке-като имаш време я кажи къде и какво ще работиш, ще имаш ли време за едно-две редчета във форума  Mr. Green
NikoStorm-добре съм-почивах си 2 месеца и сега курсове по датски, търсене на работа, но се чувствам много много по-добре в сравнение преди няколко месеца  Party  Flutter
Атланта-до кога ще чакаш? Да си правим партия в тестването?  Flutter
Асита-а при теб какво стана?  newsm78 А с Теди?
Бъни-ти си нещо съмнителна-щях да го пиша по-рано ама забравих  Blush
Майче- Laughing много рано си ги започнала...но искрено се надявам да видиш 2те чертички  Heart Eyes
Кофеин-дамм....днес ми е 1ви ден закъснение...но може би утре сутрин ще се тествам -правим една  година от подписването....а в неделя -07/09 беше сватбата ...Че ако евентуално е станало чудото -просто ще е най-големия подарък за 1 година брак  Heart Eyes
Рости  Hug аз съм по мачовете  Blush скоро започват сериозните и аз ще съм пред тв-то (дано да има успехи да се радваме)
Айде отивам да довърша вечерята   food002
П.С. киселините могат ли да са симптом  newsm78 единственото странно нещо при мен последните дни ...ама да не се навивам де  Crazy

# 722
  • Мнения: 385
Флорита,честита годишнина!Да сте все така усмихнати и обичащи се!Пожелавам ви скоро и семейното щастие да се допълни от 1,2,3 сладки дечица!Весел празник!
Мел,Голдънче дано септември е вашия месец! Hug
Мая,дано след няколко дни се покаже срамежливата чертичка fingerscrossed
Лисичке как е новата работа?
Атланта,стискам палци за утре сутрин!  Praynig Нектаринке и на теб!
Ванесита ,дано пък не ти се наложи да разчитат резултатите и да се получи още този месец!  Hug
Рости  wavey приятно ни е да те видим  Simple Smile Поглеждай по-често,очаква се валеж от положителни тестчета за Б! Трябва да компенсираме август,нали Голдънгърл!  Grinning

# 723
  • Мнения: 68
Здравейте момичета!
Много сте писали, цял следобяд се опитвах да ви изчета и чак сега, вече в къщи, успях!

Мел,  Hug, стискам палци в края на месеца дружно да се местим в отчетни  bouquet

# 724
  • Мнения: 656
fl0ri7a честита годишнина,желая ви още много години семейно щастие и дано скоро ти се сбъдне мечтата. 1dating

# 725
  • Мнения: 68
fl0ri7a честита годишнина, с пожелания за още много, много щастливи години заедно   bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 522
Момичета благодаря ви много да ви се връща! Аз така се развълнувах, че забравих да ви почерпя  ooooh!
Скрит текст:

И нека всички догоним този месец Ицето в новата тема с цвета на слънцето!


Тема85

Общи условия

Активация на акаунт