Тема Незабравима (Unutulmaz) 249 ,"Emanet"

  • 30 589
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 13 659
Сериалът започва да набира скорост. Ето че във вторият фрагман изкачат доста неща. Например бащата на Фърат го пита дали е вярно, че се е увлякъл по Зелял. А тя съответно му каза, че той е единственият човек на когото има доверие и може да се опре. Фърат е бесен на своите служители, че не са успели да запазят доказателството от видеозаписа. Интересен образ ще се окаже и синът на Мерием. Той започва да се опитва да разнищва някои неща, но майка му много не и се иска да го допусне до делата и. Попита я откъде идват толкова пари, а тя му отговори, че не е негова работа. Серман троснато я предупреди че той не е нейн работник.

Последна редакция: нд, 28 сеп 2014, 00:04 от БлагаВест

# 541
# 542
  • Мнения: 90
Благодаря на Благавест и Меги. За съжаление и след превода доста неща изглеждат наивни както и преди превода. Мен лично малко ме разочарова този стремеж на сценаристките да правят Фърат супергерой-коя жена няма да се влюби в мъж, който винаги я спасява. Понеже това много често го има в сериалите, съм изградила мнение, че не е истинска любов. Да любовта означава жеалние да помогнеш винаги на любимия човек, но така представено тя се влюбва в неговото отношение към нея, а не в човека Фърат. Сигурна съм обаче, че след като започнат драмите в душата на Фърат и много хора се отдръпнат от него, Зелял ще започне да го опознава. Разбира се, че тя в някъкъв пероид от време ще го мрази не само заради убийството, а най-вече, защото ще почуства най-близкия й човек изведнъж враг, но после се надявам да го опознае като човека Фърат. Особено когато той е психически слаб, се надявам тя да му помогне. Само ако сега искат да го покажат като герой, защото предстои да го видим психически сринат, ще им простя на сценаристие тези наивни похвати.
Иначе и аз сум на мнение, че Фърат е влюбен, без да я познава и е в плен на харизмата й. Според мен не смее да го признае на никого, но вътрешно вече е наясно, докато Зелял започва да го чуства като първи приятел и вече в друфив еп. явно ще му го каже.

# 543
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 544
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 545
  • Мнения: 80

Привет,компания Незабравима!
Не съм имала възможност да гледам сериите на Еманет,с изключене на първите две части от първия епизод с превод на руски.
Но чета това,което пишете и споделяте,и съм много благодарна, защото така поне малко съм в час
с филма.
Дано скоро да мога и аз да се включа!

# 546
  • Мнения: 315
Благодаря на Благавест и Меги. За съжаление и след превода доста неща изглеждат наивни както и преди превода. Мен лично малко ме разочарова този стремеж на сценаристките да правят Фърат супергерой-коя жена няма да се влюби в мъж, който винаги я спасява. Понеже това много често го има в сериалите, съм изградила мнение, че не е истинска любов. Да любовта означава жеалние да помогнеш винаги на любимия човек, но така представено тя се влюбва в неговото отношение към нея, а не в човека Фърат. Сигурна съм обаче, че след като започнат драмите в душата на Фърат и много хора се отдръпнат от него, Зелял ще започне да го опознава. Разбира се, че тя в някъкъв пероид от време ще го мрази не само заради убийството, а най-вече, защото ще почуства най-близкия й човек изведнъж враг, но после се надявам да го опознае като човека Фърат. Особено когато той е психически слаб, се надявам тя да му помогне. Само ако сега искат да го покажат като герой, защото предстои да го видим психически сринат, ще им простя на сценаристие тези наивни похвати.
Иначе и аз сум на мнение, че Фърат е влюбен, без да я познава и е в плен на харизмата й. Според мен не смее да го признае на никого, но вътрешно вече е наясно, докато Зелял започва да го чуства като първи приятел и вече в друфив еп. явно ще му го каже.
Таня,за последния епизод почти нямам никакви заслуги! Naughty Naughty Naughty Naughty
Благавест се справи сама! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug,за което и аз още веднъж и благодаря!
Не мога да се сърдя на сценаристите ,че повтарят вече излъчвани сюжети , защото при толкова много сериали , които нашите съседи бълват ,това неминуемо се случва!
И понеже на повечето от нас мерилото ни е "Незабравима" ,ще кажа ,че вече няколко пъти почти на 100 % копират случки от филма.Например:храненето на птиците на езерото,"мокрото"презентиране на сериала, newsm78 newsm78 newsm78 newsm78имаше и още нещо ,но сега не мога да сетя какво точно беше! Thinking Thinking Thinking Thinking Thinking ThinkingАааа.....сетих се !!!Точно случката , която тебе те е подразнила -геройството на Фърат при спасяването на Зилял , я имаше едно към едно и в "Незабравима".
--------------------------------------
Не знам за Вас ,но на мен сериалчето ми харесва и си го гледам с удоволствие! Naughty Naughty Naughty Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Разбира се тръпката ,която имаше при "Незабравима"я няма , но се надявам да се появи!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 547
  • Мнения: 914
Ами ще сладни я то колко се облизвахме с тоз захарен памук я - цели 3 сезона. Ама като гледам твойта муза се готви наистина да купува яхта скоро време.

Благодаря за комплимента - а дано от твоите уста в ушите на БНБ, че всичките милиони на музата ми за яхта се оказаха блокирани в КТБ...
Е бива ли така, да си залагаш музата толкова безразсъдно я?
Разчитай на Дани и на Вени тогава, с общи усилия ще се справите. Ще изчакаме още една, две годинки. АМа до тогава бати Серхо ако реши да се оперира и другаде - лошо. А дано и Йозито да не направи нещо такова, че ще трябва да преработваме писаниците.

# 548
  • Мнения: 315
Ами ще сладни я то колко се облизвахме с тоз захарен памук я - цели 3 сезона. Ама като гледам твойта муза се готви наистина да купува яхта скоро време.

Благодаря за комплимента - а дано от твоите уста в ушите на БНБ, че всичките милиони на музата ми за яхта се оказаха блокирани в КТБ...
Е бива ли така, да си залагаш музата толкова безразсъдно я?
Разчитай на Дани и на Вени тогава, с общи усилия ще се справите. Ще изчакаме още една, две годинки. АМа до тогава бати Серхо ако реши да се оперира и другаде - лошо. А дано и Йозито да не направи нещо такова, че ще трябва да преработваме писаниците.
Добро утро от мен момичета и момче! Hug Hug Hug Hug Hug
Кафето............. morning kaffeetrmker_2  food010 Coffee.............. Да ви е сладко!



----------------------------------------------------------
Батко с първата корекция се загрози , но пък няма гаранция ,че втора такава няма да му е подходяща Embarassed  Mr. GreenEmbarassed  Mr. GreenОще повече зависи кой орган тогава ще реши да "окепази" Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Поне за сега Йози не се вълнува от разни козметични-разкрасителни манипулации, но то не и трябва , защото тя си има от всичко точно толкова колкото е необходимо! Naughty Naughty Naughty Naughty

# 549
  • Мнения: 315

И двамата щуреят!!! Hug Hug Hug

--------------------------------------------------------




-----------------------------------------------------------

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha


Разликата с "Незабравима"е само в това ,че там Батко се върна за "конкуренцията",а тук за тати!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

------------------------------------------------------------



Отново познати кадри!!

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 09:04 от migi_megi

# 550
  • Мнения: 914
Добро утро от мен момичета и момче! Hug Hug Hug Hug Hug
Кафето............. morning kaffeetrmker_2  food010 Coffee.............. Да ви е сладко!


----------------------------------------------------------
Батко с първата корекция се загрози , но пък няма гаранция ,че втора такава няма да му е подходяща Embarassed  Mr. GreenEmbarassed  Mr. GreenОще повече зависи кой орган тогава ще реши да "окепази" Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Поне за сега Йози не се вълнува от разни козметични-разкрасителни манипулации, но то не и трябва , защото тя си има от всичко точно толкова колкото е необходимо! Naughty Naughty Naughty Naughty
Добро утро и от мен

Меги абе то и на Батко всичко му беше наред ама тая муха, кой му я вкара да си оправя носа и ей виж кво стана. Дето се вика не се знае какво ще видим утре

# 551
  • София
  • Мнения: 1 395
Здравейте, Незабравими! Човек и добре да живее и по форуми да пише, най-накрая пак го поваля грипа. Та аз съм в тази ситуация и се боря с вируса, а той и ръце извива, ама ще видим кой-кого.  Е, да лесно е да впечатлиш жените с униформа, с патлак на кръста и някои други такива атрибути. Така всеки може, ама я си представете колко по-трудно е да си караш ти БМВ-то, да опръскаш някоя маце, мотащо с в опасна близост до возилото ти, па да се спреш, да му се извиниш, да изтърпиш обидите, леещи се от устата му, да го качиш в колата, да не гледаш в огледалото, когато се преоблича отзад, да му вземеш роклята за химическо чистене и накрая даже да му я върнеш...

# 552
  • София
  • Мнения: 13 659
Здравейте, Незабравими! Човек и добре да живее и по форуми да пише, най-накрая пак го поваля грипа. Та аз съм в тази ситуация и се боря с вируса, а той и ръце извива, ама ще видим кой-кого.  Е, да лесно е да впечатлиш жените с униформа, с патлак на кръста и някои други такива атрибути. Така всеки може, ама я си представете колко по-трудно е да си караш ти БМВ-то, да опръскаш някоя маце, мотащо с в опасна близост до возилото ти, па да се спреш, да му се извиниш, да изтърпиш обидите, леещи се от устата му, да го качиш в колата, да не гледаш в огледалото, когато се преоблича отзад, да му вземеш роклята за химическо чистене и накрая даже да му я върнеш...
bganio   rotfImbo rotfImbo rotfImbo Уникален си!!! Такова чувство за хумор не всеки притежава, смяла съм се от сърце... И при положение че си болен, а представям си когато оздравееш...

# 553
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 554
  • София
  • Мнения: 13 659
vania_e откъде ги изнамираш тези красоти  newsm10
Това колаж ли е или предстои да се случи?

Общи условия

Активация на акаунт